5 Alternatyw dla Chatbase w 2023 r., które są dostosowane do ChatGPT

obraz1.png

Jeśli szukasz alternatywy dla Chatbase, wiesz, że możesz nauczyć ChatGPT na swoich własnych danych i zbudować niestandardowego chatbota AI dla swojej strony internetowej.

Minęły czasy, kiedy rozmowa z chatbotem przypominała uderzenie w mur.

Z niestandardowymi funkcjami ChatGPT wbudowanymi w twojego chatbota AI, możesz sobie wyobrazić, że doświadczenie klienta będzie na poziomie A+++.

Oczywiście, szkolenie ChatGPT na twoich danych, aby obsługiwać twoich klientów - czy możesz zaoferować lepsze doświadczenia klientom niż to?

Mam wątpliwości!

Chociaż Chatbase był popularnym wyborem, to już powoli odchodzi do historii. Teraz możesz zastanawiać się: „Jakie są najlepsze alternatywy dla Chatbase, aby podnieść poziom swojej gry chatbota?”

Cóż, ten post na blogu odpowiada na Twoje pytanie.

Bądź gotów by odkryć inne niestandardowe chatboty AI ChatGPT, aby znaleźć idealne dopasowanie do unikalnych potrzeb Twojego biznesu. Oto 5 alternatyw dla Chatbase w 2023 roku, które rewolucjonizują wszechświat chatbotów.

Od niesamowitego Botsonic po potężny Chatfuel - te alternatywy Chatbase mogą pomóc Ci w osiągnięciu nowych wysokości w biznesie.

Ale najpierw zrozummy, dlaczego musisz szukać alternatywy dla Chatbase.

Czym jest Chatbase?

Obrazek 2.png

Chatbase, kreator chatbota z sztuczną inteligencją, pomaga ci łatwo trenować ChatGPT przy użyciu twoich unikalnych danych, a następnie przekształcić go w inteligentnego i interaktywnego chatbota, który można bezproblemowo zintegrować ze swoją witryną.

Teraz możesz zastanawiać się, jak to zrobić lub jakie dane potrzebujesz, prawda? Cóż, wszystko, czego potrzebujesz, to przesłać dokument lub po prostu udostępnić link do swojej strony, i voilà!

Chatbase może pomóc Ci w tworzeniu nowoczesnego chatbota, który będzie odpowiadał na wszelkiego rodzaju pytania odwiedzających dotyczące treści. Ponadto, pomaga on w edycji podstawowego promptu, nazewnictwie twojego chatbota, dodawaniu cech osobowości oraz nauczaniu, jak odpowiadać.

Chatbase była popularnym wyborem dla firm chcących stworzyć swoje własne, oparte na sztucznej inteligencji chatboty bez kodowania. Jednakże, jak w przypadku każdej platformy, Chatbase ma pewne ograniczenia, które mogą skłonić do rozważenia lepszych alternatyw. Sprawdźmy je.

Dlaczego wybrać alternatywę Chatbase?

Podczas gdy Chatbase był popularnym wyborem dla firm szukających budowy niestandardowych chatbotów AI ChatGPT bez kodowania, te ograniczenia warto rozważyć alternatywy.

1. Ograniczone opcje dostosowania

Podczas gdy Chatbase oferuje podstawowy zestaw narzędzi do tworzenia chatbotów, brakuje mu opcji dostosowania, które zapewnia wiele innych twórców sztucznych inteligencji chatbotów. Może to ograniczać firmy, które chcą stworzyć chatbot dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb oraz tożsamości marki.

2. Brak różnych integracji

Chatbase nie zapewnia płynnej integracji z wieloma popularnymi platformami CRM, e-commerce i social media, co może utrudnić zdolność Twojego chatbota do pełnienia roli skutecznego narzędzia komunikacji i zaangażowania.

3. Brak opcji tworzenia wielu botów

Każda firma wymagałaby kilku zestawów chatbotów - jednego do użytku publicznego, drugiego do wewnętrznego użytku zespołu i trzeciego dla swoich klientów. Dodatkowo chcieliby oczywiście dostosować każdego chatbota do interakcji z nim - co aktualnie nie jest oferowane przez Chatbase.

5 Alternatyw dla Chatbase w roku 2023, które są zasilane przez ChatGPT i nie wymagają kodowania

 1. Botsonic
 2. Chatfuel
 3. Fini
 4. Ingest AI
 5. Yuma AI
(Note: No changes were made to the original HTML code.)

1. Botsonic

Botsonic, rewolucyjna platforma no-code alternatywa dla Chatbase od Writesonic (i Chatsonic), umożliwia każdemu w kilka minut stworzenie niestandardowych chatbotów AI z użyciem technologii ChatGPT-4, bez kodowania. Botsonic, kreator chatbotów AI z wykorzystaniem ChatGPT, pozwala na stworzenie spersonalizowanego, interaktywnego i przyszłościowego doświadczenia użytkownika dla Twoich klientów.

obraz4.png

Zanurzmy się w kluczowych cechach, które wyróżniają Botsonic i sprawiają, że jest on ostateczną alternatywą dla Chatbase.

Funkcje Botsonic

Bezproblemowa integracja

Pożegnaj się z złożonymi integracjami i rozproszonymi doświadczeniami klientów! Botsonic może być bezproblemowo zintegrowany z Twoją istniejącą stroną internetową jedynie poprzez osadzone skrypty lub klucz API.

Botsonic oferuje szeroki zakres integracji, takich jak Notion, Google Drive, pojedyncze strony internetowe, poszczególne dokumenty i wiele więcej. Ponadto, ten kreator chatbotów AI oferuje integracje z WhatsApp, Slack, Discord, Telegram itp. (wkrótce)

Niezrównana personalizacja

Dzięki elastycznym opcjom dotyczącym marki w Botsonic, możesz dostosować swojego ChatGPT AI czatbota do unikalnej marki i stylu Twojego biznesu.

To może pomóc ci stworzyć spójny i konsekwentny wygląd twojej strony internetowej i czatbota, zapewniając profesjonalny wygląd, który odzwierciedla tożsamość twojej marki na wszystkich twoich cyfrowych punktach kontaktu.

Hiper-personalizacja

Zasilany przez GPT-4 budowniczy chatbotów AI firmy Botsonic może być szkolony na Twoich konkretnych danych, co pozwala mu na dostarczanie spersonalizowanych i dokładnych odpowiedzi dla Twoich klientów.

Takie podejście umożliwia dostarczenie Twojemu chatbotowi najbardziej odpowiednich informacji, które pomogą w rozwiązaniu unikalnych potrzeb Twoich użytkowników i poprawią ich ogólne doświadczenia.

Wsparcie 24/7

Z ChatGPT AI Chatbot działającym na stronie internetowej zasilanym przez Botsonic, możesz oferować całodobowe wsparcie dla swoich klientów.

Nie tylko poprawia to satysfakcję klientów, ale może również zmniejszyć koszty operacyjne nawet o 80%, ponieważ nie potrzebujesz już polegać na dużej liczbie przedstawicieli obsługi klienta.

Uczy uczestników rozmowy skuteczniej i ciekawiej

Zaawansowane możliwości przetwarzania języka naturalnego (NLP) Botsonica pozwalają Twojemu chatbotowi na skuteczne zrozumienie i interpretację ludzkiego języka.

To zapewnia płynne i interesujące rozmowy z Twoimi klientami, uczyniąc ich interakcje bardziej naturalnymi i ludzkimi.

Wspieranie wielu języków

Botsonic pomaga Ci zaspokajać zróżnicowane wymagania swojej widowni przez tworzenie chatbotów, które obsługują wiele języków.

Ponadto, dzięki Botsonic, możesz łatwo przełamać bariery językowe i dotrzeć do szerszej bazy klientów, zapewniając płynną komunikację na różnych geografiach.

2. Chatfuel

Kolejną najlepszą alternatywą dla Chatbase jest Chatfuel. Ten rewolucyjny budowniczy chatbotów AI bez kodowania pomaga tworzyć chatboty AI, które zwiększają sprzedaż, poprawiają obsługę klienta i podnoszą komunikację na wyższy poziom.

Wykorzystuje GPT-4 od Open AI do tworzenia potężnych chatbotów AI, które mogą odpowiadać na pytania związane z Twoim biznesem, polecać produkty/usługi i wiele więcej w sposób konwersacyjny i ludzki.

obraz5.png

A oto najlepsza część - wszystko, co musisz zrobić, to dodać podstawowe informacje związane z Twoim biznesem i połączyć wybrane messengery. I już! Chatfuel AI ustawia resztę w ciągu kilku minut.

Przyjazny użytkownikowi interfejs Chatfuel, w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami, umożliwia firmom tworzenie zaangażowanych, inteligentnych i spersonalizowanych chatbotów, które zaspokajają unikalne potrzeby ich klientów.

Spróbuj na własnej skórze siły Chatfuel i zmień swoje interakcje z klientami już dziś!

Cennik Chatfuel

Chatfuel oferuje dwa plany cenowe: Grow i Enterprise

W Grow masz 14-dniową bezpłatną próbę, a następnie kosztuje 79 USD/miesiąc.

Dla przedsiębiorstw należy umówić się na rozmowę z zespołem wsparcia.

Botsonic vs. Chatfuel
Chatfuel to świetne narzędzie. Jednakże, jeśli chcesz budować złożone chatboty z wykorzystaniem AI, Chatfuel nie jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem - jego NLP nie jest zbyt dobre. Ponadto, czasami nie potrafi zrozumieć wejścia i nie odpowiada. Co najważniejsze, jeśli chodzi o cenę, Botsonic jest bardziej przystępny cenowo niż Chatfuel.

3. Koniec

Fini to innowacyjne narzędzie do tworzenia chatbotów oparte na technologii ChatGPT, które nie wymaga kodowania. Dzięki niemu można zapewnić wyjątkowe wsparcie dla klientów.

obrazek6.png

To niesamowita alternatywa dla Chatbase, która pomaga przekształcić bazę wiedzy w potężnego i interaktywnego chatbota AI.

A oto jak - po prostu wykorzystuje link do Twojej bazy wiedzy, którą udostępniasz - aby stworzyć interaktywnego czatbota Q&A AI, który będzie działać 24/7 i udzielać natychmiastowych odpowiedzi, zapewniając przyjemne wrażenia i zachęcając do powrotu.

Fini oferuje natychmiastowe odpowiedzi na pytania Twoich klientów, bez konieczności integracji, co tworzy wspaniałe wrażenia i zachęca ich do powrotu.

Oto cechy wyróżniające Fini spośród innych twórców chatbotów:

 • Możliwość dostarczenia doświadczenia podobnego do ludzkiego
 • Umożliwia konfigurację tonu (do wyboru ponad 20 tonów)
 • Pomaga w płynnym przekierowywaniu rozmów do ludzi
 • Obsługuje natywną integrację (Slack, Discord i więcej)
 • Uczy się, rozwija i skaluje z Twoim biznesem.

Przyjmij moc sztucznej inteligencji i przekształć swoją strategię obsługi klienta z Fini już dziś.

Cennik Fini

Fini oferuje 3 plany cenowe:

 • Początkujący - Bezpłatny - Oferuje do 50 pytań/miesiąc za darmo
 • Zaawansowany - $0.096/pytanie - Oferuje do 10 tysięcy pytań/miesiąc
 • Przedsiębiorstwo - Nieograniczone pytania + Zniżki na ilość

Botsonic vs. Fini
Oczywiście, Fini to niesamowita alternatywa dla Chatbase, ale porównując go z Botsonic, jest trudny w użyciu i brakuje różnych opcji dostosowania. Ponadto, ma wolniejsze czasy odpowiedzi, co prowadzi do słabego doświadczenia. Obsługuje również ograniczony język i czasami nie radzi sobie z złożonymi zapytaniami, w przeciwieństwie do Botsonic.

4. Przetwórz AI

IngestAI to kolejna alternatywa Chatbase, która może pomóc w poprawie efektywności twojego biznesu z wykorzystaniem chatbota AI - który może być zbudowany bez specjalistycznej wiedzy.

obraz3.png

IngestAI pozwala na tworzenie niestandardowych chatbotów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, które pomagają pracownikom pozostać zorientowanymi, podejmować lepsze decyzje i zaoszczędzić czas. Dzięki wykorzystaniu treści zasilanych przez GPT, twój asystent oparty na sztucznej inteligencji może zrozumieć i odpowiadać na zapytania użytkowników, zapewniając, że Twoja drużyna może natychmiastowo uzyskać kluczowe informacje. Korzystając z IngestAI, możesz:

 • Usprawnij podejmowanie decyzji: Dzięki asystentowi zasilanemu sztuczną inteligencją, Twoi pracownicy mogą szybko uzyskać dostęp do ważnych danych, podejmując świadome decyzje bez marnowania czasu na ręczne przeszukiwanie.
 • Zaoszczędź czas: Chatboty IngestAI automatyzują powtarzające się zadania, uwalniając wartościowy czas dla Twojego zespołu, aby skupić się na bardziej strategicznych i wpływowych projektach.
 • Popraw satysfakcję klienta: Zapewnienie natychmiastowych i dokładnych informacji klientom przez Twojego asystenta z sztuczną inteligencją pomaga poprawić ogólną jakość obsługi klienta.

IngestAI to nic innego jak kreator Chatbotów AI typu GPT bez kodowania, który umożliwia każdemu łatwe stworzenie spersonalizowanego Chatbot AI szkolonego przez ChatGPT, który zwiększa skuteczność podejmowania decyzji i usprawnia działanie firmy.

Cennik IngestAI

IngestAI oferuje darmowy okres próbny, który obejmuje 100 żądań w zestawie danych WebChat o łącznej długości 100 000 znaków (~50 standardowych stron A4). Ponadto, IngestAI oferuje 3 plany cenowe:

Początkujący - 39$ miesięcznie

Pro - 89 USD/miesiąc

Biznes - 480 USD/miesiąc

Botsonic vs. IngestAI Ingest AI nie pozwala na korzystanie z wielu botów, w przeciwieństwie do Botsonic od Writesonic. Ponadto, Botsonic oferuje więcej opcji integracji w porównaniu do IngestAI.

5. Yuma AI

Yuma AI to rewolucyjna alternatywa dla Chatbase, idealnie współpracująca z Twoim oprogramowaniem do obsługi klienta. Automatyzuje pracę agentów ds. wsparcia poprzez szybkie sporządzanie odpowiedzi. Ta przełomowa alternatywa dla Chatbase jest stworzona specjalnie dla przedsiębiorców korzystających z platformy Shopify i systemu Gorgias. Celem Yuma AI jest rewolucja w sposobie, w jaki firmy obsługują zapytania klientów.

Obrazek 7.png

Yuma Assistance przygotowany jest w celu zwiększenia efektywności i skuteczności procesu obsługi klienta. Oto bliższy opis wszystkich funkcji:

 • Tworzenie automatycznych odpowiedzi AI
 • Instrukcje i generowanie odpowiedzi
 • Budowanie własnej bazy wiedzy
 • Zachowanie odpowiedniego tona
 • Podsumowanie całej rozmowy
 • Obsługa 15 języków
 • Pomoc w poprawie produktywności
 • Obsługa różnych integracji

Wykorzystaj moc Yuma's AI Ticket Assistant i zrewolucjonizuj swój proces wsparcia klienta.

Ceny w Yumie

Yuma oferuje 7-dniową darmową wersję próbną. Oto plany oferowane przez Yuma:

 • Starter - 39 USD/miesiąc
 • Starter + - 95 USD/miesiąc
 • Pro - 195 USD/miesiąc
 • Enterprise - Niestandardowy

Botsonic vs. Yuma AIBotsonic obsługuje więcej języków i opcji integracji niż Yuma AI. Ponadto, Botsonic jest bardziej przystępny cenowo i oferuje więcej funkcji.

Przeobraź swoją firmę dzięki alternatywie dla Chatbase - Botsonic

Wnioskiem końcowym jest, że podczas gdy Chatbase był popularnym wyborem dla firm, które chciały budować chatboty napędzane sztuczną inteligencją bez kodowania, teraz czas na poszukiwanie innych opcji, które mogą zapewnić lepsze dostosowanie, większą ilość integracji i ogólnie usprawnione doświadczenie użytkownika.

W tym poście na blogu wymienione są alternatywy dla Chatbase, w tym Botsonic, Chatfuel, Fini, Ingest AI i Yuma AI, oferujące różne funkcje i możliwości, które dostosują się do Twoich unikalnych potrzeb biznesowych.

spośród tych alternatyw, Botsonic wyróżnia się jako ostateczna alternatywa dla Chatbase, oferująca

 • Bezproblemowa integracja
 • Niezrównana personalizacja
 • Hiperpersonalizacja
 • Wsparcie 24/7
 • Zaangażowanie w rozmowach
 • Wsparcie wielojęzyczne.

Wybierając kreator chatbotów Botsonic AI dla swojego biznesu, możesz stworzyć spersonalizowane, interaktywne i przyszłościowe doświadczenie użytkowników dla swoich klientów.

Ponadto, możesz sprawdzić te 6 kreatorów chatbotów opartych na sztucznej inteligencji by podnieść swoją grę w chatboty.

Potrzebujesz więcej opcji? Sprawdź najlepszych 10 kreatorów chatbotów AI bez kodowania.

Więc na co jeszcze czekasz? Podnieś poziom swojej gry chatbotowej i przetransformuj swoją firmę z pomocą Botsonic już dzisiaj!

Użyj Botsonic, aby zbudować swojego niestandardowego chatbota AI szkolonego przez ChatGPT

Powiązane artykuły

Zobacz więcej >>