Najlepszy wykrywacz ChatGPT 2023

ChatGPT stał się najpopularniejszym modelem sztucznej inteligencji na świecie, miliony użytkowników na całym świecie używają go w celach różnego rodzaju. Niestety, ten sukces przyczynił się także do wzrostu plagiatów i wykorzystania treści generowanych przez ChatGPT w pracy szkolnej i innych celach. Dobra wiadomość jest taka, że istnieje wiele narzędzi do wykrywania treści generowanych przez sztuczną inteligencję, które szybko wykryją instancje treści generowanych przez ChatGPT i inne modele AI.

Tutaj przedstawimy 5 najlepszych narzędzi do wykrywania ChatGPT, których możesz użyć do identyfikowania treści wygenerowanych za pomocą ChatGPT. Narzędzia takie jak Turnitin mogą wykrywać ChatGPT, jednak są one zarezerwowane dla osób z branży edukacyjnej.

Najlepszy detektor ChatGPT: Originality AI

Originality AI to narzędzie do wykrywania treści zasilane przez sztuczną inteligencję, które pomaga wydawcom utrzymać unikalne i wolne od plagiatów treści. Oferuje wysoką dokładność w wykrywaniu treści skopiowanych oraz wygenerowanych przez ChatGPT, z dokładnością wynoszącą nawet do 94%. Originality AI używa sztucznej inteligencji, aby przeskanować i zanalizować dostarczoną treść, porównując ją z milionami innych dokumentów w internecie w celu zidentyfikowania jakichkolwiek podobieństw sugerujących możliwy plagiat oraz wykrycia, czy jest ona generowana za pomocą ChatGPT.

Originality AI działa poprzez pokazywanie procenta oryginalnej treści oraz tej wygenerowanej przez sztuczną inteligencję, co ułatwia wykrycie treści wygenerowanej przez ChatGPT i zapewnia, że napisana treść jest oryginalna i autentyczna. Chociaż oprogramowanie nie jest jeszcze w 100% dokładne, zaleca się testowanie go w różnych scenariuszach, aby upewnić się, że będzie działać skutecznie dla Twoich potrzeb.

GPTZero

GPTZero to aplikacja internetowa zaprojektowana do identyfikowania i podkreślania tekstów generowanych przez sztuczną inteligencję, specjalnie z ChatGPT. Została stworzona przez Edwarda Tiana w odpowiedzi na wykorzystanie technologii przez studentów do ściągania na zadaniach. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i oferuje dokładne wyniki, w tym podsumowanie fraz najprawdopodobniej napisanych przez ChatGPT.

GPTZero może analizować tekst na poziomie zdań, akapitów lub dokumentów i działa z różnymi typami plików. Czasami może dać nieprecyzyjne wyniki i może być poza budżetem dla bardziej zaawansowanych modeli językowych.

Pisarz

Narzędzie Wykrywacz treści AI dla pisarzy pomaga autorom tworzyć oryginalne teksty oraz wykrywać treści generowane z pomocą sztucznej inteligencji, w tym ChatGPT. Platforma jest szkolona na unikalnych wytycznych i dokonuje oceny przekazanego jej tekstu. Aby uzyskać pożądany wynik z tego narzędzia, użytkownik musi wprowadzić adres URL lub skopiować i wkleić treść. Po wykonaniu tych działań, narzędzie obliczy dokładnie jego wynik dla "Humano-Generowanego Contentu".

Wykrywacz treści AI dla pisarzy jest szybki, dość dokładny i pomaga wykryć treści wygenerowane przez ChatGPT w ciągu kilku sekund.

Zawartość w skali

Content at Scale to detektor treści oparty na sztucznej inteligencji, który szybko i dokładnie ocenia jakość tekstu. Jest szkolony na miliardach stron danych, które są do niego wprowadzane. Narzędzie następnie przewiduje najbardziej prawdopodobne wybory słów.

Content at Scale jest znany ze swojego wyjątkowego generatora treści, który łączy wiele warstw AI by wykrywać wszystkie rodzaje treści generowanych przez sztuczną inteligencję, w tym ChatGPT. Użytkownicy mogą łatwo uzyskać wynik "treści ludzkiej", wystarczy skopiować tekst do narzędzia.

Detektor wyjścia OpenAI GPT2

Detector wyjść OpenAI GPT2 to narzędzie online, które pomaga w identyfikacji tekstu stworzonego przez modele AI takie jak ChatGPT, GPT3 i GPT2. Korzystanie z tego narzędzia jest bardzo proste - po prostu skopiuj i wklej tekst, a otrzymasz procent Real/Fake, który wskazuje prawdopodobieństwo, że został wygenerowany przez ChatGPT.

Detektor treści ChatGPT to narzędzie, które może pomóc użytkownikom wykryć zawartość generowaną przez sztuczną inteligencję. W niektórych branżach bardzo istotne jest zapobieganie plagiatom, jednak narzędzia te wciąż nie są całkowicie dokładne. Tworzenie AI stale się rozwija, ale narzędzia takie jak te, zamieszczone powyżej, wiele pomagają w zapobieganiu nieuczciwej gry.

Czy jest jakiś sposób na wykrycie ChatGPT?

Tak, istnieje kilka sposobów.  Narzędzia takie jak Turnitin lub inne detektory treści oparte na sztucznej inteligencji są w stanie wykryć treści wygenerowane z narzędzi takich jak ChatGPT.

Jaka aplikacja wykrywa ChatGPT?

GPTZero, Originality AI, Writer, Content at Scale i Turnitin wszyscy wykrywają ChatGPT.

Powiązane artykuły

Zobacz więcej >>