Jak pobrać ChatGPT dla systemu Windows 10 za darmo

Jeśli wolisz korzystać z Google Chrome jako przeglądarki internetowej, będziesz zadowolony/a, że możesz również dodać ChatGPT jako aplikację korzystając z funkcji "Utwórz skrót" w Chrome. W ten sposób będziesz mógł/mogła cieszyć się korzyściami z samodzielnej aplikacji ChatGPT, oferującej zoptymalizowane i niesamowite wrażenia z interakcji z chatbotem AI. W tym artykule przeprowadzimy Cię przez proces pobierania bezpłatnej wersji ChatGPT na Windows 10, zapewniając bezproblemowe i efektywne korzystanie z chatbota.

Jak pobrać i zainstalować Chat GPT na Windows 10

Aby pobrać i zainstalować ChatGPT na swoim komputerze z systemem Windows, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Pobierz najnowszy instalator ChatGPT z tego linku Github: https://github.com/lencx/ChatGPT/releases/download/v0.12.0/ChatGPT_0.12.0_windows_x86_64.msi.
 2. Kliknij dwukrotnie pobrany plik .msi, aby go otworzyć i rozpocząć proces instalacji. Kliknij przycisk Dalej w interfejsie konfiguracji ChatGPT, aby kontynuować. Następnie wybierz lokalizację instalacji ChatGPT na następnej stronie.
 3. Kliknij przycisk Zainstaluj, aby rozpocząć proces instalacji. Kliknij TAK, aby kontynuować, gdy zobaczysz interfejs Kontroli konta użytkownika.
 4. Instalacja powinna zakończyć się szybko. Jeśli chcesz natychmiast uruchomić ChatGPT, zaznacz opcję Uruchom ChatGPT na dole okna Zakończono kreatora instalacji ChatGPT, a następnie kliknij przycisk Zakończ. Jeśli chcesz otworzyć go później, pozostaw go niezaznaczony i kliknij przycisk Zakończ.

Czytaj także: Jak pobrać aplikację ChatGPT na Androida, iPhone'a i komputer

Dostosowanie i uruchomienie aplikacji ChatGPT na systemie Windows 10

Teraz, gdy ChatGPT jest zainstalowany jako aplikacja Windows, przejdźmy do opcji dostosowywania i dowiedzmy się, jak ją uruchomić.

 1. Po zainstalowaniu aplikacji ChatGPT automatycznie się uruchomi. Możesz ją znaleźć w menu Start albo wyszukać używając paska wyszukiwania w systemie Windows.
 2. Aby łatwo uzyskać dostęp do aplikacji, możesz przypiąć ją do paska zadań lub menu Start. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie aplikacji, wybierz "Przypnij do paska zadań" lub "Przypnij do menu Start", a pojawi się w wybranej lokalizacji.
 3. Dodatkowo, możesz utworzyć skrót na pulpicie, co pozwoli na jeszcze szybszy dostęp. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie aplikacji i wybierz "Utwórz skrót". Skrót zostanie umieszczony na pulpicie.
 4. Jeśli chcesz, żeby ChatGPT uruchamiała się automatycznie po zalogowaniu do urządzenia, przejdź do ustawień aplikacji i włącz opcję "Automatyczne uruchamianie po zalogowaniu do urządzenia".

Explorowanie aplikacji ChatGPT na Windows 10

Zainstaluj ChatGPT jako aplikację Windows i ciesz się jej funkcjami i możliwościami. Pamiętaj o kilku kluczowych punktach:

 1. Podobnie jak w wersji internetowej, ChatGPT może wymagać ponownego zalogowania, jeśli twoja sesja wygaśnie. Wystarczy wprowadzić dane swojego konta, aby kontynuować korzystanie z aplikacji.
 2. Aplikacja ChatGPT dziedziczy niektóre funkcje przeglądarki. Aby uzyskać do nich dostęp, kliknij przycisk trzech kropek w aplikacji i przejrzyj sekcję „Więcej narzędzi”. Znajdziesz tutaj opcje takie jak drukowanie, rzutowanie multimediów na urządzenie, powiększanie i kopiowanie linków.
 3. Wykorzystuj funkcję wyszukiwania aplikacji, aby szybko odnaleźć i odzyskać wcześniejsze rozmowy lub konkretną informację.
 4. Bierz udział w rozmowach z ChatGPT i przetestuj szeroki zakres zadań, które może wykonać. Od odpowiadania na pytania po udzielanie rekomendacji, ChatGPT jest twoim towarzyszem sztucznej inteligencji do różnych zadań.

Usuwanie aplikacji ChatGPT dla Windows 10

Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się usunąć aplikację ChatGPT na Windows 10 z komputera, wykonaj te proste kroki:

 1. Naciśnij klawisz Windows na klawiaturze, aby otworzyć menu Start.
 2. Wpisz "ChatGPT" w pasku wyszukiwania, aby zlokalizować aplikację.
 3. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie aplikacji ChatGPT i wybierz "Odinstaluj".
 4. Potwierdź odinstalowanie, klikając "Odinstaluj" ponownie w pojawiającym się okienku.

Przestrzegając tych kroków, możesz łatwo usunąć aplikację ChatGPT Windows z urządzenia, kiedy tylko zechcesz.

Odblokowanie potęgi ChatGPT z Microsoft Edge

Microsoft Edge oferuje fantastyczną funkcję o nazwie "Zainstaluj tę witrynę jako aplikację", która umożliwia uruchamianie stron internetowych jako samodzielne aplikacje natywne systemu Windows. Oznacza to, że możesz przekształcić aplikację internetową ChatGPT w aplikację, która działa niezależnie, bez niepotrzebnego bałaganu typowych elementów internetowych takich jak zakładki i karty. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Rozpocznij od otwarcia strony ChatGPT w przeglądarce Microsoft Edge i zaloguj się na swoje konto.
 2. Kiedy jesteś na stronie, kliknij ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu okna przeglądarki. To spowoduje otwarcie menu rozwijanego z różnymi opcjami.
 3. Z menu wybierz „Aplikacje”, a następnie wybierz „Zainstaluj tę stronę jako aplikację”. To spowoduje pojawienie się okna pop-up.
 4. W oknie pop-up podaj nazwę aplikacji, na przykład „ChatGPT”. Przypisanie nazwy ułatwi późniejsze wyszukiwanie i rozpoznawanie zainstalowanej aplikacji.
 5. Jeśli chcesz użyć niestandardowej ikony dla aplikacji, kliknij przycisk „Edytuj” pod „Zainstaluj aplikację” i wybierz ikonę z własnego dysku. Możesz jednak pozostawić domyślną ikonę, jeśli wolisz.
 6. Kiedy jesteś zadowolony z nazwy i ikony, kliknij przycisk „Zainstaluj” i poczekaj, aż Windows zakończy proces instalacji.
 7. Po zakończeniu instalacji aplikacja ChatGPT automatycznie zostanie uruchomiona. Teraz możesz przypiąć ją do paska zadań lub menu Start, utworzyć skrót na pulpicie, a nawet włączyć automatyczne uruchamianie przy logowaniu do urządzenia. Wybierz preferowane opcje i kliknij „Zezwól”.
 8. Gratulacje! Teraz możesz korzystać z aplikacji ChatGPT tak jak z każdej innej aplikacji na swoim komputerze. Jeśli sesja wygaśnie, będziesz musiał ponownie się zalogować, aby kontynuować korzystanie z usług chatbota. Kiedy już jesteś zalogowany, możesz swobodnie angażować się w rozmowy lub eksplorować ekscytujące możliwości, jakie oferuje ChatGPT.

Także przeczytaj: Jak korzystać z ChatGPT na Windows?

Chrome: Twój skrót do ChatGPT

Jeśli bardziej skłaniasz się ku przeglądarce Google Chrome, nie martw się; dostarcza też wygodny sposób dodania ChatGPT jako skrótu i korzystania z niego jako z natywnej aplikacji. Oto krok po kroku przewodnik, jak to osiągnąć:

Dodawanie ChatGPT jako skrótu w Chrome

Google Chrome umożliwia łatwe dodanie dowolnej witryny internetowej jako skrótu i używanie jej jako natywnej aplikacji. Oto jak można dodać ChatGPT jako skrót za pomocą Chrome'a:

 1. Otwórz Google Chrome i przejdź do strony ChatGPT. Zaloguj się na swoje konto, jeśli jest wymagane.
 2. Kliknij ikonę trzech kropek znajdującą się w prawym górnym rogu okna przeglądarki.
 3. Z menu wybierz opcję "Więcej narzędzi", a następnie wybierz "Utwórz skrót".

Teraz, pomyślnie utworzyłeś skrót do ChatGPT przy użyciu przeglądarki Google Chrome. Możesz znaleźć i uruchomić skrót ChatGPT z menu Start. Jeśli wolisz, możesz również kliknąć prawym przyciskiem myszy na skrót i wybrać przypnij go do menu Start lub paska zadań, aby uzyskać szybki i łatwy dostęp.

Dostosowywanie skrótu ChatGPT

Po rozpoczęciu procesu tworzenia skrótu, można dostosować skrót ChatGPT do swoich preferencji. Postępuj zgodnie z tymi krokami, aby dostosować skrót:

 1. W okienku "Utwórz skrót" wpisz nazwę skrótu, na przykład "ChatGPT".
 2. Aby zapewnić najlepsze wrażenia dla użytkownika, wybierz opcję "Otwórz jako okno". Dzięki temu skrót ChatGPT zostanie otwarty w oddzielnym oknie, a nie w nowej karcie przeglądarki Chrome.
 3. Kliknij "Utwórz", aby zakończyć proces.

Dostęp do skrótu ChatGPT

Po utworzeniu skrótu ChatGPT jego używanie staje się banalnie proste. Oto jak otworzyć skrót ChatGPT z menu Start i dodać go do paska zadań:

 1. Otwórz menu Start na swoim urządzeniu z systemem Windows.
 2. Znajdź skrót programu ChatGPT, a następnie kliknij go prawym przyciskiem myszy.
 3. Wybierz opcję "Przypnij do menu Start" lub "Przypnij do paska zadań", aby mieć szybki i wygodny dostęp.

Odinstalowanie skrótu ChatGPT w Chrome

Jeśli zdecydujesz się usunąć skrót ChatGPT z przeglądarki Chrome na urządzeniu z systemem Windows, wykonaj następujące kroki:

 1. Naciśnij klawisz Win na klawiaturze.
 2. Wpisz "ChatGPT", aby zlokalizować skrót Chrome.
 3. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę skrótu ChatGPT.
 4. Wybierz "Odinstaluj" z menu kontekstowego.

Okno Panelu Sterowania zostanie otwarte, wyświetlając aplikację ChatGPT. Potwierdź działanie, klikając "Odinstaluj", a skrót ChatGPT w Chrome zostanie usunięty z Twojego urządzenia.

Usprawnij swoje doświadczenia użytkowania dzięki ChatGPT jako aplikacji Windows 10

Dodanie ChatGPT jako aplikacji na Windowsie zapewnia wiele zalet, umożliwiając dostęp do usług chatbota bezpośrednio z pulpitu. Uruchamiając ChatGPT za pośrednictwem Microsoft Edge lub Google Chrome, możesz korzystać z bardziej uporządkowanego i przejrzystego interfejsu, co daje Ci wolność skupienia się wyłącznie na rozmowach i zadaniach do wykonania.

Teraz, gdy wiesz jak uruchomić ChatGPT jako aplikację Windows 10 za pomocą tych przeglądarek, skorzystaj z tej możliwości i poznaj bogate możliwości ChatGPT. Prowadź wartościowe rozmowy, szukaj pomocy lub wyzwól swoją kreatywność z mocą sztucznej inteligencji na wyciągnięcie ręki.

Pamiętaj, że proces może się nieznacznie różnić w zależności od wersji lub aktualizacji Twojej przeglądarki, ale podstawowe kroki powinny pozostać niezmienne. Wykorzystując te techniki, możesz zoptymalizować swoje doświadczenie użytkownika i odblokować pełen potencjał aplikacji ChatGPT na systemie Windows 10.

Powiązane artykuły

Zobacz więcej >>
 • Jak stworzyć wtyczkę ChatGPT

  Naucz się, jak tworzyć wtyczki ChatGPT i przynieś swoje rozmowy na kolejny poziom. Krok po kroku buduj API, twórz manifest wtyczki, zarejestruj wtyczkę i aktywuj ją.

 • Jak zbudować bota ChatGPT w Slacku przy użyciu Zapier

  Dowiedz się, jak stworzyć dwa różne rodzaje botów ChatGPT w Slack, które pozwalają skorzystać z mocy sztucznej inteligencji bez opuszczania Slacka.

 • Jak Chat GPT jest szkolony?

  Chat GPT jest szkolony z dużej ilości danych, co daje mu zdolność do odpowiadania na praktycznie każde zadane pytanie. Jednak ma swoje ograniczenia.