Czy ChatGPT jest darmowy w użyciu? Tak, istnieje wersja darmowa

zdjęcie: is-chat-gpt-free-768x435-718x (1).jpg

ChatGPT to bezpłatne narzędzie optymalizujące modele językowe do dialogu. Innymi słowy, narzędzie to działa w sposób konwersacyjny i odpowiada na każde pytanie, jakie masz. ChatGPT to sztuczna inteligencja, która stała się jednym z pierwszych w swoim rodzaju dostępnych publicznie, co oznacza, że liczba użytkowników wzrosła, a wielu zastanawiało się, czy ChatGPT jest bezpłatny czy płatny. Ten program tworzy treści, które ludzie mogą zrozumieć i daje "ludzkie" odpowiedzi. Dobra wiadomość, ChatGPT jest bezpłatny, jednak dla lepszej ogólnej obsługi można zapłacić za ChatGPT Plus.

ChatGPT nadal zyskuje na popularności, co wywołuje pewne obawy, że jest wykorzystywany przez uczniów różnych szkół. Darmowa usługa jest nadal niezwykle dobra dla przeciętnego użytkownika, bez rzeczywistej potrzeby subskrybowania usługi Premium przez większość użytkowników.

Czy Chat GPT jest darmowy?

Sprawdzając blog OpenAI można szybko dowiedzieć się, że ChatGPT jest darmowy. OpenAI wprowadziło ChatGPT do użytku publicznego, aby uzyskać od użytkowników informacje zwrotne, które pomogą poprawić oprogramowanie.

Nie jest to zbyt nietypowe dla firmy, choć jest to pierwsze w tej dziedzinie. ChatGPT nie zawsze będzie darmowy, ostatecznie będą na nim zarabiać, jednak podczas podglądu badawczego każdy może z niego korzystać. Kliknij powyższy link, aby wypróbować to samodzielnie, a następnie wystarczy tylko utworzyć konto i wybrać opcję „Do użytku osobistego”.

ChatGPT Plus został teraz pomyślnie uruchomiony i oferuje plan subskrypcji. Płatna usługa oferuje podobny dostęp do wersji bezpłatnej, jednak za 20 dolarów miesięcznie otrzymujesz kilka dodatkowych korzyści.

Przy maksymalnej liczbie użytkowników nie będzie kolejek, otrzymasz szybsze odpowiedzi od chatbota oraz dostęp do najnowszych funkcji, które są opracowywane.

Czy ChatGPT Plus jest tego wart?

Istnieje kilka korzyści wynikających z wykorzystania ChatGPT Plus, co oznacza, że ​​warto rozważyć subskrypcję miesięczną za $20. Decyzja, czy ChatGPT jest tego warta, zależy jednak wyłącznie od Ciebie!

Oto niektóre z kluczowych korzyści korzystania z ChatGPT Plus:

 • Niebywała prędkość
 • Wyjątkowa wydajność
 • Lepsze reakcje
 • Szersza baza wiedzy
 • Usprawnione możliwości wielojęzyczne

Jedną z głównych korzyści płynących z ChatGPT Plus jest fakt, że dzięki subskrypcji otrzymujesz priorytet wobec innych użytkowników GPT. Oznacza to, że w czasach zwiększonego ruchu na stronie, nie będziesz doświadczać takich samych problemów związanych z wolnym działaniem ChatGPT. To wszystko poza tym, że użytkownicy Plus otrzymują zdecydowanie szybsze czasy odpowiedzi.

Dodatkowo, użytkownicy ChatGPT Plus otrzymują wczesny dostęp do każdej aktualizacji, która nadchodzi do chatbota OpenAI!

Darmowe alternatywy dla ChatGPT

Już istnieją dostępne bezpłatne usługi AI chatbot, ale tak jak w przypadku ChatGPT każda z nich ma swoje własne ograniczenia i korzyści.

Darmowe usługi podobne do ChatGPT:

 • Skorupiak GPT-3
 • Hugging Face GPT-2
 • YouChat
 • OpenAI GPT
 • T5
 • Meena
 • Chatsonic

Czy istnieje darmowa aplikacja do ChatGPT?

Choć nie ma oficjalnej aplikacji od OpenAI, programiści pracują z otwartymi źródłami, tworząc bezpłatne aplikacje korzystające z tej technologii.

Problemy z ChatGPT

Darmowe wykorzystywanie ChatGPT przyniosło ze sobą pewne, dość niezaskakujące problemy. Wraz z rosnącą popularnością i zakresem stosowania, ChatGPT ma potencjał do szkodliwego wykorzystania. Mówiliśmy już o dobrze napisanych oszukańczych e-mailach, które dzięki ludzkiemu tonowi mogą być masowo wytwarzane, ale istnieje również możliwość generowania fałszywych wiadomości.

Deweloperzy oraz użytkownicy powinni być w pełni świadomi tych kwestii, podejmując kroki mające na celu zapobieganie szkodom.

Ile kosztuje ChatGPT?

Chat GPT jest bezpłatny, jednak istnieje usługa premium o nazwie Chat GPT Plus, która kosztuje 20 dolarów miesięcznie.

Czy ChatGPT Plus jest darmowy?

Nie, ChatGPT Plus to usługa premium, która wymaga miesięcznej subskrypcji.

Powiązane artykuły

Zobacz więcej >>