Co to jest oficjalna strona internetowa Chat GPT?

W świecie sztucznej inteligencji ChatGPT robi wrażenie swoim nowoczesnym modelem językowym, który potrafi odpowiadać na pytania, podsumowywać teksty, pisać eseje i nawet tworzyć kreatywną treść. Ale jaka jest oficjalna strona internetowa ChatGPT i jak możesz z niej skorzystać? W tym artykule odpowiemy na niektóre z najczęstszych pytań dotyczących ChatGPT i jego strony internetowej.

Jaka jest oficjalna strona internetowa ChatGPT?

jak-korzystać-z-chatgpt-1679630480670.png

Oficjalna strona internetowa Chat GPT to https://chat.openai.com/chat. Tutaj znajdziesz informacje na temat chatbota, jego funkcji i sposobu działania. Strona internetowa udostępnia także chatbota, którym możesz się posługiwać.

Czy mogę zintegrować ChatGPT ze swoją stroną internetową?

Tak, możesz zintegrować ChatGPT ze swoją stroną internetową za pomocą API udostępnionego przez OpenAI. Pozwoli to na dodanie do Twojej strony czatbotów, asystentów wirtualnych i innych funkcji zasilanych przez sztuczną inteligencję. Będziesz potrzebować pewnej wiedzy programistycznej, ale jest to świetny sposób na wzbogacenie funkcjonalności Twojej strony internetowej i poprawę doświadczenia użytkownika.

Jak utworzyć stronę internetową za pomocą ChatGPT?

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową za pomocą Chat GPT, masz kilka opcji.

Jednym z rozwiązań jest użycie kreatora stron internetowych, który oferuje integrację z Chat GPT. Na przykład, Wix oferuje aplikację Chat GPT, którą można dodać do swojej witryny.

Inną opcją jest budowanie witryny od zera i korzystanie z interfejsu API chatbota Chat GPT do integracji. Wymaga to pewnej wiedzy programistycznej, ale Chat GPT udostępnia dokumentację, która pomoże Ci się rozpocząć. Alternatywnie, możesz zatrudnić programistę do stworzenia własnej strony internetowej z funkcjonalnością ChatGPT.

Strona internetowa podobna do Chat GPT

Jeśli szukasz innych czatbotów lub stron internetowych z wykorzystaniem SI podobnych do Chat GPT, istnieje wiele opcji do rozważenia.

Pasek boczny ChatGPT

chatgpt-sidebar-1678960382738.png

Sidebar ChatGPT to przydatne rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome oparte na ChatGPT. Integruje się bezproblemowo z przeglądarką, pomaga w przeglądaniu dowolnej strony internetowej, umożliwiając dostęp do potężnego modelu językowego AI ChatGPT. Rozszerzenie obsługuje ponad 50 różnych języków i łączy się z GPT-4 dla użytkowników Plus.

ChatGPT Sidebar pojawia się jako pasek boczny na każdej stronie przeglądarki, co czyni go łatwo dostępnym, gdy tylko go potrzebujesz. Możesz także zwinąć lub rozwinąć pasek boczny według swoich preferencji.

Ta pasek boczny zasilany przez sztuczną inteligencję zawiera narzędzia do podsumowywania, sprawdzania gramatyki, tłumaczenia, przepisywania itp. Dodatkowo, możesz dostosować komunikaty ChatGPT i zapisać je w menu rozwijanym, aby mieć szybki i łatwy dostęp.

Bing AI to chatbot zasilany sztuczną inteligencją opracowany przez Microsoft. Oferuje on przetwarzanie języka naturalnego i może zostać zintegrowany z innymi produktami Microsoft. Poza obsługą czatu, Bing AI może być również wykorzystywany jako asystent wirtualny. Bing AI to doskonała opcja dla osób i firm korzystających z produktów Microsoft. Obecnie to jedyna opcja, która pozwala na bezpłatne korzystanie z GPT-4.

Jasper AI to chatbot zasilany sztuczną inteligencją opracowany przez firmę Cisco. Oferuje on wielojęzyczne wsparcie i może być zintegrowany z popularnymi platformami do przesyłania wiadomości, takimi jak WhatsApp i Facebook Messenger. Jasper AI został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu, z interfejsem typu przeciągnij i upuść, który umożliwia tworzenie swojego własnego chatbota bez jakiejkolwiek wiedzy programistycznej. Jest to świetna opcja dla przedsiębiorstw, które chcą stworzyć swój własny chatbot, ale nie mają zasobów na wynajęcie programisty.

Podsumowanie

ChatGPT to potężny model językowy o wielkim potencjale do wzbogacania stron internetowych oraz innych aplikacji. Aby w pełni skorzystać z tej nowatorskiej technologii, warto dowiedzieć się więcej o oficjalnej stronie internetowej, opcjach integracji oraz innych narzędziach AI.

Powiązane artykuły

Zobacz więcej >>