15 najlepszych rozszerzeń Chrome dla ChatGPT, o których nie wiedziałeś w 2023 roku

obraz25.png

Dzięki pozyskaniu ponad 100 milionów użytkowników w ciągu 2 miesięcy od uruchomienia, ChatGPT stał się najszybciej rozwijającą się aplikacją na świecie.

Ale, co to jest ChatGPT?

ChatGPT, zbudowany przez Open AI, to automatyczna technologia generowania tekstu, która umożliwia użytkownikom produkowanie wysokiej jakości treści z naturalnym językiem. Działa za pomocą potężnej i zaawansowanej sieci neuronowej generującej tekst na podstawie wprowadzanego przez użytkownika tekstu i innych źródeł danych.

Zdolności ChatGPT zostały przetestowane w różnych scenariuszach rzeczywistych, a wyniki były naprawdę imponujące.

Zastosowania ChatGPT są nieograniczone. Może zarządzać finansami, prowadzić biznes, zarabiać pieniądze, i pomagać w poszukiwaniu pracy.

Mimo że ChatGPT to model językowy oparty wyłącznie na tekście, dobrze sprawuje się przy skomplikowanych projektach technicznych dzięki szczegółowym przewodom.

Dowiedz się, jak lepiej korzystać z ChatGPT.

Ale należy zachować ostrożność; czasami daje złe odpowiedzi z takim samym poziomem pewności.

Tak, ChatGPT ma swoje ograniczenia. Nie jest połączony z internetem i został wytrenowany tylko na danych do roku 2021, co skutkuje przestarzałymi i błędnymi odpowiedziami czasami.

I rozszerzenie Chrome nie pojawi się w najbliższej przyszłości ze strony OpenAI.

Jednak inne inteligentne narzędzia AI wykorzystały okazję do pracy nad ograniczeniami ChatGPT, takimi jak ChatSonic od Writesonic.

ChatSonic to ulepszona wersja ChatGPT posiadająca zaawansowane funkcje i możliwości, takie jak:

 • ChatSonic jest bezpośrednio połączone z Google, aby pobierać z niego aktualne informacje dla użytkowników.
 • Rozszerzenie ChatSonic dla Chrome, które pozwala na szybką odpowiedź i można go używać gdziekolwiek na stronie internetowej.
 • Czemu ograniczać się tylko do tekstu? ChatSonic tworzy niesamowitą sztukę AI dzięki połączeniu technologii Stable Diffusion i Dall-E.
 • Jeśli nie jesteś wielkim fanem pisania, użyj ChatSonic z komendami głosowymi, które generują odpowiedzi głosowe.
 • Połącz ChatSonic ze swoimi ulubionymi aplikacjami w ciągu kilku minut za pomocą interfejsu API ChatSonic, aby uniknąć konieczności powrotu do pulpitu ChatSonic po każdym pytaniu. Sprawdź najlepsze przypadki użycia API.
 • Czemu czekać na dojście do laptopa, aby użyć ChatSonic, skoro można zacząć korzystać z aplikacji mobilnej ChatSonic?
 • Ostatnio ChatSonic wprowadził imponującą funkcję dla firm - Botsonic. Możesz zastąpić nudne chatboty Botsonic, z którymi możesz trenować ChatGPT przy użyciu swoich własnych danych, aby doskonalić rozmowy z klientami i ich personalizację.

Dowiedz się więcej o głównych różnicach między ChatSonic i ChatGPT.

Ciekaw jesteś, aby wypróbować te ekscytujące funkcje ChatSonic?

Dlaczego warto zdecydować się na rozszerzenie typu ChatGPT dla Chrome'a?

Przejście do innych kart, aby uzyskać potrzebne informacje, jest bardzo męczące i mylące. A rozszerzenie Chrome zasilane przez ChatGPT może pomóc Ci pozbyć się wszystkich kłopotów, dzięki czemu łatwo Tworzyć treści dosłownie z każdego miejsca w Internecie.

Możesz pisać angażujące tweety dla swojej publiczności na Twitterze z pomocą ChatGPT bezpośrednio na Twitterze. Zobacz, jak rozszerzenie ChatGPT dla przeglądarki ChatSonic może pisać tweety natychmiast, aby zaoszczędzić Ci kłopotów.

Poczekaj, nie tylko tweety; rozszerzenie ChatGPT Chrome może -

Nie tylko tweety, rozszerzenie do przeglądarki ChatSonic może również poprawić wydajność i zwiększyć produktywność.

 • Zautomatyzuj tworzenie treści: Stwórz posty na mediach społecznościowych, e-maile i reklamowe teksty w krótkim czasie przy pomocy rozszerzeń ChatGPT dla przeglądarki Chrome.

Dowiedz się, jak korzystać z ChatGPT dla Gmaila.

 • Szybko reaguj na zapytania klientów: Rozszerzenia ChatGPT do Chrome'a pomogą Ci szybko zrozumieć zapytania klientów i promptowo odpowiadać na nie odpowiednimi odpowiedziami.
 • Popraw swoją obecność online: Dzięki ChatGPT Chrome extensions, łatwo możesz tworzyć treści, znajdować odpowiednie hashtagi i konta na Twitterze, z którymi chcesz współpracować, i szybko i skutecznie odpowiadać na wiadomości prywatne.

Aby ulepszyć doświadczenie, w tym blogu zebraliśmy najlepsze rozszerzenia do ChatGPT dla każdego przypadku użycia. Zacznij eksplorować już teraz!

15 najlepszych rozszerzeń ChatGPT dla przeglądarki Chrome, o których nie wiedziałeś(aś)

Czy chcesz tworzyć treści w dowolnym miejscu w Internecie, pisać e-maile lub przyspieszyć swoje wyszukiwania w Google? Masz rozszerzenia ChatGPT dla przeglądarki Chrome do każdej potrzeby.

Na tym blogu omówiliśmy następujące 15 najlepszych rozszerzeń Chrome ChatGPT:

 1. ChatSonic
 2. TweetGPT
 3. Prometheus
 4. YouTube Podsumowanie z ChatGPT
 5. Podsumowanie
 6. ReaderGPT
 7. Merlin
 8. Podziel się GPT
 9. Fancy GPT
 10. ChatGPT Genius Prompt
 11. ChatGPT dla Google
 12. ChatGPT Writer
 13. WebChatGPT
 14. Engage AI
 15. Talk-to-ChatGPT

Teraz przyjrzyjmy się bliżej każdemu z tych rozszerzeń ChatGPT dla przeglądarki Chrome.

1. ChatSonic

Rozszerzenie przeglądarki ChatSonic ChatGPT może być używane do czegokolwiek na całym internecie. Możesz go użyć do pisania natychmiastowych fragmentów tekstu, generowania treści w mediach społecznościowych i e-maili, parafrazowania, rozszerzania i wiele więcej.

Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź przypadki użycia rozszerzenia ChatGPT dla przeglądarki Chrome.

Aby poczuć komfort korzystania z rozszerzenia ChatSonic dla przeglądarki Chrome, musisz najpierw zainstalować je, wykonując kilka prostych kroków. Instalacja rozszerzenia ChatSonic jest łatwa i szybka, co pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć produktywność.

 1. Przejdź do sklepu z rozszerzeniami Chrome i wyszukaj ChatSonic.
 2. Pobierz i zainstaluj 'ChatSonic - ChatGPT z supermocami' i przypnij go do paska adresu URL, aby uzyskać łatwy dostęp.
 3. Zaloguj się do istniejącego konta Writesonic, klikając na ikonę ChatSonic w pasku adresu URL.
 4. Ponieważ rozszerzenie ChatSonic działa na całej sieci, możesz zarządzać ustawieniami, wybierając, kiedy chcesz, aby odpowiadał.

Po zainstalowaniu, jesteś gotowy do działania!

Wyszukiwanie Google: Rozpocznij przeglądanie sieci z pomocą ChatSonic. A tak wygląda ChatSonic podczas przeprowadzania wyszukiwania Google. Dostaniesz skrócone odpowiedzi na wszystkie Twoje wyszukiwania Google obok wyników wyszukiwania.

obrazek27.png

Podsumowanie stron internetowych: Przestań tracić godziny na czytanie długich artykułów i prac badawczych, aby zrozumieć o co w nich chodzi. Teraz możesz użyć rozszerzenia ChatSonic do Chrome, aby wygenerować szybkie podsumowanie, które podkreśla istotne części.

Znalezienie odpowiedzi na stronie internetowej: Chcesz się dowiedzieć, czy strona Wikipedii na temat sztucznej inteligencji zawiera najnowsze rozwój technologii. Omiń tradycyjny sposób za pomocą klawisza Cmd+F i zapytaj ChatSonic, który znajdzie odpowiedzi na Twoje pytania na stronie internetowej.

Ta funkcjonalność nie dotyczy tylko wyszukiwarki, ale również YouTube. ChatSonic może dokładnie określić dokładny czas wideo na YouTube w odpowiedzi na Twoje pytanie.

Tworzenie wiadomości e-mail: Użyj ChatSonic do pisania e-maili w dowolnej sytuacji. Dodatkowo, możesz zmienić ton e-maila według potrzeb.

obrazek11.png

Odpowiadanie na e-maile: Wraz z pisaniem e-maili, rozszerzenie ChatSonic dla przeglądarki Chrome ułatwia to, pozwalając generować dokładne odpowiedzi zgodnie z trzema różnymi tonami, które można dodatkowo dostosować.

Obrazek 24

Podsumowanie emaili: Funkcja podsumowania tej rozszerzenia jest świetna do uzyskania ogólnego przeglądu omawianego w e-mailu tematu. Szybko możesz wygenerować jednoparagrafowe lub zarysowane w czasie podsumowanie całego wątku e-mailowego.

obrazek-172.png

Kliknij ikonę CS widoczną na górze okna e-mail.

obraz5.png

Lub możesz również otworzyć to bezpośrednio z Twojej skrzynki odbiorczej, bez otwierania wiadomości e-mail.

Twórz unikalne tweety: Komponuj nowe tweety bezpośrednio na Twitterze bez zmieniania kart ani tracenia czasu na przeglądanie i szukanie inspiracji. Kliknij na ikonę CS, która pojawi się na

Odpowiadanie na tweety:

Łatwo odpowiedz na tweety i wątki, klikając ikonę CS w prawym dolnym rogu okna odpowiedzi, aby pozostać w kontakcie ze swoją publicznością.

obrazek13.png

Podsumuj wątki na Twitterze: Użyj rozszerzenia ChatSonic Chrome, aby streścić długie wątki na Twitterze do kluczowych punktów. Szukaj opcji "Podsumuj ten wątek" poniżej pierwszego tweeta.

obraz19.png

Oto twój podsumowanie wątku na Twitterze. Możesz też szybko odpowiedzieć na ten wątek, klikając na "odpowiedz na ten wątek".

obraz17.png

Twórz wpisy na LinkedIn, które zachęcają do refleksji: Szybko twórz wpisy na LinkedIn z wykorzystaniem rozszerzenia ChatSonic dla Chrome i generuj świeże treści w ciągu kilku sekund.

obraz31.gif

Napisz odpowiedzi na wiadomości LinkedIn: Możesz tworzyć preteksty do rozmowy, aby zainicjować nowy czat lub stworzyć spersonalizowane zaproszenie, korzystając z rozszerzenia.

obraz7.png

Nie tylko odpowiadaj na wiadomości, teraz możesz łatwo planować i realizować wysiłki marketingowe bez użycia różnych narzędzi. Rozszerzenie ChatSonic teraz ma możliwości podobne do Kula, które pozwalają na znalezienie adresów e-mail twoich potencjalnych klientów i natychmiastowe wysyłanie wiadomości LinkedIn.

Generuj komentarze do wpisów na LinkedIn: Rozszerzenie może pomóc Ci w zaangażowaniu swojej publiczności, automatycznie generując odpowiedni komentarz w polu komentarza.

Obrazek 9

Zoptymalizuj swój profil LinkedIn: Czy wiesz, że ChatSonic może teraz zoptymalizować także twój profil LinkedIn? Tak, dzięki rozszerzeniu ChatSonic dla Chrome'a możesz zoptymalizować swój profil LinkedIn aż po najdrobniejsze szczegóły: od biogramu po dodanie osiągnięć.

Twórz unikalne treści w dowolnym miejscu w sieci: Rozszerzenie ChatSonic działa na całej przeglądarce Chrome, oszczędzając ci zachodu związanych z przeskakiwaniem między kartami. Użyj skrótu CMD+M, aby dostać się do menu z sztuczną inteligencją i tworzyć unikalne biografie lub pisać artykuły w dowolnej lokalizacji.

obrazek29.png

Wraz z Gmail, LinkedIn i Twitterem, rozszerzenie ChatSonic dla przeglądarki Chrome teraz posiada natywne integracje z Google Ads (pisanie reklam), Facebookiem i Instagramem (podpisy, komentarze, wiadomości prywatne), Telegramem oraz WhatsappWeb.

Teraz poznaj niesamowite możliwości rozszerzenia ChatSonic na innych popularnych przeglądarkach, takich jak Edge, Opera i Firefox.

Otrzymasz 100 pokoleń za darmo co miesiąc, aby badać ChatSonic. Następnie możesz wybrać jedną z niskokosztowych i wysokiej wartości elastycznych subskrypcji, aby bez końca cieszyć się korzystaniem z ChatSonic.

Obraz16.png

2. TweetGPT

TweetGPT to rozszerzenie przeglądarki Chrome, napędzane przez ChatGPT, umożliwiające generowanie tweetów oraz odpowiedzi na tweety.

Aby z niego skorzystać, będziesz potrzebował konta na Twitterze, przeglądarki Chrome oraz konta w Open AI.

Możesz zainstalować go ze sklepu z rozszerzeniami dla przeglądarki Chrome i przypiąć rozszerzenie, aby łatwo do niego uzyskać dostęp.

Po zainstalowaniu zobaczysz ikonę TweetGPT taką jak ta!

Obrazek 21.png

Po kliknięciu można wybrać ton tweeta, a TweetGPT wygeneruje losowego tweeta. Aby odpowiedzieć na tweet, wybierz tweet i kliknij ikonę TweetGPT, aby wygenerować odpowiedzi.

obraz1.png

Ta rozszerzenie do Chrome'a - TweetGPT, nie ma opcji wprowadzenia tematu, o którym chcesz tweetować. Generuje losowe tweety, które mogą nie być zgodne z Twoją strategią treści. Opiera się na wykorzystaniu ChatGPT stworzonego przez OpenAI do pobierania tweetów i odpowiedzi, co może skutkować generowaniem nierelewantnych i przestarzałych odpowiedzi.

Dowiedz się, jak tworzyć treści z ChatGPT na dużą skalę.

3. Prometeusz

Czy bolą Cię ręce od pisania przez cały dzień w pracy? Byłoby miło zrobić sobie przerwę i porozmawiać z Chat GPT online.

Tak, jest to możliwe dzięki rozszerzeniu ChatGPT do przeglądarki Chrome - Prometheus, które pozwala na rozmowę z ChatGPT bez konieczności pisania.

W przeciwieństwie do poleceń głosowych w ChatSonic, ChatGPT daje tylko odpowiedzi tekstowe.

Pobierz i zainstaluj rozszerzenie. Aby zacząć go używać, zaloguj się na swoje konto ChatGPT i przytrzymaj spację, aby mówić. ChatGPT przetworzy Twoje głos na tekst i udzieli odpowiedzi na pytanie.

Pamiętaj, aby włączyć dostęp do mikrofonu.

obrazek6.png

4. Podsumowanie YouTube z ChatGPT

Jeśli jesteś zapracowanym profesjonalistą, który nie ma czasu na oglądanie długich filmów YouTube, ale zdecydowanie chcesz znać kontekst filmu, to 'YouTube Summary with ChatGPT' może być doskonałym rozszerzeniem do przeglądarki Chrome dla Ciebie.

Jest to narzędzie społecznościowe, rozwijane przez Glasp, o nazwie chatGPT. Ta wtyczka do Chrome'a podsumowuje w sekundach dowolne wideo na YouTube i przedstawia Ci skrypt filmu.

Tak, słyszałeś dobrze! To nie jest streszczenie, ale kompletny skrypt podzielony i oddzielony czasami 🤯.

Aby zacząć korzystać z YouTube Summary z ChatGPT, zainstaluj rozszerzenie Chrome.

Podczas odtwarzania dowolnego filmu na YT, zobaczysz opcję "Transkrypcja i Podsumowanie". Po kliknięciu na nią, rozszerzenie wygeneruje całą transkrypcję oraz opcję podsumowania z użyciem OpenAI.

Podsumowując, musisz skopiować i wkleić transkrypt, zapytać ChatGPT o podsumowanie, aby otrzymać zwięzłe streszczenie.

Czy to nie brzmi jak dużo dodatkowej pracy? Najlepszym sposobem na uzyskanie streszczenia filmów z YouTube, postów blogowych lub prac badawczych jest wpisanie adresu URL i poproszenie ChatSonic o streszczenie.

5. Podsumowanie

W przeciwieństwie do podsumowania YouTube z ChatGPT, rozszerzenie Summarize działa na każdej stronie za pomocą pojedynczego kliknięcia.

Summarize ma to pokryte, niezależnie od tego, czy czytasz wiadomości, artykuły, blogi czy raporty badawcze.

Technologia podsumowań jest zasilana przez ChatGPT i jest szkolona, aby dostarczać kompleksowe i wysokiej jakości podsumowania tekstu. Dodatkowo, stale jest trenowana przy pomocy ludzkich podsumowań w celu zapewnienia niezawodności i aktualności.

To rozszerzenie ChatGPT dla przeglądarki Chrome pozwala na szybkie poruszanie się między otwartymi kartami, umożliwiając poświęcenie więcej czasu na to, co naprawdę ważne. Pozostań na bieżąco z tym, co chcesz przeczytać i unikaj przeoczeń krytycznych informacji z łatwością.

image23.png

Rozszerzenie ChatGPT - Summarizer czasami wyświetla błąd "Nie udało się załadować odpowiedzi", co utrudnia korzystanie z rozszerzenia.

6. ReaderGPT

ReaderGPT jest podobny do innych rozszerzeń ChatGPT do skracań tekstu w przeglądarce Chrome.

Może dać Ci podsumowanie dowolnej strony internetowej za jednym kliknięciem. Nie musisz już czytać długich artykułów czy stron! Ma zabawne funkcje, takie jak generowanie punktów dla artykułów lub zmiana promptu ChatGPT, aby odpowiadał Twoim potrzebom.

Załóżmy, że chcesz szybkiego podsumowania artykułu. Dzięki temu rozszerzeniu do przeglądarki Chrome - ChatGPT możesz go streścić do trzech punktów lub nawet 50 słów. Natomiast, jeśli chcesz przetłumaczyć tekst na język hiszpański lub uprościć go dla pięciolatka, ReaderGPT jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Obrazek 8

7. Merlin

Merlin to miniaturowa wersja ChatGPT.

Ten rozszerzenie ChatGPT działa na każdej stronie w przeglądarce chrome w celu pomocy w pisaniu, edycji, formatowaniu i przeszukiwaniu sieci. Po zainstalowaniu go w przeglądarce chrome można go uzyskać za pomocą skrótu „Ctrl / Cmd + M”.

To jest rozszerzenie ChatGPT Premium dla przeglądarki Chrome, w którym możesz bezpłatnie używać 11 generacji każdego dnia, po czym musisz subskrybować wersję premium - Merlin Pro. Ceny zaczynają się od 19 USD/miesiąc za 1000 zapytań.

image26.png

 

Ma kilka ograniczeń, na przykład nie działa na

 • Bing i Edge
 • Nowa karta lub pusta strona

Pamiętaj, aby zawsze odświeżać stronę, aby używać Merlina.

Merlin to tylko rozszerzenie do przeglądarki ChatGPT bez żadnych dodatkowych funkcji, nawet jeśli zapłacisz za wersję Pro. Jednak ChatSonic oferuje więcej za Twoje pieniądze z API, rozszerzeniem do przeglądarki, aplikacją mobilną i mnóstwem innych fajnych funkcji pisania z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, wszystko za tę samą cenę.

8. ShareGPT

ChatGPT to znakomite narzędzie do prowadzenia inteligentnych i zabawnych rozmów, ale niestety nie można ich udostępnić nikomu.

ShareGPT to rozszerzenie ChatGPT dla Chrome, umożliwiające udostępnianie Twoich najciekawszych rozmów ChatGPT za pomocą jednego kliknięcia.

Po zainstalowaniu ShareGPT ze sklepu Chrome Web Store, odśwież ChatGPT. Zobaczysz przycisk udostępniania na końcu wszystkich Twoich rozmów.

obraz30.png

Pożegnaj się z utrudnieniami dzielenia się rozmowami w ChatGPT – łatwo wysyłaj trwałe linki do przyjaciół za pomocą tej wspaniałej rozszerzonej funkcji ChatGPT.

Botsonic - alternatywa dla ChatGPT posiada wbudowane możliwości zapisywania, edytowania i pobierania rozmów.

9. Elegancki GPT

To jest podobne do ShareGPT, ale jak sama nazwa wskazuje, jest bardziej wyszukane. Możesz udostępniać rozmowy za pomocą linków, obrazów, plików PDF i plików tekstowych, używając rozszerzenia ChatGPT dla Chrome.

FancyGPT umożliwia nadanie Twoim wątkom ChatGPT efektownego wyglądu oraz pozwala na zapisywanie ich wraz z atrakcyjnymi obrazkami, przeszukiwalnymi plikami PDF oraz plikami tekstowymi, abyś mógł w przyszłości się do nich odwołać lub podzielić się nimi z innymi.

obraz20.png

Możesz wybrać styl z górnego rzędu i wybrać, w jaki sposób chcesz zapisać rozmowę (obraz, plik PDF, plik tekstowy).

Jeśli masz jakieś problemy, pomysły lub pytania, napisz do FancyGPT na Twitterze @fancyGPT.

10. ChatGPT Prompt Genius

Dobry prompt (podpowiedź) doprowadzi do dobrych i adekwatnych odpowiedzi, podobnie jak dobre przygotowanie prowadzi do dobrych ocen. Nie każdy potrafi napisać dobry prompt za pierwszym razem, ale nie powinno to powstrzymać Cię przed eksplorowaniem niesamowitych narzędzi jak ChatGPT, ChatSonic i ChatGPT Prompt Genius.

Obrazek 18.png

ChatGPT Prompt Genius to rozszerzenie Chrome typu open-source z repozytorium najlepszych promptów na subreddit.

Tu można znaleźć interfejs, gdzie można znaleźć, udostępniać i używać najlepszych sugestii dla ChatGPT. Co więcej, można nawet zapisać historię rozmów lokalnie i przeglądać przeszłe rozmowy w dowolnym momencie.

obraz4.png

Musisz przeglądać setki pytań, żeby znaleźć właściwe. Aby ułatwić to zadanie, istnieje opcja kategoryzowania i wybierania pytań ze strony subredditu.

Przeglądaj tę masową listę 160 propozycji do ChatGPT i przyspiesz tworzenie treści korzystając z Chat GPT online lub ChatSonic.

11. ChatGPT dla Google

ChatGPT dla Google to otwarta wtyczka ChatGPT dla Chrome, która działa we wszystkich popularnych wyszukiwarkach - Google, Bing, DuckDuckGo, itp.

Integruje odpowiedzi od ChatGPT online wraz z regularnymi wynikami wyszukiwania, dzięki czemu możesz uzyskać zwięzłe odpowiedzi na swoje zapytania wyszukiwania również od ChatGPT.

Ta rozszerzenie Chroma z ChatGPT oprogramowaniem obsługuje oficjalne API OpenAI, co oznacza, że możesz uzyskać dostęp do mocy ChatGPT bezpośrednio z okna wyskakującego. Ma renderowanie znaczników markdown, podświetlanie kodu oraz tryb ciemny dla spersonalizowanego doświadczenia.

obraz10.png

Pokolenia "ChatGPT dla Google" nie są szybkie i mogą zająć trochę czasu na odpowiedź, co przeczy celowi oszczędzania czasu przejścia przez wiele linków.

Po wygenerowaniu, możesz skopiować i użyć odpowiedzi zgodnie z Twoimi wymaganiami.

12. ChatGPT Pisarz

Możesz pisać całe e-maile i wiadomości za pomocą rozszerzenia ChatGPT - ChatGPT Writer dla przeglądarki Chrome. Działa ono na wszystkich stronach internetowych i oferuje udoskonalone wsparcie dla Gmaila.

ChatGPT Writer obsługuje funkcje takie jak

 • Generowanie wysokiej jakości odpowiedzi w porównaniu do innych rozszerzeń chatGPT.
 • Działa we wszystkich przeglądarkach opartych na Chromium, takich jak Chrome, Brave i Edge.
 • Obsługiwane są wszystkie języki.
 • 100% darmowe i przyjazne dla prywatności.

Aby rozpocząć korzystanie z rozszerzenia ChatGPT, kliknij na pinezkę rozszerzenia ChatGPT Writer w przeglądarce Chrome.

obraz2.png

Tutaj możesz wprowadzić swoje zapytanie i kliknąć 'generuj odpowiedź'. Używanie rozszerzenia ChatGPT w przeglądarce Google Chrome w Gmailu jest również bardzo proste. Wystarczy podać ogólny pomysł na e-mail, który chcesz napisać, a ChatGPT Writer wygeneruje najlepszą treść e-maila.

13. WebChatGPT

ChatGPT ma reputację generowania niepoprawnych, nieistotnych i przestarzałych odpowiedzi. Trudno ufać ChatGPT, zwłaszcza gdy przeprowadzasz badania.

WebChatGPT dodaje odpowiednie wyniki z sieci do Twoich promptów ChatGPT, dla bardziej dokładnych i aktualnych rozmów.

obrazek22.png

Możesz także zawęzić wyniki, filtrować czas i region, aby wygenerować bardziej istotne odpowiedzi.

14. Zaangażuj SI

Czy planujesz nawiązać nowe kontakty na LinkedIn poprzez komentowanie postów innych użytkowników?

Użyj rozszerzenia Engage AI ChatGPT do przetwarzania w ułamku sekundy niezwykle trafnych komentarzy. Dzięki niemu możesz także nawiązywać kontakt z nowymi osobami, które mogą stać się potencjalnymi klientami biznesowymi.

Jeśli jesteś menedżerem mediów społecznościowych, to ta wtyczka do przeglądarki Chrome z możliwością ChatGPT może zaoszczędzić Ci wiele czasu i zwiększyć Twoją produktywność.

Odstaw nudne komentarze typu „Świetny post”, „Dzięki za udostępnienie” czy ikonowe „👍” i przejdź na trafne i łatwo przyswajalne komentarze.

Z pomocą Engage AI rozszerzenie ChatGPT jest łatwe w użyciu i obsługuje 20 języków.

 • Zawieś kursor na ikonie EngageAI w sekcji komentarzy i wybierz ton głosu.
 • Edytuj komentarz i spersonalizuj go, jeśli jest to wymagane.
 • Opublikuj komentarz.
obraz28.png

15. Porozmawiaj z ChatGPT

Talk-to-ChatGPT jest podobny do Prometeusza, ale ma dodatkową funkcjonalność polegającą na odpowiedziach głosowych.

Możesz interaktywnie korzystać z ChatGPT online za pomocą poleceń głosowych i otrzymywać odpowiedzi generowane przez technologie rozpoznawania mowy oraz przetwarzania tekstu na mowę z Google Chrome.

Ta wtyczka ChatGPT obsługuje wszystkie główne języki i umożliwia kontrolowanie rozpoznawania mowy, języka konwersji tekstu na mowę oraz odpowiedzi bota.

obraz12.png

Rozszerzenie ChatGPT do przeglądarki Google Chrome dodaje małe okienko w prawym górnym rogu Twojego ekranu służące do przełączania rozpoznawania głosu, kontrolowania głosu bota, pomijania wiadomości i uzyskiwania dostępu do ustawień.

Podsumowanie

Rozszerzenia Chrome ChatGPT są przeznaczone do ułatwienia korzystania z ChatGPT online. Zestawiliśmy 15 najlepszych rozszerzeń Chrome ChatGPT, które poprawią Twoje doświadczenia z ChatGPT. Od tworzenia treści w mediach społecznościowych, przez polecenia głosowe i udostępnianie rozmów ChatGPT, te małe dodatki mogą zabrać Twoje rozmowy na wyższy poziom.

Ale poczekaj!

Przed pobraniem miliona różnych rozszerzeń, oto ChatSonic - kompletny pakiet, który zawiera rozszerzenie dla przeglądarki Chrome, aplikację mobilną, odpowiedzi głosowe, udostępnianie rozmów i wiele więcej. Nie ma potrzeby zagracać przeglądarki Chrome różnymi narzędziami, gdy można mieć wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Zważywszy na to, że czat ChatGPT jest często niedostępny lub przepełniony, teraz jest dobry moment, aby spróbować alternatywy - ChatSonic.

Jeśli jesteś gotowy, by podnieść swoją grę czatową na wyższy poziom, spróbuj ChatSonic.

Powiązane artykuły

Zobacz więcej >>