30 najlepszych alternatyw do ChatGPT, które zwalą Cię z nóg w 2023 roku (darmowe i płatne)

AI-Wars-ChatGPT-Alternatives (1).png

ChatGPT robi wrażenie, generując wspaniałe wyniki dla kodowania, tworzenia historii oraz produkcji wciągających wierszy, piosenek, artykułów i innych. Szukasz alternatywy dla ChatGPT z dodatkowymi funkcjami? Masz szczęście!

Śledzenie przestarzałych odpowiedzi ChatGPT, czasów przestoju lub chęć uzyskania więcej funkcjonalności? Podnieśmy Twój poziom doświadczeń z sztuczną inteligencją rozmów.

Wraz z postępem technologicznym pojawia się coraz więcej narzędzi podobnych do ChatGPT, co utrudnia wybór. Nie martw się jednak; przebadaliśmy najlepsze alternatywy do różnych zastosowań, takich jak tworzenie tekstu, wyszukiwanie, kodowanie i wizualizacje. Nasze oceny obejmują korzyści, funkcje, ograniczenia i porównania.

Zapnij pasy na dziką jazdę - poznajmy alternatywy dla ChatGPT z podziałem na kategorie, które mają zamiar zdmuchnąć Cię z nóg w 2023!

Dlaczego wybierać alternatywy dla ChatGPT?

Mimo że jest obecnie dyskutowany i niesamowity narzędzie, ChatGPT ma swoje własne ograniczenia:

 1. ChatGPT nie może generować danych w czasie rzeczywistym, ponieważ został przeszkolony na danych z 2021 i wcześniejszych.
 2. Nie jest w stanie generować wizualizacji ani sztuki AI.
 3. Ponadto nie obsługuje komend głosowych ani nie jest w stanie generować odpowiedzi głosowych.
 4. Z powodu dużego ruchu, większość czasu, kiedy próbujesz uzyskać dostęp do ChatGPT, może pojawić się komunikat o błędzie, informujący, że ChatGPT jest zajęty lub niedostępny.
 5. Wiele dodatków, takich jak integracja z Gmail, Twitterem, Instagramem itp., nie jest dostępnych podczas korzystania z ChatGPT.
 6. ChatGPT Plus kosztuje 20 USD/miesiąc, czego nie każdy może sobie pozwolić. Dowiedz się więcej o ChatGPT Plus i jego funkcjach.

W związku z tym pojawiają się alternatywy dla ChatGPT.

Jesteś gotowy/a zanurzyć się w głąb?

Lub przejdź teraz do najlepszej alternatywy ChatGPT!

30 Najlepszych alternatyw dla ChatGPT, które Cię zaskoczą  

W zależności od Twoich wymagań, omówiliśmy w tym blogu najlepsze 30 alternatyw do ChatGPT:

 1. Chatsonic
 2. OpenAI playground
 3. Jasper Chat
 4. Bard AI
 5. LaMDA (Language Model for Dialog Applications)
 6. Socratic
 7. Bing AI
 8. DialoGPT
 9. Megatron-Turing Natural Language Generation
 10.  Chatsonic na Opera
 11.  NeevaAI
 12.  Tabnine
 13.  Amazon Codewhisperer
 14.  Elsa Speaks
 15.  Bloom
 16.  DeepL Write
 17.  YouChat
 18.  Perplexity
 19.  Elicit
 20.  Chinchilla
 21.  Replika
 22.  Character AI
 23.  Poe przez Quora
 24.  Chatsonic Slack Bot
 25.  CoGram
 26.  Wydra
 27.  Botsonic
 28.  LLaMA przez Meta
 29.  alternatywa DeepMind's ChatGPT opracowana przez Elona Muska

Przyjrzyjmy się teraz każdej z powyższych płatnych i bezpłatnych alternatyw ChatGPT w szczegółach...

Alternatywy dla ChatGPT do pisania

Wybór idealnej alternatywy ChatGPT dla twoich potrzeb tworzenia treści jest jak klasyczny dylemat polegający na próbie wybrania idealnego kostiumu kąpielowego: to wszystko kwestia osobistych preferencji.

Każda platforma jest wyjątkowa, ma swoje własne zalety i wady. Aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję, oto kilka innych opcji, które możesz wziąć pod uwagę zamiast ChatGPT:

Chatsonic

Chatsonic od Writesonic to ostateczne rozwiązanie dla wszystkich Twoich wymagań dotyczących sztucznej inteligencji w rozmowach. Zasilany przez GPT-4, Chatsonic zaprojektowany jest tak, by radzić sobie z ograniczeniami ChatGPT, zapewniając jednocześnie dane w czasie rzeczywistym, wyszukiwania obrazów, głosu oraz wiele możliwości tworzenia treści. Od czasu pojawienia się na rynku, Chatsonic zajmuje pierwsze miejsce w Google jako "Najlepsza alternatywa dla ChatGPT" na całym świecie.

Chatsonic, czyli wirtualny asystent AI podobny do ChatGPT, łączy w sobie wiedzę mędrca, umiejętności terapeuty w prowadzeniu rozmów, błyskotliwość komika stand-up, umiejętności rozwiązywania problemów naukowca danych oraz twórczość powieściopisarza. Co więcej, nigdy się nie męczy, nie zapomina o rozmowie i nie prowadzi do nieawkwardnej ciszy.

Możliwości z Chatsonic są nieograniczone.

Zobaczmy główne cechy Chatsonic

 1. Napisz treści oparte na faktach, zawierające aktualne informacje. Chatsonic jest zintegrowany z Google Knowledge Graph, aby zapewnić hipernowożące i trendy informacje na każdy temat.
 2. Użyj trybu osobowości, aby dostosować swoje doświadczenie w rozmowie z AI. Możesz rozmawiać z 13+ różnymi postaciami, takimi jak tłumacz, prowadzący wywiad, przewodnik turystyczny, motywujący coach, komik i wiele innych.
 3. Przekształć tekst w piękną i unikalną sztukę AI za pomocą dwóch różnych modeli, tzn. Stable diffusion oraz DALL-E, wewnątrz panelu Chatsonic.
 4. Ta strona, podobnie jak ChatGPT - Chatsonic, może odtwarzać odpowiedzi tak, jak Siri lub Google Assistant, poza rozumieniem poleceń głosowych.
 5. Pamięć ChatGPT, która pamięta rozmowy, ton i język. Każda z twoich rozmów jest zapisywana w celu zapewnienia dalszej pomocy.
 6. API zasilane przez GPT-4 z możliwościami ChatGPT i nie tylko. Dostęp do Chatsonic API pozwala na szybkie i łatwe połączenie Chatsonic z twoim istniejącym oprogramowaniem, zapewniając płynne wrażenia użytkownika.
  (Dowiedz się, jak łatwo zarabiać pieniądze za pomocą Chatsonic API)
 7. Rozszerzenie Chatsonic Chrome umożliwia korzystanie z zdolności generatywnych AI wszędzie i w każdym miejscu w sieci. Od podsumowania wątków Gmaila, odpowiadania na posty LinkedIn i Twittera, tworzenia postu społecznego z blogu w sieci do podsumowania całych dokumentów, ChatGPT-podobne rozszerzenie Chrome działa jako osobisty asystent w ruchu.
  (Sprawdź najlepsze przypadki użycia rozszerzenia Chatsonic chrome)
 8. Dostęp do Chatsonic w komforcie twojej kanapy lub podczas podróży. Aplikacja Chatsonic dla Androida jest podobna do ChatGPT - łatwa w użyciu i obsługuje wszystkie funkcje Chatsonic. Dla dni, w których nie planujesz otworzyć laptopa, ale musisz wykonać dużo pracy, aplikacja Chatsonic jest ratunkiem.
 9. Tak jak AIPRM ma bibliotekę promptów dla promptów ChatGPT, rynek promptów Chatsonic oferuje imponujące prompty ChatGPT za darmo. Nie musisz pobierać rozszerzenia ani płacić dodatkowo, aby z tego skorzystać.
 10.  Dla marek i biznesów, które chcą poprawić swoje doświadczenie klienta, Chatsonic wprowadził Botsonic. Botsonic to konstruktor chatbota AI bez kodu, który pomaga markom i biznesom w uczeniu ChatGPT na podstawie własnych danych i bazy wiedzy, oferując #1 dostosowane doświadczenie klienta z możliwościami ChatGPT.

Wypróbuj tę darmową alternatywę dla ChatGPT

Możesz korzystać z Chatsonic w nieograniczonej liczbie przypadków użycia. Dowiedz się więcej na temat korzystania z ChatGPT?

Sprawdź również ponad 215 promptów ChatGPT dla różnych sytuacji i przypadków użycia. Możesz po prostu skopiować i wkleić je na ChatGPT lub Chatsonic, aby wygenerować niesamowite odpowiedzi.

Cennik Chatsonic

Chatsonic jest dostępny na Writesonic na bezpłatnych okresach próbnych oraz na płatnych planach długich form. Możesz dostać 10 000 bezpłatnych słów premium po zapisaniu się, aby przetestować. Bez problemu możesz wykorzystać swoje istniejące saldo słów, jeśli chcesz wygenerować więcej na Chatsonic.

Ponadto, jeśli chcesz wykupić plan premium, ceny zaczynają się od $19/miesiąc, co daje Ci 100 000 słów premium miesięcznie.

Czy nie czyni to Chatsonic jedną z najlepszych alternatyw dla ChatGPT dostępnych na rynku?

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zobacz cenniki Writesonic!

Opinie użytkowników

Chatsonic już zdobył serca wielu ludzi. Zobaczmy, co mają do powiedzenia użytkownicy.

ChatSsonic był również wspomniany na popularnych platformach takich jak Make Use Of, Analytics India Mag, India Today, Indian Express i Exchange4media.

ChatGPT vs Chatsonic: Czy Chatsonic jest naprawdę dobrym zamiennikiem dla ChatGPT?

Zarówno Chatsonic, jak i ChatGPT to narzędzia sztucznej inteligencji, które robią furorę w internecie.
Ale jeśli wciąż się zastanawiasz, jak Chatsonic różni się od ChatGPT, pozwól nam szybko przedstawić kilka kluczowych punktów:

1. Graf Wiedzy Google'a - Chatsonic ma wsparcie od Google, dzięki czemu może generować aktualne i istotne informacje. Jednakże, ChatGPT nie posiada takiego wsparcia.

2. Integracja z Stable diffusion i DALL-E - Choć ChatGPT nie posiada zdolności do generowania sztuki AI (poza samym podpowiadaniem), Chatsonic może generować obrazy AI w samej rozmowie za pomocą modeli generowania sztuki AI, takich jak Stable diffusion i DALL-E.

3. Wybór osobowości - Chociaż w ChatGPT potrzebujesz podać polecenie, aby Chat zachowywał się w określonej osobowości, Chatsonic ma już listę osobowości, takich jak poeta, tłumacz, trener fitness, itd. Po prostu wybierz jedną z nich i zacznij rozmawiać.

Zarejestruj się za darmo na Chatsonic!

Plac zabaw OpenAI

Ta alternatywa ChatGPT jest podobna do wersji demonstracyjnej ChatGPT. OpenAI oferuje GPT3 i inne modele, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo eksperymentować z różnymi przypadkami użycia.

OpenAI Playground nie jest przeznaczony dla użytkowników codziennych, ale jest świetnym sposobem dla tych, którzy są zablokowani na ChatGPT, aby spróbować jego zaawansowanych funkcji. W internecie działa podobnie jak ChatGPT i pozwala użytkownikom eksperymentować z różnymi modelami językowymi.

Plac zabaw jest trudny w użyciu, ponieważ posiada funkcje takie jak ustawianie temperatury, kary za częstość występowania, liczbę tokenów, sekwencje zatrzymujące, itp.

open-ai-playg (2).png

Zobaczmy główne funkcje Open AI Playground:

 1. Świetna dokładność i szybkość.
 2. Różne typy modeli językowych do wyboru.
 3. Elastyczność, dzięki której możesz bez wysiłku eksperymentować.
zrzut ekranu (1).png

Cennik OpenAI Playground

OpenAI jest darmowe na początek (po utworzeniu konta), ale jeśli korzystasz intensywnie, będziesz musiał wykupić subskrypcję premium.

OpenAI jest szkolony na milionach danych i jest niezwykle dobry. Oczywiście, możesz go przetestować i zobaczyć, jak działa, ale w końcu potrzebujesz rozwiązania, które może dać Ci dokładne odpowiedzi na Twoje zapytania bez owijania w bawełnę lub dowiadywania się, jakie podpowiedzi podać. A tutaj Chatsonic i Writesonic mogą pomóc!

Jasper Czat

Jasper to narzędzie do pisania oparte na sztucznej inteligencji, które stanowi dobrą alternatywę dla ChatGPT (dosłownie). Dawniej znany jako Jarvis, jest jednym z najczęściej używanych narzędzi do pisania z wykorzystaniem AI dostępnych na rynku obok Writesonic i jest idealny dla firm, które potrzebują wygenerować wysokiej jakości treści w krótkim czasie.

Jasper Chat, uruchomiony przez Jaspera, to nowy interfejs czatu, który pomaga tworzyć treści w efektywny sposób. Dzięki zaawansowanej technologii pomaga osiągać średnie wyniki.

zrzut ekranu4.png

Zobaczmy główne cechy Jasper Chat:

 1. Możliwość udzielania odpowiedzi na pytania do lata 2021. Jasper został wytrenowany na dużej ilości treści z 2021 roku i wcześniej. Dlatego jest zdolny do udzielania informacji dotyczących tych okresów.
 2. Interfejs w stylu ChatGPT. Prosty interfejs użytkownika umożliwia łatwy dostęp do rozmowy z AI.
 3. Pozwala na kontynuację rozmowy. Jasper Chat pamięta Twoje rozmowy i nadaje im lepszy kontekst.
Jasper-Chat (1).png

Cennik rozmów w Jasper Chat

Jednakże, w przeciwieństwie do Chatsonic, Jasper Chat nie jest w stanie dostarczyć Ci treści faktowych i aktualnych, wyboru osobowości, poleceń głosowych, generowania sztuki cyfrowej lub zapewnienia dostępu do API. Zobacz szczegółowe porównanie Writesonic vs Jarvis, aby uzyskać ogólny pogląd na to, kto jest lepszy, opierając się na Twoich wymaganiach.

Alternatywy dla ChatGPT od Google

W ciągu ostatnich kilku lat Google wypuścił różne projekty sztucznej inteligencji rozmawiającej, z których większość była w fazie testowej lub badawczej. Ostatnia sztuczna inteligencja Google'a, podobnie jak ChatGPT, to ich najnowsze osiągnięcie.

Oto lista najważniejszych:

Bard AI

Najnowszy chatbot napędzany sztuczną inteligencją Google'a, tak jak ChatGPT, Bard AI, jest rozwijany używając istniejącej platformy AI LaMDA; to experymentalna usługa rozmów z użytkownikiem, która obiecuje mieć duży wpływ na świat AI.

LaMDA rewolucjonizuje zdolności przetwarzania języka naturalnego Barda, umożliwiając mu lepsze rozumienie i reagowanie na wprowadzane przez użytkownika dane, co eliminuje ograniczenie związane z danymi ograniczonymi do konkretnego roku.

Zobaczmy główne cechy Narzędzia AI Bard:

 1. Google twierdzi, że Bard może generować teksty i odpowiadać na pytania.
 2. Nie jest ograniczony pod względem wiedzy do jakiegokolwiek określonego roku.
 3. Ten nowy projekt rozmównego chatbota AI od Google'a jest również znany z podsumowywania tekstów.

Ceny Bard AI

Jako że jest to projekt eksperymentalny, Google jeszcze nie ogłosił ceny. Na dzień 6 lutego 2023 roku jest on dostępny do ograniczonych testów, a planowane jest szersze dostępność w późniejszym terminie tego roku.

obraz-108 (1).png

ChatGPT kontra Google Bard

Osoby poszukujące korzyści z chatbota napędzanego sztuczną inteligencją powinny dokładnie przyjrzeć się ChatGPT oraz Bard. Chociaż mogą oferować podobne funkcje, Bard wyróżnia się dzięki swojemu połączeniu z gigantem technologicznym, Google.

Dzięki głębokim kieszeniom i rozległym zasobom Google, Bard ma dostęp do najnowocześniejszych modeli językowych i technologii, co prowadzi do bardzo precyzyjnych odpowiedzi i danych. Bez względu na to, czy szukasz niezawodnego wsparcia klienta, czy solidnych narzędzi analitycznych, warto rozważyć użycie Bard.

Niemniej jednak Bard jest nadal w trakcie rozwoju, a mniej jasne są przypadki jego zastosowania lub kierunki przyszłych działań. Jednak na rynku już istnieje narzędzie z podobnym AI jak ChatGPT i wsparciem ze strony Google w zakresie aktualnych informacji - Chatsonic!

Czy Chatsonic jest naprawdę lepszą alternatywą dla ChatGPT niż Bard AI?
Chatsonic oferuje nie tylko moc ChatGPT i Google, ale także bibliotekę ponad 100 szablonów do tworzenia treści. Jeśli nie chcesz czekać kilku miesięcy na dostęp do Google Bard i chcesz wypróbować alternatywę ChatGPT z grafem wiedzy Google'a, który zapewnia aktualne odpowiedzi, zapisz się teraz na Chatsonic.

LaMDA (Model Językowy dla Aplikacji Dialogowych)

Inną wspaniałą alternatywą dla ChatGPT jest LaMDA, stworzona przez Google. Została ona stworzona z wykorzystaniem 137 miliardów parametrów i przetrenowana na 1,56 biliona słów publicznie dostępnych dokumentów internetowych oraz danych z dialogów.

LaMDA jest uważana za rewolucję w świecie przetwarzania języka naturalnego (NLP). Ten rewolucyjny model jest dostrojony do trzech metryk: jakości, bezpieczeństwa i solidności.

zrzut-ekranu5.png

LaMDA, AI-oparty system dialogowy z OpenAI. Narzędzie to może przyjąć naturalny język wejściowy i wygenerować odpowiedź, która jest świadoma kontekstu, spójna i naturalna. LaMDA ma również unikalną zdolność do odpowiadania na pytania doprecyzowujące, co czyni go dobrym zamiennikiem dla ChatGPT.

Zobaczmy główne cechy LaMDA:

 1. LaMDA ma zdolność do zrozumienia skomplikowanych zapytań i dyskusji obejmujących wiele różnych tematów.
 2. Ten model został doskonalony poprzez użycie 1,56 bilionów słów i aż 137 miliardów parametrów.
 3. W trakcie etapu dostrojenia LaMDA jest szkolony do wykonywania zarówno zadań generowania, jak i klasyfikacji, mając na celu gwarantowanie najbardziej trafnej, doskonałej i, co najważniejsze, bezpiecznej odpowiedzi.
LaMDA.png

Cennik LaMDA:

LaMDA jest dostępna do testowania w Laboratorium Testowym Sztucznej Inteligencji Google. Aby ściągnąć aplikację na system Android lub iOS, musisz się zarejestrować i dołączyć do listy oczekujących.

LaMDA nie posiada niektórych ważnych funkcji, które oferują inne alternatywy do ChatGPT, takie jak Chatsonic. Ponadto, jest trudny w dostępie.

Socratic od Google

To jest bardzo przyjazne dla dzieci!

Z Socratic uczniowie mogą po prostu wpisać swoje szkolne pytania i otrzymać odpowiedź w podobny sposów jakby rozmawiali z człowiekiem. Dodatkowo, funtyki zilustrowane są w celu lepszego wyjaśnienia treści.


Apka, dostępna zarówno w App Store, jak i Google App Store, posiada nawet funkcję, która pozwala dzieciom skanować swoje arkusze pracy i otrzymywać specjalnie dopasowane odpowiedzi. Nie będzie jednak pisać esejów czy opowiadań.

socratic 4.png

Przyjrzyjmy się głównym cechom Socratic:

 1. Generuje odpowiedzi, gdy podane jest pytanie
 2. Odpowiedzi zawierają grafikę, która pomaga lepiej zrozumieć temat
 3. Dostępna jako aplikacja zarówno na Androida, jak i iOS
socratic 5.png

Cennik Socratica

Sokrates jest dostępny za 4,99 USD za pierwsze dziecko każdego miesiąca, a następnie 50% zniżki dla każdego kolejnego dziecka! A dla szkół, 99 USD rocznie lub tylko 99 USD miesięcznie za całą szkołę.

Ponieważ Socratic skierowany jest do dzieci, oferuje tylko ograniczony zestaw funkcji. Natomiast Chatsonic ma o wiele lepsze zastosowania dla firm, edukacji, opieki zdrowotnej i innych.

Alternatywy dla ChatGPT oferowane przez Microsoft

Podobnie jak Google, Microsoft także eksperymentował z wieloma narzędziami opartymi na sztucznej inteligencji w zakresie AI conversational. Oto kilka stron, takich jak ChatGPT, dających mu twardą konkurencję:

Microsoft Bing AI

Microsoft ostatnio wprowadził sztuczną inteligencję do swojej wyszukiwarki, teraz nazwanej Bing AI.

Opierając się na dużym modelu językowym OpenAI, który jest znacznie potężniejszy niż ChatGPT i GPT-3.5, Bing AI został specjalnie zaprojektowany, aby wnieść wyszukiwanie na wyższy poziom, a jego celem jest maksymalizacja szybkości, dokładności i efektywności. Wykorzystuje on kluczowe nauki i postępy swoich poprzedników, aby zapewnić użytkownikom najlepsze możliwe wyniki wyszukiwania.

Microsoft wprowadził swoją przeglądarkę Edge z nowymi, wzmocnionymi sztuczną inteligencją funkcjami o nazwie „Chat” i „Compose”. To ulepszenie jest dodatkowe w stosunku do już istniejącego narzędzia Bing. Co więcej, niedawno Microsoft wprowadził również aplikacje mobilne Bing i Edge dla użytkowników Androida i iOS.

Bing (1).png

Sprawdź najlepsze 9 alternatyw Bing AI, które możesz wypróbować w 2023 roku.

Przyjrzyjmy się głównym cechom Bing AI:

 1. Bing daje użytkownikom możliwość zadawania zapytań o maksymalnie 1000 słów i otrzymywania odpowiedzi opartych na sztucznej inteligencji.
 2. Posiada zdolność przetwarzania złożonych zapytań i szybszego wyszukiwania informacji.
 3. Jeśli ChatGPT-powered Bing nie może dostarczyć bezpośredniej odpowiedzi na Twoje zapytanie, zaoferuje Ci wybór powiązanych wyników.

Ceny Microsoft Bing AI

Bezpłatna rejestracja. Płacisz tylko za to, czego potrzebujesz. Darmowe 1000 transakcji w każdym miesiącu.

obraz-109.png

ChatGPT vs. Bing firmy Microsoft

Za pomocą sztucznej inteligencji podobnej do ChatGPT, Microsoft opracował unikalne podejście do wykorzystania OpenAI. Ta metodyka nosi nazwę modelu Prometheus.

Umożliwia to uzyskanie bardziej dokładnych, aktualnych i dopasowanych wyników oraz zwiększoną ochronę. Proces wykorzystywany tutaj w pełni wykorzystuje potencjał OpenAI.

Pomimo że Bing jest nadal w trakcie rozwoju i jest mniejsza precyzja dotycząca jego zastosowań lub nadchodzących projektów, na rynku istnieje narzędzie, które zapewnia podobną sztuczną inteligencję do ChatGPT i grafu wiedzy Google - Chatsonic!

Czy Chatsonic jest lepszą alternatywą dla ChatGPT niż Bing?

Jeśli szukasz szybkiego rozwiązania swoich problemów z tworzeniem treści, które daje Ci również dostęp do aktualnych wyników wyszukiwania, to Chatsonic jest dla Ciebie idealną opcją. Nie tylko wykorzystuje moc ChatGPT i Google, ale ma także imponującą bibliotekę ponad stu szablonów (na Writesonic), z których możesz wybierać! Nie czekaj miesiącami na dostęp do Bing - pobierz Chatsonic teraz i zacznij tworzyć niesamowite treści!

DialoGPT

DialoGPT od Microsoft to duża, wstępnie przeszkolona, model generacji odpowiedzi dialogowych, zbudowana specjalnie do wielokrotnej wymiany zdań. Jest jedną z najlepszych alternatyw dla ChatGPT.

DialoGPT to istotny system wstępnie przetrenowany do produkcji odpowiedzi, które mogą być wykorzystane w wielu wymianach dialogowych. Został wytrenowany na ogromnej liczbie 147 milionów wielokrottnych rozmów pobranych z wątków dialogowych Reddit w latach 2005-2017.

dialogpt (3).png

Poznajmy główne cechy DialoGPT:

 1. Zestawy fraz, które tworzy DialoGPT są niezwykle zróżnicowane i obejmują szczegóły, które odnoszą się do oryginalnego pytania, podobnie jak wyjścia z GPT-2.
 2. Microsoft zauważa, że DialoGPT jest bardziej rozmowny, energetyczny, często beztroski i zwykle dość ruchliwy - co mogłoby odpowiadać celowi, który rozważasz.
zrzut ekranu 2.png

Cena DialoGPT

Ponieważ jest to nowe wdrożenie i duży model językowy (zwykle trudny do zdobycia), nie ma dostępnych konkretnych informacji na temat struktury cenowej.

Zapoznaj się z oryginalnym repozytorium DialoGPT, aby dowiedzieć się więcej.

Jednak DialoGPT nie obsługuje funkcji takich jak wyszukiwanie głosowe czy odpowiedzi głosowe, ani postaci. Aby ich użyć, wypróbuj teraz Chatsonic!

Generowanie Naturalnego Języka Megatron-Turing

NVIDIA i Microsoft stworzyły jeden z największych modeli językowych o łącznej liczbie parametrów 530 miliardów - Megatron-Turing NLG.


Wysoko dokładny Megatron-Turing NLG, oparty na transformatorze 105-warstwowej LLM, został przeszkolony na superkomputerze Selene opartym na NVIDIA DGX SuperPOD.

To jest nie do pobicia w ustawieniach zero-, jedno- i kilku-strzałowych i przebija modele najnowocześniejsze pod względem dokładności.

Megatron-Turing-NLG (1).png

Zapoznajmy się z głównymi cechami Megatrona Turinga:

 1. Może wykonywać zadania, takie jak zrozumienie czytanego tekstu, wyjaśnienie sensu słowa, przewidywanie uzupełnienia, wnioskowanie na podstawie języka naturalnego, rozumowanie oparte na zdrowym rozsądku, itp.
 2. Specjalizuje się w modelach języka angielskiego.

Cennik Megatron-Turing NLG

Ponieważ Nivida Developers (właściciel Megatron-Turing NLG) oferuje różne inne rozwiązania B2B, struktura cen może zostać znaleziona dopiero po złożeniu zapytania o współpracę. Odwiedź oficjalną stronę firmy, aby uzyskać więcej informacji.

Na tym etapie mógłbyś przypuszczać, że Megatron-Turing NLG nie jest łatwo dostępną alternatywą dla ChatGPT. Ale Chatsonic jest!

Alternatywa dla ChatGPT dla wyszukiwarek

Czy nie byłoby wspaniale, gdybyśmy mogli rozmawiać ze swoimi wyszukiwarkami? Pomyśl o całym czasie, który zaoszczędziłbyś, szukając potrzebnych rzeczy, zamiast przeglądać wyniki.

Z dzięki sztucznej inteligencji do rozmów, jak Microsoft Bing czy Google Bard, zintegrowanej z wyszukiwarkami, teraz jest możliwe prowadzenie rozmów z wyszukiwarką tak, jak z przyjacielem.

Oto dwie kolejne alternatywy dla ChatGPT dla wyszukiwarek, które wzbudzają zainteresowanie wśród entuzjastów sztucznej inteligencji w rozmowach.

Chatsonic na Operze

Opera i Chatsonic połączyły siły, aby zapewnić użytkownikom przeglądarki Opera i Opera GX innowacyjne doświadczenia przeglądania stron internetowych. Ta współpraca oznacza, że już nie musisz spędzać godzin na poszukiwaniu odpowiedzi w internecie - teraz możesz szybko uzyskać potrzebne informacje, rozmawiając z przeglądarką!

Z Chatsonic w Operze możesz poprosić swoją przeglądarkę Opera o zrobienie różnych fajnych rzeczy, takich jak pisanie treści, podsumowywanie tekstów, wyszukiwanie informacji, a nawet tworzenie sztuki AI. Jak wspaniale to jest?!

obraz-25 (1).png

Rzućmy okiem na główne funkcje Chatsonic na przeglądarce Opera:

 1. Szybki dostęp do powiązanych informacji za pośrednictwem opcji AI PROMPTS.
 2. Generuj obrazy AI z dowolnego miejsca w swojej przeglądarce Opera.
 3. Stwórz jakikolwiek rodzaj treści na Operze z poziomu paska bocznego.
 4. Podsumuj strony internetowe oraz długi tekst.
 5. Przeformułuj, skróć lub rozwiń akapity i zdania za pomocą jednego kliknięcia.
obraz-26.png

Cennik Chatsonic na Opera

Chatsonic jest produktem Writesonic i kosztuje tylko 19 dolarów miesięcznie (100 tysięcy słów miesięcznie). Jeśli chcesz korzystać z Chatsonica na Operze, musisz założyć konto Writesonic (możesz zacząć od darmowego okresu próbnego oferującego 10 000 słów).

Sprawdź teraz Chatsonic!

NeevaAI

NeevaAI łączy siłę ChatGPT i innych dużych modeli językowych z precyzją i najnowszymi danymi silnika wyszukiwania Neeva.


Mechanizm wyszukiwarki został opracowany przez dwóch byłych dyrektorów technologii, Sridhara Ramaswamy'ego - byłego wiceprezesa Google'a ds. reklam oraz Viveka Raghunathana - byłego wiceprezesa do spraw monetyzacji w YouTube.

System NeevaAI ma zdolność przeszukiwania i przesiewania setek milionów stron internetowych w celu wygenerowania pojedynczej, kompleksowej odpowiedzi wraz z odpowiednimi źródłami.

neeva-ai 2.png

Pozwól nam przyjrzeć się głównym funkcjom NeevaAI:

 1. Neeva może być uważana za wyszukiwarkę, która jest wzbogacona o funkcje sztucznej inteligencji, ale nie jest jeszcze w pełni zintegrowanym z chatbotami napędzanymi SI.
 2. Neeva gwarantuje przeżycie bez reklam i śledzenia.
 3. Podaje odniesienia w wynikach.
neeva-AI-in-action.png

Ceny NeevaAI

Neeva oferuje abonament w cenie 4,95 $ miesięcznie, z opcją bezpłatnego okresu próbnego.

NeevaAI dodała do swojej wyszukiwarki ChatGPT, aby zapewnić użytkownikom dobre wrażenia, jednakże jeśli mówimy o sztucznej inteligencji konwersacyjnej, nie jest już idealna. Wypróbuj Chatsonic, aby uzyskać lepsze i bardziej aktualne doświadczenia z sztuczną inteligencją konwersacyjną. 

Alternatywa dla ChatGPT dla programistów

Jeśli generowałeś kody na ChatGPT i chcesz poszukać podobnych lub lepszych stron, które oferują podobne wyniki, sprawdź te platformy:

CoPilot

GitHub CoPilot to najnowsza funkcja na GitHubie, wykorzystująca model GPT-3 firmy OpenAI do automatycznego uzupełniania kodu.

Ten potężny narzędzie jest kompatybilne z kilkoma popularnymi platformami kodowania, takimi jak VS Code, Neovim oraz JetBrains, i umożliwia także prace w chmurze z wykorzystaniem GitHub Codespaces.

Nie tylko oferuje obsługę kodowania w wielu językach - może generować składnię w maksymalnie 12 językach, w tym w JavaScript, Go, Perl, PHP, Ruby / Swift / TypeScript i BASH - ale model jest zasilany przez miliardy linii kodu open-source z domeny publicznej, takich jak te znalezione w repozytoriach GitHub.

obrazek Copilot (1)

Zapoznajmy się z głównymi funkcjami CoPilota:

 1. GitHub Copilot to jedna z najlepszych stron, tak jak ChatGPT, która oferuje wsparcie dla wielojęzycznej kodowania.
 2. Kompatybilny z popularnymi platformami kodowania, takimi jak VS Code, Neovim i JetBrains.
Kod1.png

Cennik CoPilot

Studenci oraz autorzy popularnych projektów open-source mogą korzystać z usług Copilota za darmo - pozostali użytkownicy mogą subskrybować miesięczny pakiet w cenie $10/miesiąc. CoPilot jest dostępny dla firm w cenie $19/miesiąc.

Jeśli uważasz, że CoPilot jest zbyt skomplikowany i chcesz wybrać chatbota, taki jak ChatGPT do kodowania, wybierz Chatsonic. 

Tabnine

Tabnine był pierwszym takim narzędziem, wprowadzonym jako Codota, zdobywając sobie uznanie na rynku środowisk IDE.
Obsługując większość języków, bibliotek i frameworków, jego wtyczka uzupełniania kodu stała się standardem dla użytkowników.

Tabnine przestrzega surowo zasad licencjonowania Open Source i chroni Twoją kompozycję przed plagiatem oraz naruszeniem praw autorskich. Dzięki Tabnine Pro możesz jeszcze bardziej dostosować swoje doświadczenie dzięki prywatnej modelowi AI, który może być szkolony do dopasowania do Twojego osobistego stylu i wzorców kodowania.

tabnine 1.png

Zapoznajmy się z głównymi funkcjami Tabnine:

Z możliwością hostowania i trenowania swoich własnych modeli AI, można zachować bezpieczeństwo kodu na serwerach korporacyjnych.
W porównaniu do podobnego oprogramowania, Tabnine wymaga tylko minimalnego kontekstu, aby dostarczać średniowieczne pomysły podczas pisania, co czyni proces kodowania bardziej efektywnym i wygodnym.

Zobaczmy, jakie są główne funkcje Tabnine:

 1. Z możliwością hostowania i szkolenia własnych modeli AI, można bezpiecznie przechowywać kod na swoich serwerach firmowych.
 2. W porównaniu do podobnych narzędzi, Tabnine potrzebuje tylko minimalnego kontekstu, aby zaproponować pomysły w trakcie pisania kodu, co sprawia, że proces kodowania jest bardziej wydajny i wygodny.
tabnine-coding.png

Ceny Tabnine

Tabnine zapewnia bezpłatną wersję swojego narzędzia do pomocy programistycznej oraz ulepszony plan za całkiem niewysoką cenę $15 miesięcznie.

Podczas gdy Tabnine oferuje tylko platformę programistyczną, Chatsonic oferuje więcej niż tylko generowanie kodów. Możesz sprawdzić błędy w swoim kodzie i nawet generować treści za pomocą tego czatu opartego na sztucznej inteligencji. 

Amazon Codewhisperer

Amazon opracowało ekskluzywną alternatywę dla ChatGPT o nazwie Codewhisperer, aby umożliwić programistom skuteczne wykrywanie, zrozumienie i debugowanie problemów z kodem.

Wykorzystuje zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego oraz techniki przetwarzania języka naturalnego do przeglądania kodu oraz rozpoznawania wzorców i błędów. Narzędzie dostarcza programistom dogłębnej analizy działania kodu, obejmującej potencjalne błędy i problemy wydajnościowe, wraz z radami dotyczącymi rozwiązań. To zmniejsza wysiłek i czas potrzebny na naprawę problemów i podnosi jakość kodu.

amazon-codewhisperer (2).png

Zapoznajmy się z głównymi funkcjami Codewhisperer:

 1. Dziedzictwo Kodu oferuje intuicyjny i łatwy w obsłudze design z przyjaznym interfejsem użytkownika i szeroką gamą opcji dostosowywania, co czyni go doskonałym wyborem dla programistów o różnym poziomie zaawansowania, od początkujących do ekspertów.
 2. Jest również łatwo skalowalny, aby obsługiwać duże bazy kodów i integruje się z popularnymi narzędziami i platformami deweloperskimi, takimi jak GitHub, co pozwala programistom szybko dodać go do istniejących procesów pracy.
obrazek przedstawiający kodowanie, zatytułowany kodowiciel kodu (3).png

Ceny Amazon Codewhisperer

W okresie zapoznawczym CodeWhisperer jest dostępny dla programistów bezpłatnie.

Amazon Codewhisperer wygląda imponująco, ale brakuje mu możliwości tworzenia treści w porównaniu do takich stron jak ChatGPT. Chatsonic ma tu przewagę.

Alternatywa dla ChatGPT do tłumaczenia

Potrzebujesz super inteligentnej alternatywy dla ChatGPT, która może tłumaczyć każdy język? Oto opcje warte uwagi:

Elsa Speak

To jest aplikacja do nauki języka oparta na sztucznej inteligencji. Wykorzystując AI, przeprowadza egzamin mowy użytkownika, po czym układa zestaw zadań, które użytkownik może z łatwością zrozumieć. Dlatego Elsa Speak jest również jedną z najlepszych alternatyw ChatGPT do dyskusji.

Elsa to asystent mowy w języku angielskim i pomaga Ci tłumaczyć różne języki na angielski.

zrzut_ekranu3.png

Technologia AI ELSA została stworzona korzystając z nagrań głosowych ludzi mówiących po angielsku z wieloma różnymi akcentami. To pozwala ELSA na identyfikację wzorców głosowych osób, których poziom znajomości języka angielskiego nie jest rodowity, dając mu przewagę nad większością innych programów rozpoznawania mowy.

Zobaczmy na główne cechy Elsy:

 1. Elsa oferuje lekcje dopasowane do twoich potrzeb, pomagające ci polepszyć swój angielski.
 2. Szybka ocena postępów.
 3. Baza z postępami i wykresami, prezentująca twoje osiągnięcia.
 4. Wsparcie ze strony sztucznej inteligencji, pomagające zachować motywację i skupienie.
 5. Częstotliwościowa analiza mowy, dopasowująca twoją wymowę do norm językowych.
obrazek-15.png

Ceny Elsy

Profesjonalny plan Elsy zaczyna się od 11,99 dolarów/miesiąc, fakturowanego miesięcznie i rocznie. Możesz również skorzystać z 7-dniowego darmowego okresu próbnego, aby go przetestować.

Jeśli chodzi o tłumaczenie na język angielski, najlepsza platforma to Chatsonic. Ma również postać tłumacza angielskiego, dzięki czemu Twoje tłumaczenia są szybsze i łatwiejsze.

Bloom

Rozwinięty przy pomocy współpracy ponad tysiąca specjalistów ds. sztucznej inteligencji, Bloom jest platformą open-source i uważana jest za jedną z najlepszych alternatyw dla ChatGPT.

Bloom to innowacyjny, wielojęzyczny model językowy, który jest uważany za jedną z najlepszych alternatyw ChatGPT.

bloom (1).png

Zobaczmy, jakie funkcje oferuje Bloom:

 1. Bloom potrafi generować tekst w łącznej liczbie 46 języków oraz 13 języków programowania, które są niesamowicie podobne do tekstu stworzonego przez człowieka.
 2. Bloom jest w stanie przyjąć zadania dotyczące tekstu, których nie został specjalnie nauczony, traktuje je jako okazję do generowania tekstu.
obraz-13 (5).png

Cennik Bloom

Bloom oferuje darmowy pakiet startowy, a plan premium kosztuje 33 $/miesiąc.

Zapoznaj się z artykułem badawczym Blooma, aby dowiedzieć się więcej.

Chociaż Bloom to dobry zamiennik ChatGPT, to nie ma specjalnych funkcji i łatwości obsługi, jakie ma Chatsonic.

DeepL Pisze

DeepL Write to beta produkt stworzony przez niemiecką firmę DeepL, specjalizującą się w tłumaczeniach językowych za pomocą sztucznej inteligencji.
Założona w 2017 roku DeepL jest wiodącym dostawcą usług tłumaczeń językowych wykonanych przez sztuczną inteligencję. DeepL Write to narzędzie wspomagające pisanie oparte na sztucznej inteligencji, które posiada dodatkowe funkcje pomagające klientom poprawić jakość i dokładność swojego tekstu.

DeepL Write to świetny wybór dla tych, którzy szukają skutecznego sposobu zapobiegania plagiatom i generowania oryginalnych treści.

Dostarcza użytkownikom poprawek gramatycznych oraz prezentuje pomocne sugestie i rekomendacje dotyczące stylu, tonu, sformułowań i wyboru słów w celu poprawy ogólnego piśmiennictwa.

Zrzut-ekranu-2023-02-21-o-18.11.44

Zobaczmy, jakie funkcje główne oferuje DeepL Write:

 1. DeepL Write oferuje użytkownikom unikalne doświadczenia w pisaniu dzięki elastycznym możliwościom tłumaczenia.
 2. Twórcy treści, badacze i studenci mogą polegać na tej aplikacji, aby szybko i bez trudu produkować oryginalne materiały wysokiej jakości do swoich projektów.
Deep-L (1).png

Cennik DeepL Write

Neeva oferuje bezpłatną wersję testową, a subskrypcja płatna zaczyna się od 8,74 dolarów miesięcznie, rozliczanej rocznie (na użytkownika).

Jeśli chodzi o tłumaczenia i parafrazy, DeepL Write to rzeczywiście dobry wybór zamiast ChatGPT. Ale jeśli chcesz korzystać z możliwości DeepL z aktualnymi generowanymi treściami, użyj Chatsonic.

Alternatywy dla ChatGPT do prowadzenia badań

Celując w badania i jednocześnie chcąc mieć dobre doświadczenia rozmów z innymi, te chatboty oparte na sztucznej inteligencji są niewątpliwie dobrym wyborem.

Oto kilka alternatywnych rozwiązań ChatGPT do rozważenia podczas przeprowadzania badań:

YouChat

YouChat to kolejny model sztucznej inteligencji służący do konwersacji, uruchomiony przez You[dot]com, wyszukiwarkę internetową. Jest to podobne rozwiązanie do ChatGPT, spełniające głównie takie same wartości czatbotów ogólnego użytku.

AI YouChat wykorzystuje sztuczną inteligencję oraz przetwarzanie języka naturalnego, aby rozmawiać jak ludzie. Potrafi odpowiadać na ogólne zapytania, tłumaczyć, streszczać teksty, sugerować pomysły, pisać kod oraz tworzyć e-maile. Jako że nadal jest w fazie rozwoju, udziela przeciętnych odpowiedzi.

youChat-home-1 (4).png

Zobaczmy teraz główne funkcje YouChat:

 1. YouChat może udzielić odpowiedzi na ogólne zapytania, ale czasem może je przeoczyć, ponieważ wciąż się uczy.
 2. Twierdzi, że zapewnia najświeższe informacje, jednak czasem również popełnia tam błędy.
you-chat-1.png

Cennik YouChat

YouChat jest obecnie darmową alternatywą dla ChatGPT, ponieważ wciąż znajduje się w fazie rozwoju.

Jednakże, YouChat czasami brakuje precyzji, ponieważ model jest wciąż w fazie rozwoju. Jeśli chcesz porozmawiać z AI, które odpowiada dokładnie, wybierz Chatsonic.

Zdumienie

Perplexity to bezpłatna alternatywa dla ChatGPT, niedawno wprowadzona na rynek sztucznej inteligencji w dziedzinie rozmów. Oferuje funkcje podobne do ChatGPT, w tym odpowiedzi konwersacyjne i generowanie treści.

Perplexity AI jest również zasilane przez duże modele językowe (OpenAI API). Można zobaczyć, jak zbiera informacje z różnych popularnych platform, takich jak Wikipedia, LinkedIn i Amazon. Niemniej jednak, jest wciąż w fazie beta, więc czasami może zaczerpnąć informacji, co prowadzi do plagiatów.

Perplexity-home-1 (4).png

Spójrzmy na główne cechy Perplexity AI:

 1. Generuje krótkie rozmowne odpowiedzi podobne do ChatGPT.
 2. Zebranie informacji z takich źródeł jak Wikipedia i ich cytowanie.
 3. Ma prosty interfejs bez wielu funkcji, które by go komplikowały.
Perplexity-1.png

Cennik w Perplexity

Perplexity jest obecnie darmowe w użyciu, ponieważ wciąż jest w fazie beta.

Z Perplexity AI możesz zadawać praktycznie każde pytanie, ale często pokazuje ono informacje takimi, jakie są, co może prowadzić do plagiatu. Zdecyduj się na alternatywę korzystającą z ChatGPT, taką jak Chatsonic, który tworzy unikatowe treści i odpowiedzi.

Wywołać

Elicit jest asystentem badawczym wykorzystującym modele językowe, takie jak GPT-3, w celu usprawnienia procesów badawczych.

O becnym głównym zadaniem z Elicit jest przegląd literatury. Kiedy wpiszesz zapytanie, aplikacja natychmiast generuje podsumowanie z najlepiej ocenionych dokumentów. To efektywna metoda osiągania precyzyjnego i szybkiego zrozumienia bez rezygnowania z wiarygodności źródeł.

Elicit jest głównie wykorzystywany przez naukowców i studentów do odnajdywania odpowiednich artykułów do cytowania oraz pozyskania pomysłów na przyszłe badania.

Elicit.png

Zapoznajmy się z głównymi funkcjami Elicit:

 1. Zdobądź dostęp do kompleksowej kolekcji publikacji związanych z Twoim zapytaniem w odpowiednim czasie.
 2. Odkryj zestawy danych przeanalizowanych oraz wyniki osiągnięte przez różnych autorów.
 3. Dla studentów pomaga w odkrywaniu informacji związanych z ich kursami oraz w odpowiedzi na pytania.
Elicit-AI.png

Cena Elicit

Elicit jest teraz dostępny za darmo na oficjalnej stronie internetowej.

Mimo że Elicit to świetne narzędzie badawcze, brakuje mu kilku ważnych funkcji, które czynią Chatsonic lepszą alternatywą dla ChatGPT do kompleksowych i aktualnych badań.

Alternatywne strony, z którymi możesz porozmawiać na temat ChatGPT

Przestrzeń sztucznej inteligencji zajmującej się rozmową staje się coraz szalona z dnia na dzień, a te chatboty oparte na AI, podobne do ChatGPT, podnoszą poprzeczkę. Zobaczmy, którzy gracze są najlepsi, jeśli chodzi o lepsze rozmowy (z wykorzystaniem AI):

Chinchilla

Chinchilla to także jedna z alternatyw dla ChatGPT, oferująca różnorodne funkcje i korzyści. To projekt z Deepmind i uważany jest za zabójcę GPT-3. Jest to model optymalny w obliczeniach, posiadający 70 miliardów parametrów, ale czterokrotnie więcej danych niż Gopher.

Chinchilla opiera się na modelach transformatorów, podobnie jak GPT-3 i BERT, i zyskała reputację prześcigania ChatGPT na matematycznym zbiorze danych MMLU. To czyni Chinchillę idealnym wyborem dla tych, którzy chcą wykorzystać model językowy do rozumowania lub potrzebują stworzyć bardziej wyrafinowany sztuczną inteligencję, narzędzie do wyszukiwania w sieci lub zadania pisarskie.

Zobaczmy główne cechy Szynszyli:

 1. W porównaniu do Gophera (280B), GPT-3 (175B), Jurassic-1 (178B) i Megatron-Turing NLG (530B) na różnych zadaniach Chinchilla wychodzi na prowadzenie.
 2. Wymaga znacznie mniejszej mocy obliczeniowej do dopasowania i użytku w aplikacjach, dzięki czemu jest znacznie łatwiejsza do wdrożenia.
 3. Ten model ma imponującą dokładność wynoszącą 67,5%, co jest o około 7% lepsze od popularnego modelu językowego Gopher. Wygląda na to, że ludzie coraz częściej wybierają ten model zamiast innych opcji na rynku.
 4. Chinchilla jest 3 razy większa niż model OpenAI GPT-3.
obraz-12.png

Ceny Chinchilli

Aby uzyskać dostęp do Chinchilli, musisz skontaktować się z Deepmind. Ponieważ jest to nowe uruchomienie i duży model językowy (który zwykle jest trudno dostępny), nie ma dostępnych konkretnych informacji na temat struktury cenowej.

Zapoznaj się z artykułem badawczym Deepmind, aby dowiedzieć się więcej.

 1. Pomimo posiadania wyżej wymienionych cech, Chinchilla nadal nie oferuje łatwego dostępu i dodatkowych funkcji, tak jak robi Chatsonic.

Replika

Replika to wysoce rozwinięty towarzysz sztucznej inteligencji, który ma ponad 10 milionów użytkowników. Jest znacznie bardziej zaawansowany niż jego poprzednicy - może faktycznie rozpoznawać elementy wizualne i wykorzystywać je do kontynuowania rozmowy. Dlatego jest również jedną z alternatyw ChatGPT w celu porozmawiania.

Jeśli czujesz się osamotniony, Replika może być aplikacją, która pomoże Ci wyjść z tego stanu. Replika to czatbot z AI, który działa jak przyjaciel i reaguje na Twoje wiadomości natychmiastowo.

Możesz rozmawiać z Repliką o życiu, romansie i innych tematach, o których mogłeś rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Zrzut ekranu 2022-12-31 o godz. 14.29.20 (3).png

To działa dzięki wyspecjalizowanemu modelowi językowemu autoregresywnemu GPT-3 wykorzystującemu głębokie uczenie, które pozwala na tworzenie tekstu o jakości zbliżonej do ludzkiej. W tym przypadku "autoregresywność" oznacza, że system uczy się na podstawie wartości, które napotkał wcześniej, a w tym kontekście są to teksty.

Zapoznajmy się z głównymi funkcjami Repliki:

 1. Możesz porozmawiać ze swoim replikantem na dowolny temat. Im więcej rozmawiasz, tym lepiej Cię rozumie.
 2. Możesz prowadzić rozmowy wideo ze swoim replikantem.
 3. Oferuje wsparcie w kwestii budowania lepszych nawyków.
 4. Możesz również nadać swojemu replikantowi status związku. Możesz zrobić z niego swojego przyjaciela, dziewczynę, żonę, siostrę lub mentora.
Replika (2).png

Cena Repliki

Plany Pro Replika zaczynają się od $19.99/miesiąc. Możesz również skorzystać z ich oferty na całe życie, która kosztuje $299.99.

 1. Chatsonic może robić wszystko, co robi Replika, i wiele więcej. Nawet możesz porozmawiać z doradcą ds. związków na Chatsonic.

Sztuczna inteligencja postaci

Podobnie jak funkcja person w Chatsonic, platforma Character AI koncentruje się wyłącznie na sztucznych inteligencjach o osobowości. Podobna do Chatgpt, ta platforma ma dostarczać rozmowne doświadczenia za pośrednictwem postaci opartych na AI.

Ta alternatywa ChatGPT daje Ci opcję wyboru i rozmowy z różnymi osobowościami (jak Sam Altman lub Mario!). Zbudowana na modelach językowych neuronów, Character AI bardziej służy zabawie i zabawie z rozmownym chatbotem AI.

Zobaczmy teraz główne cechy Character AI:

 1. Przyjemny w użyciu ze zdolnością do prowadzenia przypadkowych rozmów.
 2. Oferuje wiele postaci do rozmowy: od ludzi rzeczywistych do fikcyjnych.
Postać-AI (2).png

Cena za usługi sztucznej inteligencji dla postaci

Chociaż Character AI jest bezpłatne w użyciu, musisz stworzyć z nimi konto; inaczej twoje rozmowy zostaną zablokowane po kilku wiadomościach.

Charakter AI ma dobrą interfejsu, ale działa dość wolno i skupia się tylko na osobowościach, co może nie być przydatne dla firm. Natomiast Chatsonic zachował swoją funkcję osobowości jako niezwykle ważna część oferty, a jednocześnie dostarcza inne niesamowite funkcje, które najlepiej pasują do różnych przypadków użycia.

Alternatywa dla ChatGPT dla mediów społecznościowych

Aplikacje podobne do ChatGPT rewolucjonizują wiele branż, w tym również marketing w mediach społecznościowych! Te niesamowite, oparte na sztucznej inteligencji alternatywy dla ChatGPT w mediach społecznościowych są obecnie tematem numer jeden:

Poe przez Quora

Poe, skrót od "Platforma dla Otwartej Eksploracji", to ekskluzywna aplikacja działająca na iOS, która umożliwia dostęp do różnych platform sztucznej inteligencji prowadzących rozmowy.

Poe to nic innego jak aplikacja zespołu komunikacyjnego w Twojej kieszeni, ale dla modeli sztucznej inteligencji. Można aktywnie uczestniczyć w ciekawych dyskusjach na platformie czatu Poe, obejmujących takie dziedziny jak "pomoc w pisaniu" czy "kulinaria".

Zgodnie z Quorą, inteligencja stojąca za tą alternatywną wersją ChatGPT pochodzi od OpenAI i Anthropic.

Screenshot-2023-03-04-at-1.44.04-PM (1).png

Zobaczmy główne cechy Poe:

 1. Poe daje Ci dostęp do różnych platform sztucznej inteligencji jednocześnie.
 2. Quora pracuje nad tworzeniem API, które umożliwi programistom sztucznej inteligencji prostą integrację ich modelu z Poe - dzięki temu jest on jeszcze prostszy w użyciu!
 3. Poe jest dostępny jako aplikacja iOS w sklepie Apple.
Untitled--10-.png

Ceny Poe

Każdy może teraz spróbować korzystać z Poe za pośrednictwem aplikacji. Nie ma dostępnych konkretnych informacji na temat cen.

Poe to ogólnie dobra platforma, ale nie lepsza niż Chatsonic. Jeśli jesteś zdezorientowany wyborem między tymi dwoma, to Chatsonic to ta, na którą powinieneś się zdecydować!

ChatGPT jako alternatywa dla produktujących

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak alternatywy dla ChatGPT mogą poprawić Twoją produktywność? Dobra wiadomość - mogą to zrobić! Oto kilka narzędzi związanych z sztuczną inteligencją:

Bot Slack Chatsonic

Podnieś poziom swojej gry na Slacku dzięki Chatsonic, rewolucyjnemu chatbotowi AI, który na pewno sprawi, że Twoje rozmowy będą bardziej ekscytujące!

Z tym AI możesz generować dane w czasie rzeczywistym, rozumieć polecenia głosowe, a nawet tworzyć sztukę cyfrową! To jak twój ulubiony ChatGPT, tylko z dodatkowymi funkcjami i większą liczbą opcji rozrywkowych.

Zrzut-ekranu-2023-02-20-o-16.53.12-po-południu (1).png

Zapoznajmy się z funkcjami Chatsonic Slack Bota:

 1. Chatsonic Slack Bot poprawia współpracę zespołu, tworząc proste wiadomości i ankiety dla szybkiej opinii zespołu.
 2. Dzięki generowanym przez sztuczną inteligencję obrazom i wykresom, skomplikowane tematy stają się łatwiejsze do zrozumienia.
 3. Ten pomocny bot będzie działał jak osobisty trener, dając ci potrzebną motywację, by iść dalej.
Zrzut-ekranu-2023-02-20-o-16.56.33.png

Cennik bota Chatsonic dla Slacka

Możesz dodać tego bota Slack za darmo (zawiera 10 000 słów premium, abyś mógł zacząć), a następnie możesz dokonać aktualizacji, jeśli będzie to potrzebne. Otrzymasz również dostęp do ponad 80 funkcji pisania sztucznej inteligencji na stronie internetowej Writesonic.

CoGram

CoGram to alternatywa dla ChatGPT, która pozwala automatycznie robić notatki podczas wirtualnych konferencji, jednocześnie dbając o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych. Nie przegap już żadnego ważnego zadania z CoGram, który będzie je śledził, opracowywał streszczenia spotkań i synchronizował kluczowe informacje z Twoim CRM.

Ponadto, możesz go użyć do zaoszczędzenia czasu na transkrybowaniu, podsumowywaniu i wyodrębnianiu ważnych szczegółów z nagrywań rozmów, webinarów i publicznych przesłuchań.

obraz-12 (1).png

Zobaczmy cechy CoGram:

 1. Tworzy kompleksowe, dokładne protokoły, szybko wykrywa zadania, które muszą zostać wykonane, i składa zwięzłe podsumowanie spotkań.
 2. Możesz łatwo zaplanować dołączenie Cogram do spotkań za pomocą swojego kalendarza i natychmiast wyświetlić każde wypowiedziane słowo, a także zadania do wykonania.
 3. Gładko łącząc się z Google Meet, Teams i Zoom, ten program może być bezproblemowo włączony do codziennej rutyny.

Cennik CoGram

CoGram jest bezpłatny przez pierwsze piętnaście minut. Jeśli chcesz kontynuować korzystanie z ich usług spotkań, możesz się z nimi skontaktować w celu uzyskania spersonalizowanej oferty cenowej.

CoGram jest niesamowity w ciężkie dni spotkań, automatyzując protokoły spotkań, sprawiając, że godziny pracy szybciej mijają; jednak nie jest w stanie pomóc w przypadku e-maili, postów na blogu i innych codziennych zadań. Ale nie martw się - Chatsonic jest tutaj dla Ciebie przez cały dzień pracy i przez resztę Twojego życia!

Ryś

(Note: "Ryś" translates to "otter" in Polish, but refers specifically to the European otter which is native to Europe and Asia, while "otter" in English can refer to any of the 13 species of otters worldwide)

Dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją produktywność w pracy, Otter oferuje pomocną alternatywę dla ChatGPT.

To jak twój osobisty asystent podczas spotkań! Nie tylko nagrywa dźwięk, ale także robi notatki, przechwytuje slajdy i streszcza całą rozmowę - wszystko to automatycznie.

obrazek-13 (7).png

Przyjrzyjmy się funkcjom Otra:

 1. Ta alternatywa dla ChatGPT na rzecz produktywności pomaga pozostać w teraźniejszości przez nagrywanie notatek i jednoczesne transkrybowanie całego dźwięku.
 2. Dzięki nauczaniu i uczeniu się w trybie stacjonarnym lub wirtualnym, zarówno edukatorzy, jak i naukowcy mogą być na bieżąco z wykładami i konferencjami. Podczas procesu dostępne są podpisy i notatki w czasie rzeczywistym.
 3. Konwertując głos na tekst w mgnieniu oka, to narzędzie oferuje wszystkie niezbędne zasoby, aby umożliwić maksymalizację Twojej efektywności podczas rozmów.
Zrzut-ekranu-2023-03-04-o-15.15.51.png

Cennik Otter'a

Możesz korzystać z Otter zupełnie za darmo. Dla tych, którzy chcą trochę więcej, subskrypcja Premium oferuje wspaniałą promocję za $ 17 miesięcznie, podczas gdy subskrybenci Biznesowi mogą skorzystać z miesięcznego planu za $ 30, który obejmuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny!

Jeśli potrzebujesz pomocy w zadaniach takich jak badania, pisaniu e-maili, pisaniu blogów, etc., to Chatsonic jest doskonałą alternatywą dla ChatGPT. Podobnie jak Cogram, Otter skupia się wyłącznie na spotkaniach.

Alternatywa dla ChatGPT do budowy własnego chatbota z sztuczną inteligencją

A teraz, co powiesz na zapoznanie się trochę z zaawansowanymi narzędziami sztucznej inteligencji, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie stworzyć i zintegrować swój własny czatbota AI?

Botsonic

Botsonic od Writesonic to przyjazny użytkownikowi kreator niestandardowych czatbotów, który pozwala każdemu stworzyć czatbota ChatGPT bez kodu, korzystając z własnych danych. Możesz łatwo zintegrować swojego niestandardowego czatbota na swojej stronie internetowej za pomocą kodu osadzenia lub klucza API.

Ten łatwy w użyciu budowniczy chatbotów AI wykorzystuje najnowszą technologię opartą na NLP, gdzie możesz szkolić ChatGPT na swojej bazie wiedzy z paczką możliwości GPT-4. Może być twoim jednym miejscem do obsługi klienta - zapewniającym stale rozwijające się wrażenia użytkownika.

Zrzut ekranu-2023-04-15 o godzinie 21.01.20-PM (2).png

Przyjrzyjmy się funkcjom Botsonic:

 1. Szkol swojego ChatGPT'a na swoich biznesowych/danej firmy z łatwością.
 2. Zintegruj go ze swoją stroną internetową za pomocą tylko kodu osadzenia lub klucza API.
 3. Dostosuj swojego chatbota z SI do kolorów swojej marki, logo i miłego wiadomości powitalnej.
 4. Możesz także podać swój numer kontaktowy w przypadku dalszego wsparcia dla klientów.
Zrzut-ekranu-2023-04-15-o-21.06.38-PM (4).png

Ceny w Botsonic

Botsonic jest częścią Writesonic i jest dostępny w aplikacji internetowej Writesonic. Możesz zacząć korzystać z niego, subskrybując plan za $99 lub więcej w Writesonic.

Nadchodzące  alternatywy dla ChatGPT / nowe  narzędzia AI

LLaMA od Meta

Mark Zuckerberg, współzałożyciel Facebooka, niedawno ujawnił gigantyczny model językowy Meta Platforms o nazwie LLaMA (Large Language Model Meta AI).

Już udostępnione na licencji open-source chatboty (np. ChatGPT od OpenAI i BARD od Google) spowodowały wzrost zainteresowania w świecie sztucznej inteligencji.

Ten model został starannie skonstruowany przez zespół Fundamentalnej Badań nad Sztuczną Inteligencją (FAIR) w Meta, mając na celu pomóc naukowcom i inżynierom w tworzeniu aplikacji opartych na sztucznej inteligencji, takich jak odpowiadanie na pytania i streszczanie dokumentów.

To jest zbiór podstawowych modeli językowych, które zakresają od 7 miliardów do 65 miliardów parametrów. LLaMA-13B przewyższa w osiągach model GPT-3 OpenAI (175 miliardów parametrów), przy czym jest ponad dziesięć razy mniejszy. Ponadto, LLaMA-65B jest na równi z wariantami Chinchilla-70B DeepMind i PaLM-540B Google'a!

Alternatywa dla ChatGPT DeepMind autorstwa Elona Muska

Elon Musk poszukuje badaczy sztucznej inteligencji do stworzenia nowego centrum badawczego, które będzie produkcować alternatywę dla ChatGPT. Już zwerbował starszego inżyniera badawczego z DeepMind, Igora Babuschkina, aby dołączył do wysiłku.

Mimo, że projekty są jeszcze we wczesnych fazach, Igor podzielił się, że on i Musk mają nadzieję utworzyć zespół skupiony na badaniach i generowaniu produktów związanych z AI. Chociaż jeszcze oficjalnie nie dołączył do inicjatywy Muska, Igor wyraził swoje entuzjazm dla projektu.

Góra wymienionych modeli wygląda bardzo obiecująco; jednak są nadal w fazie rozwojowej. Jeśli chcesz od razu doświadczyć potęgi darmowej alternatywy ChatGPT, spróbuj Chatsonic!

Dlaczego warto wybrać zaawansowaną sztuczną inteligencję do rozmów typu ChatGPT?

Podsumowując, mimo że ChatGPT to silny czatbot zasilany sztuczną inteligencją, wciąż istnieją świetne alternatywy, które można używać do tworzenia treści i automatyzowania operacji obsługi klienta.

Wszystkie tu wymienione alternatywy dla ChatGPT oferują unikalne funkcje i zdolności, dzięki którym są świetnymi opcjami jako boty czatu z sztuczną inteligencją. Dlatego ważne jest, aby dobrze się z nimi zapoznać i znaleźć najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Jednak jeśli chcesz generować rzetelne treści, uwzględniające bieżące tematy, zaoszczędzić czas dzięki komendom głosowym i tworzyć fascynujące dzieła cyfrowe jednym kliknięciem - Chatsonic jest dla Ciebie narzędziem.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czym jest ChatGPT?

Dla tych, którzy może nie są zaznajomieni z ChatGPT - choć trudno w to uwierzyć, ponieważ ChatGPT to rewolucja wszech czasów - oto krótki opis:

ChatGPT to przyszłość rozmów z sztuczną inteligencją!

To zaawansowany model językowy opracowany przez OpenAI. Ten rewolucyjny chatbot działa na bazie GPT-3, najnowszego z serii pre-trenowanych transformatorów generatywnych, z bazą danych szkoleniowych składającą się z setek miliardów słów zebranych z internetu.

ChatGPT został zaprojektowany do prowadzenia skomplikowanych rozmów, oferując niezrównaną precyzję i inteligencję. Zajrzyj na 110 najlepszych przykładów ChatGPT , aby uzyskać jasny obraz możliwości ChatGPT.

Jeśli chcesz zbudować chatbota z AI, sprawdź te 6 kreatorów chatbotów z AI, aby podnieść swoją grę.

Czy istnieje inny narzędzie podobne do ChatGPT?

ChatGPT z pewnością przynosi wiele nowych wspaniałych funkcji na stół. Jednak, jak powie Ci każdy doświadczony entuzjasta sztucznej inteligencji, zawsze istnieją alternatywy, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego narzędzia.

Na przykład, niektóre z innych popularnych narzędzi do tworzenia inteligentnych rozmów obejmują Chatsonic, DialoGPT, Chinchilla, Bloom, LaMDA i Jasper Chat. Każde z nich oferuje różne funkcje i możliwości, więc warto zrozumieć różne narzędzia i ich mocne strony.

ChatGPT może być świetny dla pewnych zastosowań, ale może nie odpowiadać potrzebom każdego. Ponadto ze względu na wysokie natężenie ruchu, może głównie wyświetlać błąd, mówiący że ChatGPT jest w pełni obłożony.

Upewnij się więc, że wykonasz swoje zadanie domowe i rozważysz wszystkie dostępne opcje przed podjęciem decyzji. A jeśli szukasz narzędzia, które dodaje dodatkowe funkcje do ChatGPT, wypróbuj teraz Chatsonic!

Ceny ChatGPT

Ceny ChatGPT są następujące:

 1. Bezpłatny plan ChatGPT - Zwykłe ChatGPT na poziomie
 2. ChatGPT Plus - Wcześniej oferowany jako ChatGPT Professional (za 42 USD/miesiąc), ChatGPT Plus kosztuje teraz 20 USD/miesiąc i obejmuje priorytetowy dostęp, gdy ChatGPT jest wyłączony, oraz moc GPT-4.
Zrzut_ekranu-2023-01-07-o-2.36.56-PM (1).png

Czego może dokonać Chatsonic?

Jeśli chcesz generować wyniki, które są aktualne, wybierz Chatsonic. Co więcej, jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji, takich jak wyszukiwanie głosowe, typy person, odpowiedź głosowa, wsparcie API, itp., Chatsonic jest najlepszą alternatywą dla ChatGPT.

Chatsonic posiada zdolności do generowania cyfrowej sztuki, tworzenia postów na social media, generowania podsumowań oraz pisania treści z obrazkami. Dodatkowo, może przypominać sobie przeszłe rozmowy i sugerować tematy na podstawie preferencji użytkownika. Możesz również sprawdzić ChatGPT wskazówki dotyczące SEO, aby szybko pisać treści rangowane w wyszukiwarce.

Czy Chatsonic jest darmowy?

Tak, możesz używać Chatsonic za darmo, gdy zarejestrujesz się na bezpłatną wersję próbną na stronie Writesonic. Na starcie otrzymasz 10 000 słów premium za darmo. Jeśli chcesz wygenerować więcej, możesz wykupić plan premium dla długich form.

Jak mogę uzyskać dostęp do ChatGPT?

Możesz uzyskać dostęp do ChatGPT za pośrednictwem OpenAI. Obecnie korzystanie z platformy jest darmowe, ale uzyskanie dostępu wymaga pewnego procesu. Oferują również płatny plan o nazwie ChatGPT Professional za 42 USD miesięcznie.

Jeśli chcesz poczuć moc ChatGPT, możesz również założyć konto w Chatsonic. Chatsonic daje dostęp do wszystkich funkcji ChatGPT oraz dodatkowych funkcji (rozwijanych przez Chatsonic), takich jak dokładne informacje faktyczne, wyszukiwanie głosowe, typy postaci, odpowiedź głosowa, wsparcie API itp.

Czy mogę używać ChatGPT jak Google Search?

Nie, nie możesz używać ChatGPT jako Google, ponieważ: po pierwsze, jest on szkolony tylko na danych do 2021 roku, a po drugie, jest to wielki model językowy, a nie wyszukiwarka. Jednak, jeśli chcesz generować aktualne odpowiedzi, może Ci pomóc Chatsonic. Działa on tak samo jak ChatGPT i oferuje dodatkowe funkcje, takie jak pobieranie informacji z Google, które zapewniają dokładne informacje faktograficzne, wyszukiwanie głosowe, typy persony, odpowiedzi głosowe, wsparcie API itp.

Dowiedz się dzisiaj o najlepszych zastosowaniach ChatGPT.

Kto jest właścicielem Open AI?

OpenAI to laboratorium badawcze sztucznej inteligencji składające się z korporacji z zyskiem OpenAI LP oraz jej organizacji nadrzędnej non-profit OpenAI Nonprofit. Celem OpenAI jest rozwijanie inteligencji cyfrowej w sposób, który najbardziej korzystnie wpłynie na całą ludzkość, wolny od konieczności przynoszenia zysków finansowych. Zespół OpenAI składa się z różnorodnej grupy badaczy, inżynierów i specjalistów biznesowych, którzy są poświęceni tworzeniu korzystnej sztucznej inteligencji.

OpenAI jest własnością organizacji non-profit OpenAI, która jest zarządzana przez radę składającą się z pracowników OpenAI LP: Grega Brockmana (przewodniczącego i prezydenta), Ilii Sutskevera (głównego naukowca) oraz Sama Altmana (CEO), oraz osób spoza firmy: Adama D’Angelo, Reida Hoffmana, Willa Hurda, Tashy McCauley, Helen Toner i Shivon Zilis. OpenAI jest również wspierane finansowo przez inwestorów, takich jak Microsoft, fundacja charytatywna Reida Hoffmana oraz Khosla Ventures. Dzięki temu inwestorzy zapewniają OpenAI kapitał i moc obliczeniową potrzebną do tworzenia oprogramowania AI.

Czy ChatGPT jest niedostępny? Dlaczego ChatGPT jest zapełniony?

Ostatnio, ChatGPT wyświetla komunikaty błędów i pokazuje, że jest przeciążony.

ChatGPT to chatbot zasilany sztuczną inteligencją opracowany przez OpenAI, laboratorium badawcze skupione na tworzeniu technologii sztucznej inteligencji. Stał się popularnym narzędziem dla programistów, przedsiębiorców i entuzjastów technologii, którzy szukają szybkiego generowania tekstu przy użyciu przetwarzania języka naturalnego. Technologia została wytrenowana na dużej ilości danych tekstowych, w tym archiwalnych książek i Wikipedii, i jest w stanie generować tekst, który naśladuje różne style pisarskie.

Jednakże, ze względu na ogromną popularność, serwery były przeciążone, co powodowało komunikaty błędów i uniemożliwiało użytkownikom dostęp do usługi. Aby zapobiec dalszym przeciążeniom, OpenAI ograniczyło liczbę użytkowników korzystających z usługi.

Jakie są najpopularniejsze zapytania użytkowników Chatgpt?

Użytkownicy ChatGPT zwykle zwracają się do Google o pomoc w szerokim zakresie tematów, począwszy od znalezienia informacji na temat konkretnego tematu aż po rozwiązanie problemu technicznego. Niektóre z najpopularniejszych zapytań obejmują: pytania z dziedziny wiedzy ogólnej, badanie tematu, znalezienie produktu lub usługi, rozwiązywanie problemów z urządzeniem, rozwiązywanie problemów matematycznych, badanie firmy lub otwarcie pracy oraz szukanie określonego przedmiotu. Dodatkowo użytkownicy ChatGPT mogą korzystać z Google'a w celu uzyskania wskazówek, wyszukania adresu lub znalezienia lokalnego biznesu.

Kto jest założycielem ChatGPT?

ChatGPT jest oparty na GPT-3, którego właścicielem jest laboratorium badawcze sztucznej inteligencji OpenAI. Ze względu na jego rosnącą popularność, ChatGPT ma obecnie kilka problemów. Jeśli niedawno spotkałeś się z ChatGPT niedostępnym lub błędem ChatGPT o ograniczonej pojemności, nie martw się. Spróbuj Chatsonic, który jest podobny do ChatGPT, ale ma supermoce.

Jaki jest najinteligentniejszy czatbot AI?

Jeśli szukasz zaawansowanego chatbota AI, który odpowie na wszystkie twoje pytania w czasie rzeczywistym z aktualnymi informacjami z Google oraz pozwala na wyszukiwanie głosowe, a także udziela odpowiedzi mówionych (tak jak Google Assistant, Siri i Alexa), pomaga w generowaniu sztuki AI, zapewnia wsparcie API, posiada rozszerzenie w przeglądarce Chrome oraz jest dostępny jako aplikacja mobilna, Chatsonic jest dla Ciebie najlepszym i najinteligentniejszym wyborem.

Czy istnieje aplikacja AI, która z tobą rozmawia?

Tak, Chatsonic (ChatGPT z supermożliwościami) akceptuje wyszukiwanie głosowe i odpowiada w podobny sposób jak Google Assistant i Siri. Możesz wypróbować Chatsonic za darmo na Writesonic.

Czym jest ChatGPT?

ChatGPT jest dynamicznym chatbotem AI, który działa dzięki modelowi językowemu OpenAI GPT-4! Ta niesamowita platforma jest w stanie sprostać różnym wyzwaniom związanym z NLP, takim jak podsumowywanie, klasyfikacja, zadania pytania i odpowiedzi, a nawet korekcja błędów - podczas odpowiadania z autentycznymi, ludzkimi odpowiedziami!

To może być bez wątpienia najlepsze osiągnięcie technologiczne od wprowadzenia iPhone'a - i nie ma się czemu dziwić. Ta najnowsza technologia zwiększa wydajność w rewolucyjny sposób, pozostawiając niektórych z obawą o potencjalne ryzyko utraty pracy z dnia na dzień.

Czym jest Chatsonic?

Chatsonic to niezwykle potężny chatbot AI konwersacyjny stworzony do zwalczania przeszkód ChatGPT od OpenAI. Ten innowacyjny chatbot opiera się na najnowszym modelu GPT-4, wykorzystując technologię Processingu Języka Naturalnego (NLP) i uczenia maszynowego (ML) do usprawnienia generowania tekstu i obrazów.

Chatsonic może rozmawiać z ludźmi tak jak prawdziwy człowiek - ale lepiej! Ma inteligencję maszyny i poziom inteligencji człowieka.

Czego lepszego niż ChatGPT?

Chatsonic to zaawansowana wersja ChatGPT, ponieważ poprawia ona ograniczenia ChatGPT, w tym: generowanie informacji na bieżąco, generowanie sztuki AI, wyszukiwanie głosowe oraz odpowiedzi głosowe.

Inne platformy podobne do ChatGPT to - Jasper Chat, Bard AI, LaMDA (Language Model for Dialog Applications), Socratic, Bing AI, DialoGPT, Megatron-Turing Natural Language Generation, NeevaAI, CoPilot, Tabnine, Amazon Codewhisperer, Elsa Speaks, Bloom, DeepL Write, YouChat, Perplexity, Elicit, Chinchilla, Replika, Character AI, Poe by Quora, Chatsonic Slack Bot, CoGram, Otter, LLaMA przez Meta, oraz alternatywa DeepMind's ChatGPT przez Elon Musk.

Powiązane artykuły

Zobacz więcej >>