Najlepsze 6 alternatyw ChatGPT w mediach społecznościowych w 2023 roku

obraz6.png

W ciągu ostatniego roku przybyło 137 milionów użytkowników mediów społecznościowych. Oznacza to, że masz 137 milionów możliwości, aby znaleźć swojego kolejnego klienta na platformach społecznościowych.

Marki i osoby prywatne zaczęły już wykorzystywać media społecznościowe, aby wzrost swoich biznesów stał się wykładniczy. Dlaczego miałbyś zostawić sobie szansę?

Z ChatGPT by OpenAI budowanie marki na mediach społecznościowych i wystrzelenie biznesu na nowe wyżyny jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Tak! ChatGPT może wygenerować pomysły, stworzyć kalendarze mediów społecznościowych, napisać posty dla dowolnych platform mediów społecznościowych i pomóc Ci włączyć się w trendy. Sprawdź te propozycje ChatGPT dla mediów społecznościowych, aby zwiększyć swoje zaangażowanie.

Mimo że ChatGPT jest niesamowity w tym, co robi, nie jest specjalnie zbudowany dla mediów społecznościowych. W rezultacie ma pewne ograniczenia.

W tym artykule przejdziemy przez te ograniczenia i alternatywy ChatGPT dla mediów społecznościowych, które są równie potężne jak ChatGPT i pokonują ograniczenia.

Dlaczego wybrać alternatywę ChatGPT dla mediów społecznościowych?

Przed głębszym zanurzeniem się w alternatywy dla ChatGPT na mediach społecznościowych, zastanówmy się, dlaczego potrzebujemy alternatywy dla ChatGPT.

Możliwości ChatGPT mogą być imponujące, ale nie jest bezbłędny. Istnieją pewne ograniczenia, które mogą skutkować nieistotnymi i słabymi odpowiedziami.

 • Dane szkoleniowe ChatGPT obejmują tylko rok 2021. Jeśli tworzysz treści na tematy w trendach, takie jak sztuczna inteligencja, finanse, itp., wymagające aktualnych informacji z wydarzeń bieżących, ChatGPT nie pomoże Ci w tworzeniu treści na mediach społecznościowych.
 • Jednak ChatGPT nie może generować obrazów opartych na AI, co może być poważnym ograniczeniem podczas tworzenia treści na platformach takich jak Instagram.
 • ChatGPT nie obsługuje poleceń głosowych ani odpowiedzi. Bez względu na to, jak długe jest zapytanie, jedynym sposobem na uzyskanie odpowiedzi jest wpisanie go ręcznie.
 • Aby korzystać z ChatGPT na mediach społecznościowych, należy przełączać się między wieloma kartami, ponieważ ChatGPT nie oferuje rozszerzenia do Chrome.
 • Trzeba mieć komputer stacjonarny/laptopa lub korzystać z wersji internetowej ChatGPT na przeglądarce mobilnej, ponieważ ChatGPT nie oferuje aplikacji mobilnej.
 • ChatGPT wprowadził swoje API, ale ma on takie same ograniczenia jak ChatGPT.
 • Serwery ChatGPT nie radzą sobie ze zwiększającym się ruchem, co skutkuje tym, że ChatGPT jest wyłączany lub ChatGPT jest często przeciążony.
 • Włochy zbanowały ChatGPT, co sprawia, że ​​ważne jest sprawdzenie tych alternatyw.

Dlaczego zadowalać się ChatGPT, gdy istnieją lepsze alternatywy dla mediów społecznościowych?

Zacznijmy eksplorować!

6 alternatyw ChatGPT dla mediów społecznościowych

Internet jest pełen narzędzi AI, ale może być dość uciążliwe znaleźć najlepszą alternatywę ChatGPT na potrzeby mediów społecznościowych zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Więc zrobiliśmy ciężką pracę za ciebie, i oto najlepsze 6 alternatyw ChatGPT dla mediów społecznościowych, których każda marka i twórca treści musi rozważyć.

 1. ChatSonic
 2. Writesonic
 3. Poe przez Quora
 4. Munch
 5. Automata
 6. Postly

Przyjrzyjmy się tym alternatywom ChatGPT jeden po drugim szczegółowo.

ChatSonic

Pierwszą alternatywą dla mediów społecznościowych ChatGPT na naszej liście jest ChatSonic, który jest podobny do ChatGPT, ale z supermocami⚡️. Zbudowany jest na technologii GPT 3.5 i wykorzystuje technologie takie jak NLP + ML do automatyzacji procesów generowania tekstu i obrazów.

Obrazek numer 9

ChatSonic może tworzyć treści tekstowe do postów na mediach społecznościowych oraz unikalne obrazy oparte na sztucznej inteligencji, które uzupełniają treść. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć swoją przygodę z mediami społecznościowymi, ChatSonic może Cię poprowadzić od strategii treści, przez tworzenie treści, po dystrybucję ⏳

ChatSonic może zrobić o wiele więcej niż tylko tworzyć treści dzięki swoim wstrząsającym funkcjom.

1. Generuj odpowiedzi w czasie rzeczywistym, oparte na faktach i istotne

Dzięki swojej potężnej integracji z Google, ChatSonic pobiera tylko rzeczywiste informacje w czasie rzeczywistym w swoich odpowiedziach. Jeśli nadal masz wątpliwości, ChatSonic zawiera linki do źródeł dla każdej odpowiedzi, co pozwala na weryfikację faktów.

2. Tryb Persona

Jeśli tworzysz treści na temat mediów społecznościowych na określony temat, jak fitness i potrzebujesz opinii eksperta, możesz porozmawiać z personalizowanymi awatarami ChatSonic, jak trener personalny, nauczyciel matematyki, doradca zawodowy, itp.

3. Zaczarowana sztuka sztucznej inteligencji

Możesz pominąć rutynowe przeszukiwanie platform ze zdjęciami na akcji, aby znaleźć odpowiednie zdjęcia do swoich postów na mediach społecznościowych i użyć ChatSonic do generowania unikalnych obrazów sztucznej inteligencji.

4. Polecenia głosowe i odpowiedzi

Współpracuj z ChatSonic za pomocą głosu, aby prowadzić szybsze i bardziej produktywne rozmowy.

5. Pamięta rozmowy

Włącz przycisk pamięci ChatSonic, aby zadać pytania dotyczące tematu i wyłącz, aby przejść do nowego tematu.

6. Edytuj, udostępniaj i pobieraj rozmowy

Łatwo pobierz, edytuj i udostępniaj swoje rozmowy w ChatSonic, na które później możesz się powołać, bez konieczności dodatkowych rozszerzeń.

7. Interfejs programowania aplikacji (API)

Zaoszczędź godziny czasu, integrując ChatSonic z istniejącymi aplikacjami dzięki pomocy ChatGPT API od ChatSonic.

Tutaj znajdziesz szczegółowy przewodnik po ChatSonic przykładach użycia API ChatGPT.

8. Rozszerzenie Chrome

Rozszerzenie ChatSonic dla przeglądarki Chrome działa jak magia podczas tworzenia treści w mediach społecznościowych. Można tworzyć angażujące posty i odpowiadać na trendingowe posty w ciągu kilku sekund.

 

9. Aplikacja mobilna

Inspiracja może przyjść z każdego miejsca i czasu. Dlaczego więc nie mieć Mobilnej aplikacji ChatSonic, aby móc tworzyć posty na social media w drodze?

10. Botsonic

Ponadto, dzięki wprowadzeniu Botsonic, ChatSonic poszedł o krok dalej, aby sprawić, że obsługa klienta będzie jeszcze bardziej interesująca. Botsonic urzeka klientów sprytnymi i zwięzłymi odpowiedziami.

Przykłady ChatSonic dla mediów społecznościowych

Teraz zerknij na niektóre przykłady ChatSonic dla mediów społecznościowych.

1. Tworzenie kalendarzy mediów społecznościowych

Obrazek 5.png

2. Generuj unikalne obrazy sztucznej inteligencji dla Instagrama

obraz-17.png

3. Napisz wiralowe tweety używając rozszerzenia ChatSonic w przeglądarce Chrome

obraz4.png

4. Generuj automatyczne odpowiedzi na Twoje wiadomości na LinkedIn

obraz7.png

Cennik ChatSonic

Możesz zacząć korzystać z ChatSonic natychmiast z 10 000 darmowymi słowami podczas pierwszej rejestracji. Jeśli potrzebujesz więcej, możesz zapisać się na plan Pro już za jedyne 19 $ miesięcznie, otrzymując dodatkowe zniżki w przypadku zapisania się na roczny plan. Natomiast ChatGPT Plus rozpoczyna się od 20 $ miesięcznie bez dodatkowych funkcji.

Porównując ceny między ChatSonic i ChatGPT Plus, ChatSonic jest jednoznacznie zwycięzcą dzięki przystępnym cenom, co czyni go najlepszą alternatywą dla ChatGPT na platformach społecznościowych

Writesonic

Writesonic to jedno miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w zakresie treści. Jest to narzędzie do pisania tekstów wykorzystujące sztuczną inteligencję, które pomaga przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym tworzyć kontent na media społecznościowe. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych algorytmów NLP, generuje on wysokiej jakości, angażujące i odpowiednie treści w ciągu kilku sekund, co czyni go jednym z najlepszych alternatyw dla ChatGPT w zakresie mediów społecznościowych.

Użytkownicy mogą tworzyć różne rodzaje treści, takie jak podpisy do postów na mediach społecznościowych, wpisy na blogach, reklamy w mediach społecznościowych, opisy produktów i wiele innych. Ponadto, Writesonic oferuje sugestie słów kluczowych, optymalizację treści oraz testowanie A/B w celu dopracowania treści i zwiększenia zaangażowania.

Najlepszą częścią korzystania z narzędzia do pisania opartego na sztucznej inteligencji, takiego jak Writesonic, jako alternatywy dla ChatGPT na mediach społecznościowych jest to, że nie musisz go instruować. Writesonic został zbudowany z ponad 70 szablonów, które są szkoleniowe z instrukcjami. Wystarczy dodać swoje szczegóły, i już, Twoje treści społecznościowe są gotowe!

Funkcje Writesonic

 • Jeśli planujesz uruchomić nową funkcję i nie masz pomysłu, jak ją promować, funkcja Writesonic - plan mediów społecznościowych po prostu zrobi to za Ciebie.
obrazek13.png
 • Ponieważ każda platforma społecznościowa różni się od siebie, Writesonic oferuje specyficzne funkcje dla wątków na Twitterze, postów na LinkedIn, podpisów na Instagramie, itd.
obraz8.png
 • Możesz również generować skrypty, haki, kontury i tytuły filmów na YouTube przy użyciu Writesonic.

Ceny Writesonic

Cennik jest podobny do ChatSonic. Możesz zacząć za darmo z 10 000 słowami. Płatne plany zaczynają się od tylko 19 $ / miesiąc za 100 000 słów, a do tego są dodatkowe rabaty na roczne plany cenowe..

Poe według Quora

Poe, czyli Platforma do Otwartego Eksplorowania, to wyłącznie platforma bazująca na systemie iOS, zaprojektowana w celu zapewnienia dostępu do różnych platform sztucznej inteligencji opartej na rozmowach.

Użytkownicy mogą prowadzić rozmowy z chatbotami zasilanymi przez sztuczną inteligencję na różnorodne tematy, od pomocy w pisaniu po kulinarne przedsięwzięcia i wiele innych. Poe to w zasadzie aplikacja do komunikowania z wykorzystaniem modeli AI.

obrazek10.png

Wspólnie OpenAI i Anthropic dostarczają technologię sztucznej inteligencji generatywnej, która napędza Poe. OpenAI, firma stojąca za ChatGPT, to organizacja badawcza skupiona na rozwijaniu AI w sposób bezpieczny i korzystny. Natomiast Anthropic to startup skupiony na tworzeniu systemów AI zgodnych z wartościami i celami człowieka.

Podsumowując, Poe oferuje wyjątkowy i ekscytujący sposób na eksplorowanie możliwości sztucznej inteligencji w rozmowach, a jego wykorzystanie najwyższej jakości technologii AI dodaje mu przyciągającego charakteru, czyniąc go świetną alternatywą dla ChatGPT na platformach społecznościowych.

Funkcje Poe na Quorze

 • Z Poe możesz jednocześnie korzystać z wielu platform sztucznej inteligencji do rozmów, takich jak Sage, Claude, ChatGPT i Dragonfly.
obrazek12.png
 • Quora opracowuje interfejs API, który umożliwia AI programistom łatwe podłączenie ich modeli do Poe, co upraszcza korzystanie z platformy.
 • Możesz pobrać aplikację Poe jako aplikację iOS ze sklepu Apple.

Cennik Poe na Quora

Aktualnie, aplikacja Poe jest otwarta dla każdego do przetestowania, i nie ma konkretnych informacji na temat ceny alternatywy ChatGPT dla mediów społecznościowych.

Czy ChatSonic jest lepszą alternatywą dla ChatGPT niż Poe od Quora? Poe to dobre rozwiązanie dla ChatGPT w mediach społecznościowych, ale nie najlepsze. Jest ono ograniczone tylko do iOS i nie jest dostępne dla użytkowników Androida. Co więcej, nie ma wersji desktopowej, więc trudno z niego korzystać w pracy. Natomiast ChatSonic jest bardzo dostępny dzięki rozszerzeniu Chrome, aplikacji mobilnej i API.

Munch

Przetwarzanie treści jest potężne, a 94% marketerów repurpuje swoje treści . Jednakże nie jest to łatwe! Musisz przeznaczyć dodatkowe godziny na wybór właściwych fragmentów tekstu lub wideo, które mogą mieć wpływ.

obraz1.png

Jeśli tworzysz wiele treści wideo o dużej długości, Munch może zaoszczędzić Ci wiele dodatkowych godzin.

Munch to alternatywa dla ChatGPT w social media, która używa zaawansowanej generatywnej sztucznej inteligencji i marketingowej analizy do wyodrębnienia najbardziej angażujących, trendujących i wpływowych momentów z twoich długich filmów wideo.

Funkcje Munch

 • To narzędzie do tworzenia zawartości wideo all-in-one, które pomaga w edycji, automatycznym dodawaniu napisów, publikowaniu i udostępnianiu.
 • Edycja wideo jest oparta na sztucznej inteligencji, nie musisz oglądać całego wideo przez długie godziny.
 • Dzięki Munch możesz wybierać wpływowe i angażujące fragmenty wideo z długich materiałów i skalować je w mediach społecznościowych. Sztuczna inteligencja będzie dopasowywać klipy i ramki wideo do każdej platformy społecznościowej.
 • Możesz publikować długie formy wideo i ponownie wykorzystywać krótkie filmy bezpośrednio z Munch.

Cena Muncha

Możesz wypróbować Munch za darmo, ale z ograniczeniami funkcji. Plan Pro kosztuje 49 dolarów/miesiąc, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Jeśli jesteś przedsiębiorstwem, najlepsze dla Ciebie będzie dostosowanie ceny.

Czy ChatSonic jest lepszą alternatywą dla ChatGPT niż Munch? Munch to świetne narzędzie AI do przetwarzania treści, podobne do ChatGPT. Nie jest w stanie przebić ChatSonic. Podczas gdy Munch skupia się tylko na przetwarzaniu treści, ChatSonic skupia się na tworzeniu treści, edycji, optymalizacji słów kluczowych, generowaniu obrazów z użyciem AI i wiele więcej.

Automaty

Podczas gdy Munch jest ograniczony tylko do przetwarzania wideo, Automata - kolejna alternatywa ChatGPT dla mediów społecznościowych usprawnia cały proces repurposingu, zarówno tekstu, jak i wideo.

obraz14.png

Możesz przystosować posty blogowe i e-booki do postów na LinkedIn, wątków na Twitterze i biuletynów. Podobnie możesz przetworzyć też treści wideo.

Funkcje automatu

 • Automata posiada szablony ponownego wykorzystania treści, które można użyć do przekształcania długich postów na blogu w posty w mediach społecznościowych w ciągu kilku sekund.
 • Cokolwiek jest w postaci tekstu lub linku do YouTube, może być przetworzone z Automata.

Cennik automatów

Możesz rozpocząć korzystanie z Automata za darmo, bez podawania numeru karty kredytowej. Wersja Pro rozpoczyna się od 39 USD/miesiąc dla osób prywatnych i 499 USD/miesiąc dla firm. Możesz również wybrać plan niestandardowy, jeśli chcesz usług przerabiania gotowych materiałów.

Czy ChatSonic jest lepszą alternatywą dla ChatGPT niż Automata? Automata to doskonała sztuczna inteligencja podobna do Chat GPT do przetwarzania treści, ale jeśli chodzi o tworzenie treści, edycję, optymalizację słów kluczowych oraz generowanie obrazów za pomocą sztucznej inteligencji, ChatSonic przewyższa je. Podczas gdy Automata skupia się wyłącznie na ponownym wykorzystywaniu treści, ChatSonic oferuje szerszy zakres możliwości.

Postly

Postly to kompleksowa platforma marketingu w social media, gdzie możesz planować, projektować i realizować kampanie na dużą skalę.

Możesz napisać teksty łatwo i niezawodnie dla blogów, reklam i wiadomości e-mail oraz edytować zdjęcia i filmy. Nie tylko tworzysz treści, ale także usprawniasz proces zatwierdzania i publikowania treści.

obraz3.png

Jeśli jesteś agencją social media i obsługujesz wiele klientów, funkcja zbiorowego przesyłania jest dla Ciebie zbawieniem. Dzięki alternatywie, jaką jest Postly dla ChatGPT w socjamediach, możesz zwiększyć zaangażowanie, zwiększyć konwersje i poprawić skuteczność kampanii marketingowych.

Funkcje Postly

 • Postly jest zintegrowany z prawie każdą platformą mediów społecznościowych, taką jak Twitter, LinkedIn, Pinterest i wiele innych, dzięki czemu możesz publikować treści na wielu platformach społecznościowych w jednym kliknięciu.
 • Możesz stworzyć kalendarz treści na platformy mediów społecznościowych indywidualnie lub dla wszystkich naraz.
 • Współpracuj z zespołem i przyspiesz proces tworzenia treści.
 • Dodatkowo, Postly oferuje łatwe w użyciu narzędzia do edycji zdjęć i filmów, skracacz linków do łatwego udostępniania oraz analizę wyników w mediach społecznościowych.

Ceny Postly

Postly nie oferuje darmowego planu. Płatne plany rozpoczynają się od $9/miesiąc (dla osoby indywidualnej) i sięgają aż do $299/miesiąc (dla agencji).

Czy ChatSonic jest lepszą alternatywą dla ChatGPT niż Postly? Podczas gdy Postly wspiera każdy krok tworzenia treści w mediach społecznościowych, może być dość drogi, jeśli chcesz tworzyć treści w większej skali. Ale ChatSonic umożliwia dostęp do wszystkich swoich funkcji, pobierając opłaty tylko na podstawie liczby wygenerowanych słów, co czyni go lepszą alternatywą dla ChatGPT.

Wybierz odpowiednią alternatywę do ChatGPT na potrzeby mediów społecznościowych

Obecnie pojawia się wiele narzędzi AI, takich jak ChatGPT, i może to być dość irytujące, próbując zrozumieć, które z nich należy użyć. Najlepszym sposobem na znalezienie alternatywy dla ChatGPT w mediach społecznościowych, która dla Ciebie działa, jest zrozumienie Twoich potrzeb, a następnie sprawdzenie, które opcje się z nimi zgadzają. Aha, i nie zapomnij sprawdzić ceny i zapewnić, że funkcje są tego warte przed podjęciem decyzji.

ChatSonic to kombinacja najlepszych funkcji i przystępnej ceny, co czyni go najlepszą alternatywą dla ChatGPT dla mediów społecznościowych.

Powiązane artykuły

Zobacz więcej >>