Jak korzystać z ChatGPT w celu znalezienia pracy w 2023 roku

Obrazek7.png

Czy jesteś osobą, która zwykle unika szukania pomocy, ale nadal ma wiele pytań, na które potrzebuje odpowiedzi?

Poznaj ChatGPT!

Twój jedyny punkt kontaktowy dla wszystkich twoich pytań. ChatGPT może stać się twoim najlepszym przyjacielem AI i pomóc Ci nawigować we wszystkich aspektach życia dzięki swojej ogromnej wiedzy.

ChatGPT stało się domowym słowem w branży technologicznej z dobrego powodu. Jego zaawansowane możliwości konwersacyjnej sztucznej inteligencji pozwalają mu na rozumienie i pisanie tekstu jak człowiek. Chat GPT jest trenowany na dużym zbiorze danych i może automatyzować powtarzające się zadania, pisać piosenki, planować wycieczki, pisać plany marketingowe i udzielać porad dotyczących kariery.

Zaintrygowany? Dowiedz się, jak używać ChatGPT.

Mimo że Chat GPT to solidny system czatbota oparty na sztucznej inteligencji, ma pewne ograniczenia. Jednym z głównych ograniczeń jest możliwość generowania tylko istotnych tekstu aż do 2021 roku. Chat GPT jest całkowicie w ciemności co do sytuacji po 2021 roku, takich jak Mistrzostwa Świata FIFA, wprowadzenie 5G w Indiach i wiele innych.

obraz35.png

Ponadto jest to tylko model językowy i nie jest w stanie generować obrazów. Ostatnim ograniczeniem jest to, że ChatGPT jest wyłączony lub jest w pełnej pojemności.

Czy ChatGPT Plus może pomóc w rozwiązaniu tych ograniczeń?

Przedstawiamy ChatSonic, ulepszoną wersję Chat GPT zaprojektowaną w celu rozwiązania problemów i poprawienia ogólnej wydajności.

  • Chatsonic jest połączony z danymi Google w czasie rzeczywistym, aby generować faktowe, aktualne, istotne treści.
  • Zbudowany jest również na technologii Stable Diffusion + Dall-E, aby w ciągu kilku sekund tworzyć urzekające cyfrowe sztuki AI.
  • Chatsonic umożliwia korzystanie z poleceń głosowych, zamiast pisania.
  • Możesz również rozmawiać z spersonalizowanymi awatarami, takimi jak trener personalny, nauczyciel matematyki, doradca zawodowy, itp., aby uzyskać wyspecjalizowane zapytania.
  • Pisz angażujące tweety na Twitterze natychmiast dzięki botowi Twitterowemu @ChatsonicAI.
  • Użyj interfejsu API Chatsonic, aby połączyć Chatsonic ze swoją aplikacją lub platformą internetową i zwiększyć jej funkcjonalność. Sprawdź najlepsze przypadki API tutaj.
  • Dzięki pomocniczej aplikacji Chatsonic Chrome Extension możesz teraz korzystać z Chatsonic w dowolnym miejscu w sieci (email, wyszukiwarka Google, Twitter, itp.), bez konieczności otwierania Chatsonic. Poznaj przykłady użycia, aby dowiedzieć się więcej.
  • Nigdy nie zatrzymuj pytań w sobie, ponieważ nie jesteś we właściwym miejscu. Korzystaj z aplikacji Chatsonic, aby otrzymać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania w podróży.

💡 Dowiedz się więcej o ChatGPT w porównaniu z Chatsonic.

Czy nie możesz się doczekać, aby spróbować?

Doświadcz dzisiaj magii Chatsonic!

Jak narzędzie ChatGPT z supermocami - Chatsonic może Ci pomóc w poszukiwaniu pracy

Czy jesteś studentem poszukującym pierwszej pracy czy doświadczonym specjalistą rozważającym nowe możliwości, Chatsonic - alternatywna opcja ChatGPT może Ci pomóc zdobyć lepiej płatną pracę.

Możesz zacząć od znalezienia najlepszych dostępnych ról w oparciu o Twoje umiejętności i wykształcenie za pomocą Chatsonic. Zrozum obowiązki, wskaźniki wydajności kluczowe (KPI), oraz rozwój kariery dla każdej roli, którą wyselekcjonowałeś.

Przeprowadź dogłębne badania, aby znaleźć najlepsze firmy, tablice ogłoszeń o pracę oraz kursy z popytem. Możesz także przełączyć się w tryb Doradcy Kariery, aby uzyskać porady dotyczące kariery, takie jak praca vs studia magisterskie, wskazówki dotyczące rozmów kwalifikacyjnych, strategie zatrudnienia itp.

Stwórz idealne CV podkreślając swoje doświadczenie z wejściami napisanymi w Chatsonic. Użyj szablonów emailowych i przypadków użycia Chatsonic, aby napisać najlepsze wiadomości e-mail do ogłoszeń o pracę, które z pewnością przyniosą rozmowy kwalifikacyjne. Przygotuj się do wszystkich swoich rozmów kwalifikacyjnych, przełączając się w tryb Wywiadu na Chatsonic.

Zestawiliśmy ponad 40 powodów uruchamiania chatów z Chatsonic, aby pomóc Ci w poszukiwaniach pracy.

Użyj Chatsonic aby zdobyć dobrze płatną pracę!

Ponad 40 inspirujących pytań ChatSonic ChatGPT, które pomogą Ci w poszukiwaniu pracy i tworzeniu CV

1. Wyzwanie ChatGPT dla poszukiwania pracy według stopnia naukowego

Prompt ChatSonic Chat GPT: Obecnie studiuję MBA z zakresu marketingu. Interesuję się tworzeniem rzeczy i rozmowami z ludźmi. Uwielbiam rozwiązywać problemy. Moimi ulubionymi przedmiotami są marketing marek, relacje z klientami i komunikacja biznesowa. Podaj mi listę prac, które mi odpowiadają.

obraz32.png

2. Zadanie ChatGPT dotyczące wymaganych umiejętności do pracy

Chatsonic Chat GPT propmt: Jakie umiejętności są wymagane, aby zostać inżynierem oprogramowania w 2023 roku

obraz10.png

3. ChatGPT zachęca do rozwoju kariery w konkretnej roli zawodowej

Chatsonic Chat GPT prompt: Jakie są trendy wzrostowe w inżynierii oprogramowania? Jak mogę stać się najlepszym inżynierem oprogramowania?

obrazek25.png

4. ChatGPT zachęca do zrozumienia KPIs pracy

Prompt Chatsonic Chat GPT: Wylistuj KPI (wskaźniki kluczowe) inżyniera oprogramowania pracującego w firmie takiej jak Google.

obraz18.png

5. Zagadnienie ChatGPT dotyczące rozumienia odpowiedzialności w roli zawodowej

Chatsonic Chat GPT prompt: Jakie są typowe role i obowiązki inżyniera ds. rozwoju oprogramowania w 2023 roku?

image9.png

6. Pytanie od ChatGPT o najlepsze firmy do pracy

Chatsonic Chat GPT prompt: Podaj mi listę najlepszych firm, w których mogę rozpocząć karierę jako inżynier oprogramowania.

obraz43.png
Obrazek 26.png

7. Propozycja ChatGPT dla kursów na życzenie

Chatsonic Chat GPT prompt: Jakie są najlepsze kursy do nauki poszukiwanych umiejętności w inżynierii oprogramowania?

Obraz2.png

8. ChatGPT prosi o poradę w sprawie pracy niejako w zamian za dalsze studia

Chatsonic Chat GPT prompt: Mam licencjat z informatyki i ofertę pracy jako programista oprogramowania w jednej z międzynarodowych korporacji. Czy powinienem podjąć tę pracę czy kontynuować studia magisterskie z informatyki? Przedstaw zalety i wady obu scenariuszy.

obraz1.png

9. Wyzwanie ChatGPT dotyczące osiągnięć w pracy

Chatsonic Chat GPT prompt 1: Jak dodać osiągnięcia zawodowe do mojego życiorysu, aby moje CV wyróżniało się spośród innych?

obrazek44.png

Chatsonic Chat GPT prompt 2: Zaproponuj ulepszenia, aby ten osiągnięcie w pracy można było opisać lepiej. "Zwiększenie sprzedaży dzięki inicjatywom programistycznym"

obrazek41.png

10. Prompt ChatGPT dla podsumowania zawodowego

Chatsonic Chat GPT prompt: Napisz dla mnie profesjonalne podsumowanie. Posiadam 3 lata doświadczenia jako inżynier oprogramowania w startupie technologicznym. Rozwijałem oprogramowanie od podstaw i zajmowałem się kompleksowym rozwojem oprogramowania. Zarządzałem zespołem 5 programistów, 2 testerów jakości i 3 stażystów. Proszę poprawić i zaproponować sugestie, jeśli takie są.

Obrazek 46.png

11. ChatGPT zachęca do napisania sekcji dotyczącej doświadczenia zawodowego

Chatsonic Chat GPT prompt: Cześć Chatsonic! Napisz skuteczną sekcję doświadczenia zawodowego w moim CV. Zachęć mnie do podawania liczb i wyników, gdy jest to konieczne. Przez ostatnie 2 lata byłem inżynierem oprogramowania w Amazonie.

obrazek34.png

12. Prompt ChatGPT do listów motywacyjnych

Chatsonic Chat GPT prompt: Napisz list motywacyjny dla mojego zgłoszenia do pracy jako starszy programista oprogramowania w Microsoft. Sformatuj go odpowiednio.

obraz5.png

13. ChatGPT sugestia dla stron z ofertami pracy

Chatsonic Chat GPT prompt: Podaj mi listę najlepszych stron internetowych do wyszukiwania pracy w dziedzinie wysoko płatnych prac w zakresie programowania.

Razem z dobrze płatną pracą, możesz zarobić dodatkowe pieniądze dzięki ChatGPT.

obrazek42.png

14. Prompt ChatGPT dla wyszukiwania pracy na LinkedIn

Prompty GPT Chatsonic: Jak szukać wysoko płatnych pracy jako programista oprogramowania na LinkedIn? Podaj mi unikalne i skuteczne wskazówki.

Obrazek15.png

Jesteśmy pewni, że wkrótce zdobędziesz dobrze płatną pracę dzięki najlepszej alternatywie ChatGPT, czyli Chatsonic. Masz myśli dotyczące zarządzania tymi pieniędzmi? Podatki, inwestycje, oszczędzanie i tak dalej. Nie martw się! Zobacz, jak możesz użyć ChatGPT do dyskusji finansowych.

15. Komunikat ChatGPT dla międzynarodowych stron internetowych z ofertami pracy

Prompt Chatsonic Chat GPT: Pomóż mi znaleźć listę portali z ofertami pracy, na których można aplikować na stanowiska programistyczne międzynarodowo.

Obrazek36.png

16. Wyzwanie ChatGPT dla agencji doradztwa zawodowego

Chatsonic Chat GPT prompt: Jakie są najlepsze agencje doradztwa zawodowego w USA do znalezienia wysoko płatnej pracy programisty?

Obrazek3.png

17. Prompt ChatGPT do przeszukania ofert pracy według wynagrodzenia

Chatsonic Chat GPT podpowiada: Podaj mi listę ról zawodowych w branży oprogramowania, od najwyższego do najniższego wynagrodzenia.

Obraz29.png

18. ChatGPT zachęca do przeszukiwania ofert pracy według umiejętności

Chatsonic Chat GPT podpowiedź: Jestem absolwentem informatyki ostatniego roku. Potrafię kodować w HTML, JAVA, CSS i node JS. Na jakie stanowiska pracy powinienem aplikować?

obraz48.png

19. ChatGPT zachęca do podpowiedzi dotyczących poszukiwania pracy

Prompt Chatsonic Chat GPT: Podaj mi kilka unikalnych i nietypowych sposobów na znalezienie dobrych ofert pracy w branży programistycznej z wysokimi zarobkami.

Obrazek 50.png

20. ChatGPT zachęca do poszukiwania pracy w MAANG

Prompt do Chatsonic Chat GPT: Jak napisać CV, które zostanie wybrane do pracy w branży oprogramowania w jednej z firm MAANG.

Obrazek 8.png

21. Wskazówki ChatGPT dotyczące stażu

Podpowiedź Chatsonic Chat GPT: Jak zdobyć staż jako programista oprogramowania

obraz12.png

22. ChatGPT zachęca do odwiedzenia stron internetowych z ofertami staży

Prompt Chatsonic Chat GPT: Jakie strony internetowe są najlepsze do wyszukiwania ofert stażowych w dziedzinie rozwoju oprogramowania?

Obrazek 13.png

23. Zachęta ChatGPT dla rozwoju umiejętności

Chatsonic Chat GPT prompt 1: Jak nauczyć się kodować za darmo w 2023 roku

obraz19.png

Chatsonic Chat GPT podpowiedź 2:

obraz23.png

24. ChatGPT prośba o tłumaczenie na język polski

Chatsonic Chat GPT-Aufforderung: Übersetzen Sie meine berufliche Zusammenfassung ins Polnische

obraz11.png

25. Prompt ChatGPT dla podsumowania

Chatsonic Chat GPT prompt: Wygeneruj szczegółowe i sformatowane CV dla stażu jako programista oprogramowania w firmie Microsoft. Jestem absolwentem informatyki ostatniego roku. Dodaj odpowiednie umiejętności i projekty.

ChatGPT prośba o przesłanie CV

26. Wskazówka ChatGPT dotycząca e-maila z podaniem się do pracy

Chatsonic Chat GPT: Napisz sformatowany e-mail z podaniem o pracę jako inżynier oprogramowania w Amazon.

obrazek30.png

27. Prompt ChatGPT na potrzeby przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej

Podpowiedź Chatsonic Chat GPT: Podaj mi najlepsze źródła, aby przygotować się do mojej pierwszej rundy rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SDE w Amazon

obrazek22.png

28. Wyzwolenie z ChatGPT dla pytań do wywiadów

Prompt Chatsonic Chat GPT: Podaj mi listę pytań na rozmowę kwalifikacyjną w Amazonie dla stanowiska SDE, od łatwych do trudnych.

obrazek38.png
obraz37.png

29. Wyzwanie do roli przeprowadzającego rozmowę na żywo z ChatGPT

Chatsonic Chat GPT prompt: Cześć, przyszedłem na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko inżyniera ds. rozwoju oprogramowania w Amazon. Zadawaj mi pytania od łatwych do trudnych. Zaczynajmy!

obrazek16.png

30. ChatGPT zachęta do napisania emaila z podziękowaniami

Chatsonic Chat GPT prompt: Napisz sformatowany email z podziękowaniami do rozmówcy z Amazonu za przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko inżyniera do rozwoju oprogramowania.

obraz27.png

31. Przypomnienie od ChatGPT o wysłaniu wiadomości e-mail

Prompt Chatsonic Chat GPT: Przeprowadzałem rozmowę kwalifikacyjną w Amazon dla stanowiska SDE 2 tygodnie temu. Nie otrzymałem jeszcze od nich odpowiedzi. Proszę napisać dla mnie dobrze sformatowany e-mail z zapytaniem o wynik.

image28.png

32. Propozycja ChatGPT - odpowiedź na e-mail odrzucający

Przykładowy prompt do rozmowy z botem Chatsonic Chat GPT: Zostałem odrzucony na stanowisko SDE w Amazon. Proszę napisać odpowiedź na email z odrzuceniem, który otrzymałem od Amazon.

obrazek20.png

33. Wyzwanie ChatGPT dla opisu bio na LinkedIn

Wprowadź w życie swój LinkedIn! Jesteś zainteresowany innowacyjnym programowaniem? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Mam na imię Chatsonic Chat, a Ty możesz mnie znać jako twórcę beznadziejnie wciągających aplikacji! Zajmuję się programowaniem już od 2 lat i moje pasje nigdy nie były silniejsze. Jeśli szukasz osoby, która jest otwarta na wyzwania, zarówno na poziomie projektów, jak i na poziomie osobistym, to jestem ta właśnie osoba! Z chęcią pomogę Ci zdobyć jeszcze więcej w dziedzinie programowania!

Dodatkowo możesz użyć promptów ChatGPT dla SEO, aby napisać zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek LinkedIn bio.

image40.png

34. ChatGPT - prośba o informacje o wynagrodzeniu

Wiadomość z Chatsonic Chat GPT: Jaki jest przedział wynagrodzenia dla SDE 1 w firmie Amazon?

Obraz31.png

35. ChatGPT prośba o poradę dotyczącą zmiany kariery

Prompt 1 dla Chatsonic Chat GPT: Chcę zmienić moją karierę z programisty na pisarza treści technicznych. Pomóż mi rozważyć zalety i wady takiej zmiany.

image14.png

W międzyczasie możesz zbudować swoje portfolio pisarskie dzięki naszemu łatwemu przewodnikowi jak pisać blogi za pomocą Chatsonic.

Chatsonic Chat GPT prompt 2: Nie cieszę się kodowaniem i chcę zmienić swoją karierę na coś interesującego. Proszę podaj mi kilka opcji zawodowych, gdzie przejście z roli inżyniera oprogramowania jest łatwiejsze.

obraz-223.png

36. ChatGPT zachęca do żartów na temat poszukiwania pracy

Chatsonic Chat GPT prompt: Napisz kilka żartów związanych z poszukiwaniem pracy z użyciem sławnych dialogów filmowych.

obraz39.png

37. ChatGPT – propozycja przyjęcia oferty pracy w e-mailu

Chatsonic Chat GPT prompt: Napisz e-mail akceptujący ofertę pracy do Microsoftu na stanowisko starszego programisty.

Obrazek 4.png

38. Szablon CV ChatGPT dla określonej pracy

Prompt Chatsonic Chat GPT: Gdzie mogę znaleźć najlepsze szablony CV dla osoby świeżo po studiach aplikującej na stanowiska programisty?

obraz45.png

39. Porady ChatGPT dotyczące aplikowania o pracę

Chatsonic Chat GPT prompt: Proszę zaproponować plan strategii pracy umożliwiający uzyskanie co najmniej 4 rozmów kwalifikacyjnych na stanowisko programisty w ciągu najbliższych 2 tygodni. Proszę uwzględnić, na jakich stronach internetowych szukać ofert pracy i ile aplikacji należy składać dziennie.

obraz-227.png

40. Wskazówki od ChatGPT dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej

Chatsonic Chat GPT prompt: Cześć Chatsonic! Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko inżyniera ds. rozwoju oprogramowania w firmie Amazon. Proszę, udziel mi kilku wskazówek jak najlepiej się na nią przygotować. Wskazówki dotyczące umiejętności technicznych oraz miękkich będą mile widziane.

obraz47.png

41. Zażądanie ChatGPT dotyczące kontaktowania się z firmami na LinkedIn

Wskazówki generowane przez Chatsonic Chat GPT: Jak wykonać outreach na LinkedIn w celu znalezienia pracy? Do kogo się zwrócić i jak wybrać firmę? Szukam oferty pracy jako programista o 2-letnim doświadczeniu.

Obrazek24.png

42. ChatGPT zachęca do dodania hobby do CV

Chatsonic Chat GPT prompt 1: Jakie zainteresowania powinienem dodać do swojego CV?

obraz21.png

Chatsonic Chat GPT prompt 2: Podaj mi listę zainteresowań i hobby do dodania do mojego CV na stanowisko programisty.

obraz33.png

43. ChatGPT prośba o czcionki w CV

Pytanie generatora Chatsonic Chat GPT: Jakie czcionki i kolory powinienem użyć w swoim CV jako świeżo upieczony programista przy składaniu aplikacji na stanowisko developera oprogramowania?

obrazek17.png

Jesteś teraz świadomy/a, jak Chatsonic może pomóc w poszukiwaniach pracy i jak jego sztuczna inteligencja może pomóc zaoszczędzić znaczny czas poświęcony na badania oraz zdobyć dobrze płatną pracę.

Nauka pisania idealnych pytań ChatGPT poprawi Twoją proces poszukiwania pracy.

Tutaj znajduje się 110 więcej przykładów wykorzystania Chat GPT. Możesz również łatwo zintegrować ChatGPT w celach biznesowych. Stało się to jeszcze łatwiejsze dzięki aplikacji mobilnej Chatsonic. Teraz możesz uzyskać poradę zawodową w drodze! Rozszerzenie Chatsonic Chrome ułatwia poszukiwanie pracy również na komputerze stacjonarnym.

Jeśli jesteś rekruterem szukającym odpowiednich kandydatów, sprawdź te 12 szablonów opisu pracy.

Szukasz więcej sugestii dotyczących sztucznej inteligencji? Może chcesz poznać zbiór sugestii AI? Sprawdź darmowy rynek sugestii AI Chatsonic, aby znaleźć, przetestować i używać niesamowitych sugestii stworzonych przez użytkowników takich jak Ty.

Czy martwisz się o swoją pracę? Sprawdź 4 powody, dlaczego ChatGPT nie odbierze twojej pracy.

Prześlij swój unikalny temat i zdobądź szansę na wygranie 20 000 słów premium na Twoim koncie Writesonic!

Powiązane artykuły

Zobacz więcej >>