Jak tworzyć zapierające dech w piersiach sztuczne dzieła sztuki z ChatGPT?

106313830_AI_art_images__digital_art.png

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie to uczucie mieć przyjaciela, który zawsze jest gotów odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, dać rady i pomóc w pisaniu pracy pisemnej oraz kodowaniu?

Cóż, właśnie to robi przełomowy system dialogowy AI OpenAI - ChatGPT!

To wzbudza dużo zainteresowania w mediach i na platformach społecznościowych, ludzie na całym świecie próbują tego i dzielą się swoimi doświadczeniami.

Przejdźmy do sedna.

Jeśli nie żyłeś ostatnio pod kamieniem, to prawdopodobnie słyszałeś o ChatGPT - rozmownym chatbot'cie opartym na sztucznej inteligencji, który używa przetwarzania języka naturalnego do generowania rozmów. ChatGPT został opracowany przez Sama Altmana, założyciela OpenAI.
Zrzut ekranu-1944-11-03-o-23.24.39-PM.png

Napędzany GPT-3.5 oraz uczeniem ze wzmocnieniem z ludzkim feedbackiem, ChatGPT dostarcza odpowiedzi, które brzmią niemal jak pisane przez człowieka, dając ogromne ilości danych, na których został wytrenowany ten sztuczny intelekt. W przeciwieństwie do tradycyjnych chatbotów, ChatGPT to model uczenia maszynowego, który może prowadzić bardziej naturalne i rozmowne interakcje. Zobacz, jak używać ChatGPT i najlepsze przypadki użycia ChatGPT, aby rozwinąć swój biznes.

Mimo że ChatGPT jest potężnym systemem chatbota opartym na sztucznej inteligencji, posiada on pewne ograniczenia. Na przykład może on dostarczyć odpowiedzi tylko na podstawie danych, na których został przeszkolony, czyli do 2021 roku, co oznacza, że nie może wyszukiwać informacji w internecie. Dodatkowo nie może tworzyć obrazów ani rozumieć poleceń głosowych. W końcu może nie być w stanie dostarczyć szczegółowych informacji lub nie zrozumieć kontekstu lub niuansów rozmowy.

Ponadto, z powodu dużej liczby użytkowników, przy próbie dostępu do ChatGPT, może pojawić się komunikat o błędzie informujący, że ChatGPT jest przepełniony. Jest to niezwykle przerażające, gdy jest to narzędzie potrzebne pilnie.

Nie ma już pojemności ChatGPT? Sprawdź co oferuje ChatGPT Plus w porównaniu z ChatSonic.

Oto ChatSonic - podobny do ChatGPT, ale z zaawansowaną wersją posiadającą więcej funkcji.

Zrzut ekranu-1944-11-03-o-23.22.06-PM.png

Ponadto, nowa aplikacja ChatSonic dla systemów Android i iOS umożliwiająca generowanie tekstu i obrazów z wygody kanapy. Posiada ona również rozszerzenie dla przeglądarki Chrome ułatwiające proces tworzenia treści. To sprawia, że ChatSonic jest jednym z najlepszych alternatyw dla ChatGPT dostępnych na rynku.

Możesz również poznać najlepsze rozszerzenia chatGPT dla przeglądarki Chrome, aby skutecznie korzystać z chatGPT.

Jak tworzyć oszałamiające cyfrowe sztuki AI za pomocą ChatGPT?

ChatGPT to potężne narzędzie oparte na tekście, które może pomóc w generowaniu wszystkiego, od kawałków kodu do wpisów na blogu i artykułów. Ale co z generowaniem sztuki cyfrowej? Czy ChatGPT jest w stanie generować wizualizacje?

Odpowiedź jest prosta - NIE!

Jednak możesz wygenerować tekstową zapowiedź za pomocą ChatGPT, a następnie użyć generatora sztuki AI, takiego jak DALL-E, Midjourney, Stable Diffusion, Photosonic i wiele innych, aby wygenerować obrazy. Jednak to również wiąże się z ciągłym przełączaniem się z jednej aplikacji do drugiej, co może być niezwykle frustrujące i czasochłonne.

Zapoznaj się z ponad 50 propozycjami pomysłów na tematy rozmów z AI, które możesz wypróbować w 2023 roku.

Czy istnieje jakiś skrót lub lepsza alternatywa?

No cóż, istnieje - ChatSonic!

Zintegrowany zarówno z DALL-E, jak i Stable Diffusion, ChatSonic pozwala na generowanie zachwycającej sztuki cyfrowej przy pomocy sztucznej inteligencji w zaledwie kilka sekund. Tak więc nie trzeba już przełączać się między aplikacjami i kompromisować swojej wydajności.

Pozwól swojej wyobraźni płynąć i zamień swoje słowa w dzieła sztuki, które nigdy nie zostaną zapomniane - dzięki ChatSonic. Od prostych po złożone, ten zaawansowany chatbot GPT-3 nie wymaga żadnej wiedzy technicznej i może generować wszystko, od abstrakcyjnych projektów do realistycznych grafik.

Teraz możesz mieć dostęp do tego niesamowitego narzędzia AI na wyciągnięcie ręki dzięki aplikacji mobilnej ChatSonic AI dla systemu Android. Uwolnij moc ChatSonic i stwórz w kilka sekund bardzo szczegółowe i oszałamiające cyfrowe dzieła.

Jak stworzyć sztukę AI z ChatGPT alternatywnym - ChatSonic?

Krok 1: Wybierz ChatSonic z biblioteki Writesonic

Jesteś gotowy, by wkroczyć do świata generatorów sztuki opartych na sztucznej inteligencji i zacząć tworzyć unikalne i oszałamiające wizualizacje z ChatSonic?

Możesz po prostu zalogować się na swoje konto Writesonic i wybrać „ChatSonic” z biblioteki.

Możesz również zdobyć aplikację ChatSonic AI - ChatGPT dla systemu Android ze sklepu Google Play i rozpocząć swoją podróż już dziś!

I voilà! Jesteś gotowy/ gotowa, aby rozpocząć!

Zrzut ekranu 1944-11-03 o godzinie 22.48.39.png

Krok 2: Odkryj nieskończone możliwości ChatSonic

Czas, aby odblokować zupełnie nowy obszar produkcji treści z ChatSonic!

Narzędzie o niezwykłych możliwościach pozwala na generowanie faktów przy użyciu tekstu lub głosu, tworzenie wspaniałej sztuki wizualnej oraz rozwijanie kompleksowych przypadków użycia w krótkim czasie.

Uwalnij potencjał alternatywy ChatGPT, ChatSonic i zobacz, co możesz stworzyć!

Zrzut ekranu 1944-11-03 o godzinie 22.49.15.png

Krok 3: Rozpocznij tworzenie kreatywnych dzieł sztuki cyfrowej

Od realistycznych do abstrakcyjnych, ChatSonic potrafi generować różne rodzaje sztuki cyfrowej.

Jednak upewnij się, że podasz jak najwięcej szczegółów dotyczących tego, co chcesz wygenerować - im więcej informacji dostarczysz, tym lepszy będzie wynik.

Aby zaoszczędzić więcej czasu, spróbuj wydawać polecenia głosowe! Zobacz, jak szybko ChatSonic generuje sztukę cyfrową.

Zrzut ekranu 1944-11-03 o 22.50.19.png

Krok 4: Kliknij przycisk generuj

Po zadowoleniu się z komendy i gotowości do działania, naciśnij przycisk wygeneruj i zobacz jak ChatSonic dokonuje magii.

I voilà - oszałamiające i wyjątkowe dzieło sztuki cyfrowej stworzone przez ChatSonic w mgnieniu oka. Spróbuj sam i zobacz, jak niesamowite to jest.

Masz trudności z tworzeniem fascynującej sztucznej inteligencji? Naucz się tworzyć idealne instrukcje.

Zrzut ekranu 1944-11-03 o 22.51.37.png

Zastosowania sztucznej inteligencji w sztuce

W miarę jak Sztuczna Inteligencja (AI) rozwija się, staje się coraz bardziej zintegrowana z naszym codziennym życiem. AI jest wykorzystywana do różnych zadań, od sortowania wiadomości e-mail do samochodów autonomicznych, a teraz nawet do tworzenia sztuki.

Narzędzia AI rewolucjonizują sposób, w jaki tworzymy i doświadczamy sztuki. Oferują kreatywne możliwości, które wcześniej były niemożliwe i szybko stają się nieocenionym narzędziem dla artystów i projektantów.

Jeśli interesuje Cię eksplorowanie obrazów ChatGPT AI na własną rękę, teraz jest doskonały moment, aby zacząć i zobaczyć, jak ChatSonic - sztuczna inteligencja podobna do ChatGPT może generować obrazy.

Od tworzenia wizualizacji dla kampanii marketingowych i reklamowych, po generowanie obrazów dla książek do czytania. ChatSonic może Ci pomóc w tworzeniu unikatowych obrazów od podstaw lub stworzyć całkowicie nowe dzieła sztuki. Zagłębmy się w przypadki użycia ChatSonic - sztuczną inteligencję podobną do ChatGPT:

ChatSonic dla kampanii cyfrowych

Sztuka AI jest głośno dyskutowana w świecie kampanii digitalowych. Dzięki narzędziom napędzanym sztuczną inteligencją, marketerzy mogą szybko i łatwo generować grafiki, używając punktów danych takich jak demografia, zainteresowania i wiele innych, aby stworzyć wizualizacje dostosowane do grupy docelowej.

Korzystając z sztucznej inteligencji do tworzenia olśniewających wizualizacji, marki są w stanie szybko i efektywnie tworzyć treści. Narzędzia do generowania zdjęć z wykorzystaniem sztucznej inteligencji pomagają ożywić kampanie w sposób, który wcześniej był niemożliwy.

Można ich również użyć do personalizacji wizualizacji dla każdego użytkownika, co ułatwia tworzenie treści, które rezonują z publicznością. Narzędzia do generowania sztuki opartej na sztucznej inteligencji są świetnym sposobem, aby zwiększyć zaangażowanie i skuteczność cyfrowych kampanii.

Gotów, by tworzyć wizualizacje, które wyróżnią się na zatłoczonym cyfrowym terenie?

Przykład: Wygeneruj obraz kampanii marki przedstawiający butelkę szamponu.

Zrzut ekranu-1944-11-04-o-9.55.52-AM.png

ChatSonic dla bannerów blogowych

Gotowy, aby generować banery na blogi i angażować swoją publiczność? ChatSonic może pomóc!

Niezwykłe narzędzie sztucznej inteligencji pozwoli Ci szybko i łatwo wygenerować banery na bloga, co sprawi, że proces tworzenia wizualnie atrakcyjnych banerów stanie się przyjemnością.

Z generatorami sztuki AI, możesz wygenerować wiele wizualnie atrakcyjnych wzorów, minimalizując wysiłek i skracając czas tworzenia czegoś bardziej złożonego. Narzędzia te są świetnym sposobem na dodanie unikalnego i nowoczesnego akcentu do banerów na Twoim blogu i wyróżnienie ich spośród tłumu.

Czas wygenerować wizualnie zachwycające banery blogowe jednym kliknięciem.

Przykład: Wygeneruj obraz osoby siedzącej na kanapie pracującej na laptopie.

Zrzut ekranu-1944-11-04-o-godzinie-10.11.49-AM.png

ChatSonic do postów na mediach społecznościowych

Narzędzia do generowania sztuki opartej na sztucznej inteligencji stanowią doskonały sposób na tworzenie wyjątkowych i przyciągających uwagę obrazów do wpisów na mediach społecznościowych.

Z narzędziami do generowania sztuki przy użyciu sztucznej inteligencji, możesz szybko i łatwo generować obrazy, które wyróżniają się z tłumu i przyciągają uwagę Twoich obserwujących. To niesamowity sposób na zaangażowanie swojej publiczności i zaprezentowanie swojej marki.

Od stylowych abstrakcyjnych wzorów po bardziej tradycyjne dzieła sztuki, narzędzia generatorów sztucznej inteligencji mogą pomóc ci w tworzeniu różnorodnych obrazów, które odpowiadają tonowi i estetyce twojej marki. Dzięki narzędziom generowania sztuki AI możesz mieć pewność, że twoje posty w mediach społecznościowych będą wyglądać profesjonalnie i przyciągająco.

Generuj unikalne obrazy sztucznej inteligencji dla swojej marki.

Przykład: Wygeneruj piękny i hipnotyzujący obraz zachodzącego słońca

Zrzut ekranu_1944-11-03_o_22.40.35.png

ChatSonic dla newsletterów

Dodaj do swojego newslettera nutkę kreatywności, generując unikalne obrazy szybciej niż kiedykolwiek wcześniej dzięki ChatSonic.

Nie martw się już więcej o szukanie właściwych obrazów i ilustracji do wspierania Twojej wiadomości. Zamiast tego pozwól, że algorytmy sztucznej inteligencji stworzą piękne wizualizacje, które zwrócą uwagę Twojej publiczności i utrzymają ich zaangażowanie.

Narzędzia do generowania sztuki sztucznej inteligencji pozwalają również szybko i łatwo dostosować wizualizacje do Twoich dokładnych wymagań, dzięki czemu możesz stworzyć unikalny biuletyn, który wyróżnia się spośród tłumu.

Bądź gotowy, żeby zaoszczędzić czas i dodać kreatywny sznyt do swoich biuletynów.

Przykład: Wygeneruj obraz przestrzeni mieszkalnej z dobrze ustawionymi meblami.

Zrzut Ekranu-1944-11-04-o-10.06.28-AM.png

Czyż nie byłoby fajnie mieć pracę polegającą na tworzeniu sztuki cyfrowej? Być może jest! Chatsonic może Ci pomóc znaleźć dla Ciebie najlepsze oferty pracy w branży artystycznej.

ChatSonic dla książek opowieści

Sztuka jest integralną częścią opowiadania, a narzędzia do generowania sztuki sztucznej inteligencji mogą pomóc w ożywieniu historii w sposób angażujący i interaktywny.

Z tymi narzędziami, autorzy mogą łatwo tworzyć barwne i pomysłowe stworzenia oraz krajobrazy, aby dać czytelnikowi głębsze poczucie historii. Narzędzia sztucznej inteligencji do sztuki mogą także być wykorzystane do tworzenia unikalnych i zabawnych postaci, rekwizytów i scenografii, aby dodać do narracji nutę twórczości i oryginalności.

Dodatkowo, narzędzia do generowania sztuki sztucznej inteligencji mogą być wykorzystane do stworzenia wizualnie atrakcyjnych ilustracji, które ożywią opowieść w sposób, którego same słowa nie są w stanie dokonać. Dzięki narzędziom do generowania sztuki SI, autorzy mają możliwość ożywienia opowieści w bardziej immersyjny sposób, dzięki czemu stają się one bardziej angażujące i porywające dla czytelników.

Czas tworzyć unikalne i wizualnie oszałamiające historie.

Przykład: Wygeneruj animowaną piękną Disney'owską księżniczkę przechadzającą się.

Zrzut ekranu 1944-11-03 o 23.02.13.png

Czy nie byłoby wspaniałe, gdyby sztuka cyfrowa stworzona za pomocą ChatSonic - sztucznej inteligencji podobnej do ChatGPT - mogła przynieść zyski? Dowiedz się, jak zarobić ponad 20 sposobami, używając alternatywy ChatSonic do ChatGPT!

Aby dowiedzieć się więcej, jak ludzie korzystają z ChatSonic - sztucznej inteligencji podobnej do ChatGPT, aby rozwijać swoje biznesy, możesz sprawdzić 110 najlepszych przykładów ChatGPT w 2023 roku.

W skrócie...

Narzędzia do generowania sztuki za pomocą sztucznej inteligencji są niesamowicie potężnym sposobem na wyrażenie swojej kreatywności. Dzięki pomocy sztucznej inteligencji można stworzyć niepowtarzalne dzieła sztuki, których nie byłoby możliwe do stworzenia.

Z narzędziami generowania sztuki dzięki sztucznej inteligencji, artyści nie muszą pracować od zera, aby stworzyć coś nowego - mogą użyć tych narzędzi do generowania pomysłów i obrazów, a następnie wykorzystać je jako punkt wyjścia dla swojego własnego procesu twórczego.

Jesteś gotowy na odkrywanie nowych możliwości sztuki generowanej przez sztuczną inteligencję i tworzenie arcydzieł, które z pewnością zachwycą i zainspirują? Zarejestruj się i zacznij tworzyć niebanalne dzieła!

Powiązane artykuły

Zobacz więcej >>