ChatGPT dla marketingu: Wykorzystaj sztuczną inteligencję, aby zwiększyć swoją strategię marketingową

Obrazek 5

W szybko zmieniającej się przestrzeni biznesowej posiadanie wygrywającej strategii jest kluczowe dla sukcesu, a sztuczna inteligencja w marketingu szybko staje się jej kluczową częścią. Według przeglądu McKinsey 2022 State of AI liczba zdolności związanych z AI, jakie wykorzystują firmy, podwoiła się w ciągu zaledwie czterech lat.

I teraz, z ChatGPT prowadzącym na drodze sztucznej inteligencji (AI), nie dziwi, że coraz więcej firm poszukuje sposobów wykorzystania tej nowoczesnej technologii. Czas być na przodzie i nauczyć się korzystać z takich narzędzi jak ChatGPT i ChatSonic, aby wzmocnić swoją strategię marketingową.

Jako strateg marketingowy lub osoba podejmująca decyzje, ważne jest, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami w branży. Poprzez naukę, jak wykorzystać ChatGPT do marketingu i pokonanie jego ograniczeń, będziesz na dobrej drodze do stworzenia wygrywającej strategii marketingowej, która przyczyni się do sukcesu Twojego biznesu.

Czym jest ChatGPT?

Jeśli nie żyjesz pod kamieniem, już wiesz o ChatGPT. Jeśli nie, pozwól mi go przedstawić — stworzony przez OpenAI, ChatGPT to najbardziej zaawansowane narzędzie generowania tekstu, które podbija świat marketingu.

Dzięki swojemu głębokiemu zrozumieniu języka oraz zdolności do przetwarzania dużych ilości danych, Chat GPT może stworzyć całą kampanię marketingową, całkowicie zmieniającą sposób przeprowadzania badań, analizowania danych oraz pisania treści. To niemal jak posiadanie na swoim pokładzie Jarvisa, jak Iron Man.

Zapoznaj się z najlepszymi zastosowaniami ChatGPT.

Pod koniec tego artykułu będziesz miał/a jasne pojęcie o nieskończonym potencjale Chat GPT i o tym, jak go wykorzystać w marketingu cyfrowym. Więc zajmij miejsce i zapięj pasy!

Jak używać ChatGPT?

Na szczęście rozpoczęcie korzystania z ChatGPT jest niesamowicie proste. Wystarczy podać mu polecenie, a on wygeneruje dla Ciebie odpowiedź.

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać swoje doświadczenie z ChatGPT i nauczyć się jak korzystać z ChatGPT, powinieneś podawać bardziej szczegółowe i konkretne pytania, które mogą skutkować bardziej dokładnymi i przydatnymi odpowiedziami.

Zamiast pytać "Podaj mi pomysły na treści", zapytaj "Podaj mi pomysły na treści dla mojego startupu AI, który kierujemy do amerykańskich przedsiębiorców w wieku 18-24 lat, zainteresowanych integracją rozwiązania AI do swojego istniejącego produktu".

obraz3.png

Po opanowaniu umiejętności pisania promptów dla ChatGPT Twoje kampanie marketingowe będą bardziej skuteczne. Bądź kreatywny; jeśli kiedykolwiek utkniesz, zawsze możesz skorzystać z tych promptów dla ChatGPT lub z najlepszych przykładów ChatGPT dla inspiracji.

Niemniej jednak, posiada również swoje ograniczenia. W następnej sekcji przeanalizujemy ograniczenia Chat GPT, aby umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji.

Ograniczenia ChatGPT

ChatGPT to wysoko zaawansowany model językowy, ale jak każda inna technologia, posiada również swoje ograniczenia. Ważne jest zrozumienie tych ograniczeń, aby mieć lepszy pomysł na to, czego można oczekiwać od ChatGPT i kiedy go stosować.

 • Dane przestarzałe: Jednym z głównych ograniczeń ChatGPT jest to, że został szkolony na danych z 2021 roku. Jeśli szukasz czegoś, co wydarzyło się niedawno, ChatGPT może nie być w stanie zapewnić Ci dokładnych informacji.
 • Brak sztuki AI: ChatGPT to narzędzie oparte na tekście, które nie może generować sztuki AI. Jeśli potrzebujesz narzędzia do tworzenia wizualizacji lub projektów, musisz poszukać gdzie indziej.
 • Brak poleceń głosowych: ChatGPT to narzędzie oparte na tekście, które nie może przyjmować poleceń głosowych. To może być ograniczenie dla niektórych użytkowników, którzy wolą używać poleceń głosowych zamiast pisania.
 • Brak aplikacji lub rozszerzenia: ChatGPT nie ma dedykowanej aplikacji, więc może być używany tylko przez witrynę OpenAI. To może być niezbyt przyjemne dla niektórych użytkowników, którzy wolą korzystać z aplikacji mobilnej.

Nawet jeśli OpenAI nie wprowadziło żadnego rozszerzenia Google Chrome, istnieje wystarczająca ilość rozszerzeń Google Chrome ChatGPT, aby ułatwić życie.

Podczas gdy ChatGPT to doskonałe narzędzie do generowania treści, te ograniczenia trzymają zainteresowane osoby z daleka.

Jeśli szukasz bardziej zaawansowanego narzędzia, rozważ ChatSonic - alternatywę dla ChatGPT dla marketerów. Zobaczmy to, zgadzasz się?

ChatSonic - Alternatywa dla ChatGPT do tworzenia treści

ChatGPT to taki pewny jak Honda Civic dla świata marketingu - jest miło, ale kto tak naprawdę tego chce? Jednak alternatywy ChatGPT, szczególnie ChatSonic, to taki wysokowydajny Ferrari, które podnosi tworzenie treści na nowy poziom.

Zbudowany na najnowocześniejszej technologii GPT3 i zasilany aktualnymi danymi, poleceniami głosowymi i wieloma innymi, ChatSonic oferuje odpowiedzi i spostrzeżenia w czasie rzeczywistym, które pozostawiają ChatGPT w tyle.

 • Prędkość i dokładność: ChatSonic jest jak superbohater marketingowy, z błyskawicznym czasem reakcji i niezwyciężoną dokładnością. Dzięki integracji z wyszukiwarką Google, ChatSonic zapewnia najnowsze dane czasu rzeczywistego, pozwalając na tworzenie angażującej i odpowiedniej treści. To ułatwia wszystko, od finansów po marketing.
 • Ożyw swoje rozmowy: Za pomocą pojedynczego kliknięcia możesz zamienić swoje słowa w olśniewającą sztukę AI, która pozostanie na dłużej za pomocą integracji ChatSonic z modelem Stable Diffusion i DALL-E models.
 • Wygodne sterowanie głosem: Zapomnij o ręcznym wprowadzaniu i przywitaj wygodne sterowanie głosem z ChatSonic. Zadaj swoje pytania za pomocą poleceń głosowych, takich jak w Google Assistant lub Siri, i otrzymuj dokładne odpowiedzi w czasie rzeczywistym.
 • Usprawnij tworzenie treści: Od SEMrush do Copyscape, ChatSonic zintegrowało wiele narzędzi, aby usprawnić złożone procesy robocze i zarządzanie treścią dla Twojego biznesu.
 • Elastyczność: ChatSonic oferuje elastyczność i wygodę dostępu do platformy poprzez swoją dedykowaną aplikację. A dla tych, którzy chcą zintegrować ChatSonic do swojego istniejącego procesu pracy, zapewnia również API do integracji.

Jednak jak dokładnie ChatSonic może być wykorzystany do zwiększenia efektywności działań marketingowych? Następna sekcja skupi się na przykładach praktycznych, pokazujących jak ChatGPT i ChatSonic mogą zostać wykorzystane w celu osiągnięcia wyników i dalszego rozwoju strategii marketingowej.

Najważniejsze zastosowania ChatGPT dla marketerów

Jako marketer, ciągle szukasz nowych i innowacyjnych sposobów przynoszących wyniki dla twojej firmy. A dlaczego nie? W dzisiejszym szybkim świecie konsumenci oczekują spersonalizowanego i bezproblemowego doświadczenia, co można osiągnąć tylko dzięki najnowszym technologiom, takim jak sztuczna inteligencja.

Dowiedz się więcej o tym, jak wykorzystać ChatGPT w biznesie i ChatGPT dla e-commerce.

To właśnie tam ChatGPT i ChatSonic pomagają wzmocnić Twoje wysiłki marketingowe.

Kampanie marketingowe - sztuka tworzenia historii za pomocą sztucznej inteligencji

Kampanie marketingowe polegają na opowiadaniu historii, które łączą się z Twoją publicznością. Dzięki pomocy sztucznej inteligencji możesz poprowadzić swoje kampanie na nowy poziom i stworzyć fascynujące opowieści, które pozostaną w pamięci na długo.

 • Badania: Pierwszym krokiem w tworzeniu każdej udanej kampanii marketingowej jest zrozumienie swojej publiczności. Dzięki ChatGPT możesz łatwo badać i analizować swoją grupę docelową. Przejmij inicjatywę z ChatSonic i lepiej zrozumj ich punkty bólu, preferencje i zachowania przy użyciu danych na żywo.

Poznaj alternatywy do ChatGPT dla badań i jak mogą one przyspieszyć Twój proces.

Oto jeden z promptów, który użyłem: "Jestem głową Marketingu w Cypher Finance, fintechowym przedsiębiorstwie specjalizującym się w zarządzaniu pieniędzmi. Planuję uruchomić reklamy w celu zwiększenia naszej klienteli, ale nie jestem pewien co do naszej grupy docelowej. Myślę o dotarciu do młodych dorosłych w wieku 20 lat. Znajdź profil idealnego klienta (ICP) i demografię na podstawie dostępnych danych."

I oto jest wynik.

 • Plan: Gdy już dobrze zrozumiesz swoją grupę docelową, czas rozpocząć planowanie kampanii. Użyj Chat GPT do stworzenia strategii marketingowej, kompleksowego kalendarza, który określa realizację Twojej kampanii, co zapewni, że Twoja kampania będzie dobrze zorganizowana i łatwa do wykonania.
 • Harmonogram: Dzięki danym z ChatSonic, możesz łatwo planować i harmonogramować swoje kampanie. Od tworzenia kalendarzy treści po harmonogramowanie postów w mediach społecznościowych, ChatSonic Cię obsłuży.
 • Sztuka AI: I nie zapominajmy o wiśni na torcie Twojej kampanii marketingowej - Sztuczna Inteligencja Artystyczna. ChatSonic może stworzyć zachwycające wizualizacje, które ożywią Twoją historię i będą wyróżniać Twoje kampanie marketingowe. Dowiedz się więcej na temat jak korzystać z generatora Sztuki AI w ChatGPT .

To wygląda na idealnego partnera do tworzenia strategii marketingowej, która wyróżni Twoją markę, zachwyci Twoją publiczność i przyniesie rezultaty, korzystając z ChatGPT. Sprawdź Podpowiedzi ChatGPT dla marketingu, aby stać się najlepszym w grze marketingowej.

Metryki marketingowe - mierzenie sukcesów liczbami, które się liczą

Jeśli chodzi o marketing, liczby nie kłamią. Jednak przy tak wielu metrykach do wyboru, może być przytłaczająco wybrać te najważniejsze. Właśnie tam pojawia się sztuczna inteligencja.

To może pomóc Ci zmierzyć sukces Twoich działań marketingowych poprzez analizowanie danych i dostarczenie wglądu, który zapewni najlepszy zwrot z inwestycji.

 • ROI (Zwrot z inwestycji): ChatSonic może pomóc Ci śledzić ROI, analizując Twoje dane marketingowe i dając Ci jasny obraz tego, co działa, a co nie.
 • CAC (Koszt pozyskania klienta): ChatSonic może pomóc Ci śledzić CAC, analizując Twoje dane marketingowe i wyraźnie pokazując, ile wydajesz na pozyskanie nowych klientów oraz pomóc Ci zoptymalizować swoje działania marketingowe.
 • CLV (Wartość życiowa klienta): ChatSonic może pomóc Ci śledzić CLV, analizując Twoje dane marketingowe i dając Ci jasny obraz wartości Twoich relacji z klientami, skupiając się na najcenniejszych klientach.

Ktoś powiedział, że matematyka nie jest dla ChatGPT, więc spróbowałem. Skorzystałem z polecenia "Załóżmy, że wydałem 10 000 dolarów na reklamy na Instagramie. Po upływie 30 dni ogólna liczba wyświetleń wyniosła 5 000, a wskaźnik klikalności wyniósł 5%. Wskaźnik konwersji wynosił 1%, a sprzedaż przekroczyła 15 000 dolarów. Podaj mi wyraźny obraz wskaźnika zwrotu z inwestycji (ROI), kosztu pozyskania klienta (CAC) i wartości cyklu życia klienta (CLV)."

Obraz1.png

Następnie poprosiłem ChatSonic, aby porównał to z danymi branżowymi na rok 2023, a oto odpowiedzi. Nie mogłem być bardziej pod wrażeniem.

Mając najpotężniejsze narzędzie sztucznej inteligencji u boku, będziesz mógł z pewnością mierzyć swój sukces marketingowy i podejmować decyzje oparte na danych, które przyczynią się do osiągnięcia wyników. Oto sugestie ChatGPT dotyczące miar marketingowych, które możesz wykorzystać do śledzenia sukcesu.

Kampanie reklamowe - sekret skuteczności

Kampanie reklamowe mogą być kluczowym czynnikiem sukcesu strategii marketingowej, ale dzięki sztucznej inteligencji możesz zabrać je na kolejny poziom. Zapraszamy do odkrycia elementów kluczowych sukcesu kampanii reklamowej oraz sposobów, w jakie ChatSonic pomaga osiągnąć Twoje cele.

 • Kopiowanie: Twoja kopia reklamy to danie, ale komunikaty i ton to składniki, które przemówią do Twojej grupy docelowej. ChatSonic tworzy zrozumiałą dla człowieka kopię, która odpowiada na bolączki Twojego odbiorcy.
 • Strategia: ChatSonic przetwarza ogromne ilości danych, dzięki czemu otrzymujesz informacje potrzebne do wyróżnienia się na tle konkurencji i wykorzystania zwycięskich strategii.
 • Badania: Sukces kampanii reklamowych zaczyna się od gruntownych badań, a ChatSonic oszczędza Twój czas i wysiłek poprzez badanie Twojego odbiorcy, konkurentów oraz trendów w branży.
 • Konkurenci: Pozostań na czele, badając kampanie reklamowe i strategie Twoich konkurentów z pomocą ChatSonic.
 • Sztuczna Inteligencja w grafice: Wizualizacje są kluczowe, aby przyciągnąć uwagę Twojej publiczności. Dzięki możliwościom sztucznej inteligencji w grafice, ChatSonic tworzy oszałamiające wizualizacje zgodne z Twoim przekazem i wizerunkiem marki.

Z ChatSonic możesz tworzyć kampanie reklamowe, które są wizualnie atrakcyjne i przynoszą efekty. Od tekstu, który łączy, po wyprzedzanie konkurencji, ChatSonic jest tajemnicą sukcesu kampanii reklamowej.

Mówiąc o jedzeniu, spróbujmy pysznego przepisu. Zapytałem ChatGPT: „Wyobraź sobie, że uruchamiam pizzerię w USA. Użyj danych rynkowych, aby znaleźć moich najbliższych konkurentów i dać mi strategię marketingową, aby je pokonać”.

To z pewnością sprawia, że biegniesz za pieniędzmi.

obraz1.png

I to sprawia, że twoi konkurenci biegną za pieniędzmi.

Marketing treści — Klucz do odblokowania serc i umysłów Twojej publiczności

Jako marketer, rozumiesz, jak ważne jest posiadanie pierwszorzędnej treści. Ale jak możesz zapewnić, że Twoja treść wyróżni się na tle rosnącej konkurencji? Oto, gdzie z pomocą przychodzą narzędzia AI, takie jak Chat GPT do automatyzacji marketingu i ChatSonic do dalszego udoskonalenia.

Oto bliższe spojrzenie na możliwości.

 • Badanie treści: Zacznij od zrozumienia potrzeb, problemów i zainteresowań swojej publiczności. Użyj ChatSonic do przeprowadzenia dokładnego badania, które pomoże Ci stworzyć treść, która przemówi do nich.
 • SEO: Uzbrojony w wiedzę o swojej grupie docelowej, zoptymalizuj swoją treść pod kątem wyszukiwarek z pomocą ChatSonic, aby dobrać odpowiednie słowa kluczowe, w połączeniu z analizą konkurencji i sugestiami ulepszeń. Użyj odpowiednich podpowiedzi ChatGPT dla SEO, aby uzyskać dokładne wyniki.
 • Planowanie treści: Wykorzystaj zebrane informacje, aby przemyślanie zaplanować swoją treść, w sposób który przyciągnie uwagę Twojej publiczności i skutecznie przekaże Twoją wiadomość.

Łącząc kroki, stwórz treść, która informuje, edukuje i angażuje Twoją publiczność, sprawiając, że będą chcieli wracać po więcej.

Zdecydowałem się przetestować jego granice, więc wymyśliłem to –  “Załóżmy, że PayPal uruchamia własną sieć płatniczą. Stwórz solidną strategię marketingową w celu prześcignięcia MasterCard i Visa oraz zajęcia pierwszego miejsca w wyszukiwarce Google."

I rezultat jest solidny.

obraz1.png

Marketing produktu — Nauka sprzedawania twojego produktu

Marketing produktu to jednocześnie sztuka i nauka. Trzeba być kreatywnym i dobrze zorientowanym, by wyróżnić się na zatłoczonym rynku oraz zrozumieć swoją grupę docelową i ich potrzeby. W tym miejscu, sztuczna inteligencja może pomóc Ci wypromować swój produkt na wyższy poziom.

 • ICP i Grupa Docelowa: Użyj ChatSonic do zbierania danych i wglądu w ból punktów, preferencji i zachowań Twojej grupy docelowej, co pomoże Ci stworzyć strategię marketingową, która odzwierciedla i odpowiada na ich potrzeby.
 • Wiadomości: Po zapoznaniu się z grupą docelową, stwórz unikalne wiadomości, które przemówią do nich i wyróżnią Cię spośród konkurencji za pomocą sztucznej inteligencji.
 • Studium przypadku: Studia przypadków są potężnym narzędziem w marketingu produktu, zapewniając rzeczywiste przykłady, jak Twój produkt pomógł innym firmom lub osobom. Korzystaj z przykładów zastosowania Twojego produktu w rzeczywistych sytuacjach za pomocą studiów przypadków i pozwól sztucznej inteligencji nakreślić kluczowe korzyści i zalety, zwiększając sprzedaż.

Na końcu dnia marketing produktów jest kluczowym czynnikiem sukcesu biznesowego. Wykorzystaj moc sztucznej inteligencji, aby tworzyć strategie, które potrafią przebić konkurencję i wynieść Twój produkt na szczyty.

Aby sprawdzić, czy sztuczna inteligencja może pomóc w tym zadaniu, powtórzyłem stary przykład PayPal z dodatkowymi parametrami: "Załóżmy, że PayPal uruchamia swoją własną sieć płatności. Stwórz solidną strategię marketingową produktu, która pokona MasterCard i Visa oraz zająć pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania Google. Znajdź ICP dla powyższego produktu na podstawie dostępnych danych i zadecyduj, jakie przekazy przyciągną klientów."

A oto odpowiedź.

Obrazek4.png

I pojawił się także ICP i Usługi wiadomości.

obrazek6.png

Marketing e-mailowy - sztuka budowania relacji z klientami

Marketing mailowy jest jak tworzenie dzieła sztuki. Podobnie jak artysta łączy kolory i techniki, aby dać życie swojej wizji, marketerzy mailowi używają słów, designu i strategii, aby budować relacje z klientami.

Mówiąc o automatyzacji marketingowej, użycie Chat GPT może być niezwykle korzystne, ale ChatSonic może uczynić to jeszcze lepszym rozwiązaniem, pomagając specjalistom ds. email marketingu tworzyć wpływowe kampanie, które rezonują z ich odbiorcami.

 • Sekwencje e-maili (Wdrażanie, Utrzymywanie klientów): Wdrażanie i utrzymywanie klientów może stać się łatwe dzięki spersonalizowanym sekwencjom e-maili stworzonym przez sztuczną inteligencję. Może ona dostosować każdy e-mail do zaproszenia nowych klientów, przeszkolenia ich w zakresie Twojego produktu oraz utrzymania silnego związku dostarczając wartościowe treści i rozwijając relację na przestrzeni czasu.

Zapytałem ChatGPT o napisanie wiadomości e-mail dla użytkowników, którzy właśnie się zarejestrowali i jest całkiem niezła.

obraz2.png

Zapytałem ChatSonic, aby poprawił to, używając większej liczby punktów danych w czasie rzeczywistym. Powiedz mi, który jest lepszy?

 • Biuletyny e-mail: Dzięki AI możesz podnieść standard swoich biuletynów e-mail i dostarczać na bieżąco spersonalizowane treści, które będą informować i zapewniać rozrywkę Twoim subskrybentom i utrzymywać ich angażowanie w Twoją markę.
 • Emaile Cold: Emaile Cold mogą stać się ciepłymi wprowadzeniami do nowych potencjalnych klientów dzięki spersonalizowanemu i trafnemu podejściu AI, co zwiększy prawdopodobieństwo wpłynięcia na adresata.
 • Propozycje Gościnnych Wpisów: Napisanie propozycji na gościnne wpisy może wydawać się trudne, ale z pomocą AI można zrobić to szybciej i lepiej, co zwiększy szansę na publikację. Sprawdź 5 najlepszych alternatyw ChatGPT do pisania, które mogą Ci pomóc.

Wykorzystując moc sztucznej inteligencji, marketerzy e-mailowi mogą tworzyć doskonałe kampanie, które budują relacje, przynoszą wyniki i zapewniają wyjątkową wydajność.

Poznaj więcej o tym, jak skorzystać z ChatGPT w marketingu mailowym, a jeśli chcesz z niego w pełni skorzystać, zapoznaj się z promptami ChatGPT dla marketingu mailowego.

Marketing w mediach społecznościowych – siła zaangażowania

Media społecznościowe stanowią kluczowy element każdej nowoczesnej strategii marketingowej; dzięki sztucznej inteligencji możesz odblokować ich pełen potencjał. Niezależnie od tego, czy chcesz budować swoją markę, zwiększać sprzedaż czy angażować swoją publiczność, AI może pomóc Ci osiągnąć swoje cele szybciej i bardziej efektywnie.

 • Plan: Zwycięska strategia mediów społecznościowych zaczyna się od planu. Pozwól ChatSonic zbadać Twoją publiczność, zidentyfikować najlepsze czasy publikacji i opracować kalendarz treści, który odpowiada Twoim celom. Od milenialsów na Instagramie po baby boomersów na Facebooku, ChatSonic kieruje się do odpowiednich ludzi we właściwym czasie.

Pamiętasz startup pizzy wymieniony wyżej? Poprosiłem ChatSonic o strategię SMM oraz odpowiedni czas publikacji.

 • Podpisy: Podpisy są trzonem każdego postu w mediach społecznościowych, a ChatSonic zasilany sztuczną inteligencją tworzy podpisy, które wzbudzają zainteresowanie. Zoptymalizuj swoje podpisy dla każdej platformy, niezależnie od tego, czy są to dowcipne tweety na Twitterze, czy zadumujące posty na LinkedInie.
 • Scenariusze wideo: Wideo są przyszłością zaangażowania w mediach społecznościowych, a ChatSonic pisze scenariusze, które rezonują; niezależnie od tego, czy to demo produktu, przegląd firmy czy kulisy produkcji, ChatSonic tworzy scenariusze wideo zoptymalizowane dla sukcesu w mediach społecznościowych.
 • Zdjęcia: Zdjęcia są potężnym narzędziem do opowiadania historii w mediach społecznościowych. A dzięki AI Art, ChatSonic może pomóc Ci stworzyć zdjęcia, które nie tylko są oszałamiające, ale także zoptymalizowane dla każdej konkretnej platformy, wciągając Twoją publiczność i przynosząc efekty.

Marketing w mediach społecznościowych jest jak symfonia, w której każdy instrument musi harmonijnie współpracować, aby stworzyć piękne arcydzieło, a ChatSonic to sprawia, że jest to super łatwe.

Copywriting - Niech AI załatwi magię

Czy kiedykolwiek znalazłeś się w sytuacji, w której wpatrywałeś się w pustą stronę, próbując napisać idealny nagłówek dla swojej strony internetowej? Cóż, pora odłożyć pióro i otworzyć ChatGPT, aby napisać skuteczne teksty marketingowe.

Z tym narzędziem pisanie tekstów na stronie internetowej jeszcze nigdy nie było tak łatwe i skuteczne. Od nagłówków po CTA, może pomóc w tworzeniu tekstów, które angażują, informują i przekształcają Twoją widownię.

 • Niezwykłymi nagłówkami: Nagłówek to pierwsza rzecz, którą odwiedzający widzą na Twojej stronie internetowej i ustala ton dla reszty ich doświadczenia. ChatSonic tworzy nagłówki, które przyciągają uwagę i są zgodne z marką, wabiąc odwiedzających.
 • CTA przekształcające: Dobrze napisane wezwanie do działania (CTA) jest kluczowe w procesie przekształcania odwiedzających stronę internetową w klientów. Pozwól sztucznej inteligencji stworzyć CTA, które są przekonujące i istotne, zamieniając tych odwiedzających w sprzedaż.
 • Badający konkurencję: Przed napisaniem treści na swojej stronie internetowej ważne jest, aby zrozumieć, co Cię wyróżnia. Pozwól sztucznej inteligencji wykonać ciężką pracę i podkreślić Twoje unikalne cechy, dzięki czemu będziesz mógł napisać wyjątkową treść.
 • Wyróżniając się z tłumu: Pozwól swojej stronie na zastąpienie nudnych, ogólnych treści i przywitaj witrynę, która naprawdę odzwierciedla Twoją markę i przekształca odwiedzających w klientów.

Myśl o ChatSonic jak o tajnej broni w twoim arsenału copywritingu strony internetowej, pomagającej tworzyć treści, które naprawdę olśniewają.

Zwróciłem się do ChatGPT z prośbą o napisanie tekstu dla strony internetowej podobnej do Netflix, i okazało się być dobrym.

obrazek7.png

I właśnie ChatSonic uczynił to jeszcze lepszym.

Marketing influencerów — nawiązywanie współpracy z odpowiednimi głosami

Marketing influencerów to kluczowa strategia dla marek, które chcą dotrzeć do nowych widzów i budować głębsze połączenia z potencjalnymi klientami. Jednak z ogromnej puli influencerów dostępnych na rynku, marketerom może być potrzebne znalezienie właściwych partnerstw.

Well, już nie teraz. ChatSonic umożliwia brandom odblokowanie pełnego potencjału marketingu influencerów i podniesienie swojej marki na nowe wyżyny.

 • Perfekcyjne dopasowanie: Dopasowanie influencera do Twojej marki to jak znalezienie idealnej sukienki. Pozwól AI pomóc Ci znaleźć influencerów, którzy mają takie same wartości marki jak Twoje, skierowani są do tego samego odbiorcy oraz mają zdolność do osiągania rzeczywistych wyników.
 • Wiadomości e-mail do influencerów: Pierwszym krokiem do udanych partnershipów z influencerami jest skontaktowanie się z nimi. Jednak napisanie przekonującej wiadomości e-mail może być trudnym zadaniem. A może masz narzędzie, które napisało by dla Ciebie spersonalizowane, skuteczne i angażujące wiadomości e-mail, które przyciągnęłyby uwagę Twojego pożądanego influencera?
 • Ustawienie kampanii - od planowania do uruchomienia: Gdy już znalazłeś odpowiedniego influencera i się z nim skontaktowałeś, czas zacząć planować Twoją kampanię. ChatSonic może stworzyć kompleksowy plan, który obejmuje określenie Twoich celów, określenie budżetu i nakreślenie kroków do udanego uruchomienia kampanii.
 • Narzędzia do użytku: Marketing influencerów nie jest podejściem uniwersalnym, a narzędzia, których używasz, mogą mieć ogromny wpływ na sukces Twojego partnerstwa. Ale jest tysiące narzędzi tam? Bez stresu; pozwól ChatSonic wybrać dla Ciebie odpowiednie.
 • Opowiedzenie historii Twojej marki: Twoje słowa są kluczem do odblokowania pełnego potencjału marketingu influencerów. Stwórz wpływowe scenariusze, które opowiedzą historię Twojej marki i zaangażują Twoją grupę docelową.

Marketing influencerów to potężne narzędzie do zwiększania zasięgu Twojej marki, a z ChatSonic stało się to jeszcze lepsze.

Podsumowanie

Pod koniec dnia, narzędzia sztucznej inteligencji takie jak ChatSonic i ChatGPT są ratunkiem dla marketerów, którzy chcą zoptymalizować i zautomatyzować pewne zadania w swojej pracy. Od pomocy w kampaniach marketingowych do dostarczania informacji na temat miar skuteczności działań marketingowych, może pozytywnie wpłynąć na efektywność oraz skuteczność działań reklamowych i przynieść imponujące wyniki.

Dzięki wykorzystaniu ChatGPT marketerzy mogą skupić swoje działania na zadaniach wyższego poziomu, co pozwala osiągnąć lepsze wyniki i zwiększyć wzrost swoich firm. Chociaż istnieją pewne ograniczenia ChatGPT, narzędzia AI stale ewoluują i doskonalą się, a nowe rozwiązania, takie jak ChatSonic, oferują alternatywne opcje tworzenia treści.

Powiązane artykuły

Zobacz więcej >>