ChatGPT Pro nadchodzi: Oto co dotychczas wiemy

obraz7.jpg

Jeśli w ostatnim czasie próbowałeś/aś porozmawiać z popularnym botem ChatGPT, prawdopodobnie natknąłeś/aś się na komunikat "pojemności wykorzystane". Nagła popularność tego chatbota sprawia, że ​​korzystanie z usługi może być trudne. I chociaż jest zabawne rozmawianie z tą sztuczną inteligencją lub nawet pobudzanie jej do pisania esejów lub zdawania egzaminów, niektórzy ludzie chcą mieć gwarantowany dostęp, aby móc wykorzystać chatbota do celów zawodowych.

Również: Jak zacząć korzystać z ChatGPT

W tym miesiącu OpenAI ogłosiło na swoim serwerze Discord, że wkrótce może rozpocząć oferowanie płatnej wersji ChatGPT z opcją o nazwie ChatGPT Professional. Lista oczekujących opublikowana przez OpenAI na serwerze szczegółowo określa, czego mogą oczekiwać użytkownicy profesjonalni.

Sztuczna inteligencja

  1. Jak szybko uruchomiłam swój biznes Etsy dzięki ChatGPT i narzędziom sztuki AI
  2. ChatGPT i nowe AI powodują spustoszenie w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w ekscytujący i przerażający sposób
  3. Czy to najbardziej złośliwy chatbot AI? Przetestowałam HuggingChat i było to dziwne
  4. Poznaj dewelopera post-AI: bardziej twórczego, skoncentrowanego na biznesie

Oferta dla profesjonalistów, którą OpenAI opisuje jako "eksperymentalną", będzie "zawsze dostępna (bez okienek awaryjnych)", zapewni "szybkie odpowiedzi od ChatGPT (czyli bez ograniczeń przepustowości)" oraz dostarczy "tyle wiadomości, ile potrzebujesz (przynajmniej 2 razy większy dzienny limit)".

Lista rezerwowa zaznacza również, że w przypadku wyboru OpenAI skontaktuje się z Tobą indywidualnie, aby ustawić proces płatności i pilotażowy projekt.

Teraz wydaje się, że OpenAI wybrało swoich użytkowników wczesnego dostępu i dzielą się niektórymi spostrzeżeniami.

Również: ChatGPT przystąpił do egzaminu MBA. Oto jak mu poszło

Zahid Khawaja, użytkownik early access, udostępnił na Twitterze wideo pokazujące szybkie działanie testowej wersji wersji pro w porównaniu do bezpłatnej wersji, którą ma dostęp reszta społeczności. Na filmie Khawaja pokazuje swoją subskrypcję, która kosztuje $42 miesięcznie.

Jak OpenAI zadecydowało o miesięcznej opłacie w wysokości 42 dolarów, nadal nie zostało ujawnione - być może to kolejna odniesienie do książki "Autostopem przez Galaktykę". Jednak w grudniu dyrektor generalny OpenAI, Sam Altman, powiedział, że średni koszt każdej odpowiedzi wynosi "kilka centów", ale przyznał, że usługa ta będzie musiała w końcu przynosić zyski z powodu "oszałamiających" kosztów obliczeniowych. niedawna umowa ze spółką Microsoft, która zobowiązuje giganta oprogramowania do inwestowania miliardów dolarów w OpenAI w ciągu najbliższych kilku lat, jest również prawdopodobnie pomocna.

Ponadto: Główny naukowiec ds. sztucznej inteligencji w Meta stwierdził, że ChatGPT jest "niezbyt innowacyjny" i "nie rewolucyjny".

Pomimo swojej popularności, ChatGPT nie jest jedynym czatem AI na rynku. Koszt w wysokości 42 dolarów miesięcznie powoduje, że niektórzy użytkownicy szukają innych alternatyw, które mogą być bardziej opłacalne i równie skuteczne.

ChatGPT nie ujawnił jeszcze żadnych informacji na temat dostępności wersji profesjonalnej dla publiczności, powołując się na: "Niestety, dostęp do ChatGPT w wersji profesjonalnej nie jest obecnie dostępny do subskrypcji".

Jednak jeśli chcesz pozostać na bieżąco, ChatGPT zachęca do wypełnienia formularza listy oczekujących.

Powiązane artykuły

Zobacz więcej >>